Reklāma

“Tesla” akceptēs “Bitcoin” tikai tad, kad tas tiks iegūts, izmantojot tīrāku enerģiju

Jaunākie raksti

Canyon Puncher GM-20 spēlēm paredzētās datorpeles apskats

Vai datorspēlēm paredzētiem aksesuāriem jābūt dārgiem? Ne obligāti, jo šoreiz izmēģināšanai atbraukusi pagaidām lētākā spēlēm paredzētā datorpele, kādu esam...

Ukrainas centrālā banka tagad oficiāli var emitēt digitālo valūtu

Arī Ukraina gluži kā dažas citas valstis sper pirmos soļus centralizētas digitālas valūtas ieviešanā. Par to liecina fakts, ka...

ASUS izziņo ROG Desk Mount Kit monitoru stiprināšanai pie galda

ASUS izziņojis ROG Desk Mount Kit, kas apredzēts ROG spēļu monitoru stiprināšanai pie galda virsmas. ROG Desk Mount Kit...

Apple no App Store izņem lietotni Unjected, kas veicina antivakseru iepazīšanos

Apple no sava lietotņu veikala App Store ir izņēmis lietotni Unjected, kas veicinājusi to cilvēku iepazīšanos un informācijas izplatīšanu...

ES privātuma regulators “Amazon” uzlicis 888 miljonu dolāru lielu soda naudu

Luksemburgas datu aizsardzības komisija paziņojusi, ka tehnoloģiju gigantam "Amazon" piespriež 888 miljonu ASV dolāru lielu sodu par GDPR noteikumu...

Teju pirms mēneša “Tesla” boss Īlons Masks nāca klajā ar paziņojumu, ka automašīnu iegādei vairs nepieņems “Bitcoin” kriptovalūtu. Kā pamatojumu šim lēmumam viņš uzsvēra kriptovalūtu ieguves nelabvēlīgo ietekmi uz vidi – nav jau noslēpums, ka to “rakšanai” tiek izmantota no fosilā kurināmā iegūtā enerģija. Taču nu Masks atklājis, ka “Tesla” atkal varētu pieņemt maksājumus ar “Bitcoin”, ja tas tiks iegūts, izmantojot vismaz 50% tīru enerģiju.

Šķiet, ka šis Maska tvīts ir nedaudz iedrošinājis kriptovalūtu tirgu. Lielākās no tām – “Bitcoin”, “Ethereum” šīs nedēļas sākumā piedzīvojušas nelielu kāpumu. Tas tikai pierāda to, ka Īlonam tvītiem patiešām ir zināma ietekme uz kriptovalūtu tirgu, kas realitātē lielākoties parādās kā liels mīnuss vai liels pluss.

Šī gada janvāra izskaņā “Tesla” iegādājās “Bitcoin” 1,5 miljardu USD vērtībā un paziņoja, ka pieņems “Bitcoin” kā samaksu par automašīnām. Tajā laikā bija novērojams iespaidīgs “Bitcoin” vērtības kāpums, aprīlī pārsniedzot 62 000 USD atzīmi. Taču Īlona 12. maijā publicētais tvīts par atteikšanos no “Bitcoin” maksājumiem lika valūtai atkal slīdēt krietni lejup.

Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

skatoties uz bitkoinu, ir iespējams droši noteikt, ar kādu enerģiju tas ir iegūts vai maska kgs vienkārši masē btc pūļa prātiņus?

Precīzi. Masē prātiņus un uz pūļa rēķina pilda savas kabatiņas utopiskiem Marsa iekarojumiem.

Uz Marsu vēlāk vai agrāk aizlidos, un tas būs tikai apsveicami!
Cita lieta, ka Masks, kuram IT background, pēkšņi (uzvātot uz to n-tos miļjonus) ir sapratis, ka BTC ir videi nedraudzīgs.BullShit!!!!

Plāns ar “investīciju piesaisti”, pērkot un pārdodot kripto, izdevās.Pārējās runas ir vnk makaronu karināšāna.

Diez vai 10% ir baigā kripto pārdošana. Pagaidām Masks uz sava kripto sēž, tā ka, pat ja viņam ir plāns uzvārīties uz kripto kursa svārstībām, līdz šim tas nav īstenots, un, kamēr tas nav izdarīts, tikmēr pārmetumiem nav pamata.

Vispār gudri tu ar miljons sekotāju twitter vari ietekmēt bitcoin cenu un gūt pelņu….

Jau aprīļa beigās bija skaidrs, ka bitkoina vērtība kritīsies izmantojot pavisam vienkāršu tirgus analīzi. Kāds sakars Elon Musk tvītiem?
Viss info šajā video:
https://youtu.be/Fz6M2_8UZJg
Kā arī pastudējiet Wyckoff metodi pirms rakstat šādus valūtu tirgus apskatus.

ne uz kādu marsu mēs nelidosim
tas ir jāsaprot jebkuram loģiski domājošajam
tas viss in makaronu karināšana
žīds muskats vienkārši nokāsīs ko var un pazudīs zilēs tālajās
jāsaudzē tā vieta uz kuras dzīvojam līdz pēdējam un nebūs nekāda plāna bee

Maska iniciētā un šobrīd jau neatgriezeniskā transporta pāreja no fosilās degvielas uz atjaunojamiem resursiem ir lielākais ieguldījums planētas saudzēšanā un ilgtspējā, ko jebkad kāds cilvēks ir veicis.

Skaļi vārdi, vecīt. Info salīdzinājumam smēlies no ticama avota, vai arī izgāji pēc sajūtām, kādas pašam ir pret Mr. Īlonu? Ražojot tik daudz potenicālo atkritumu, par saudzēšanu tur neviens nedomā, drīzāk bizness uz jaunas nišas pamata.

Reklāma
Reklāma
Reklāma