Reklāma

“Tesla” akceptēs “Bitcoin” tikai tad, kad tas tiks iegūts, izmantojot tīrāku enerģiju

Jaunākie raksti

Hyundai Kona N – Konans cīnītājs

Lai arī kādi būtu Hyundai automobiļi, es šo ražotāju cienu kaut vai par eksperimentēšanu. Eksperimenti ar modeļiem, dizainu, dzinējiem....

Spānija ierobežos influenseru iespējas reklamēt kriptovalūtas

Viena no jomām, ko influenceri arvien biežāk mēdz popularizēt, ir kriptovalūtas. Šāda prakse daļā pasaules valstu saņēmusi krietnu devu...

RTU izstrādā digitālu risinājumu savlaicīgai plūdu prognozēšanai Ogres upē

Šīs ziemas mainīgo laika apstākļu dēļ Ogres upē neierasti agri paaugstinājās ūdens līmenis un izveidojās ledus sastrēgumi. Upes monitorēšanai...

Apple iPhone 13 modeļiem vairs nav pieejama trokšņu slāpēšana zvanu laikā

Trokšņu slāpēšana zvanu laikā Apple ekosistēmā tika piedāvāta jau 2013. gadā, reizē ar iOS 7 versiju, tomēr saņemta oficiāla...

Jaunā “Fiat Panda” tēmēs uz “pieejamākā elektroauto” statusu

Stellantis koncerna sastāvā ietilpstošā Fiat zīmola vadītājs Olivers Fransuā izteicies, ka jaunās paaudzes "Fiat Panda" ir pavisam netālu un...

Teju pirms mēneša “Tesla” boss Īlons Masks nāca klajā ar paziņojumu, ka automašīnu iegādei vairs nepieņems “Bitcoin” kriptovalūtu. Kā pamatojumu šim lēmumam viņš uzsvēra kriptovalūtu ieguves nelabvēlīgo ietekmi uz vidi – nav jau noslēpums, ka to “rakšanai” tiek izmantota no fosilā kurināmā iegūtā enerģija. Taču nu Masks atklājis, ka “Tesla” atkal varētu pieņemt maksājumus ar “Bitcoin”, ja tas tiks iegūts, izmantojot vismaz 50% tīru enerģiju.

Šķiet, ka šis Maska tvīts ir nedaudz iedrošinājis kriptovalūtu tirgu. Lielākās no tām – “Bitcoin”, “Ethereum” šīs nedēļas sākumā piedzīvojušas nelielu kāpumu. Tas tikai pierāda to, ka Īlonam tvītiem patiešām ir zināma ietekme uz kriptovalūtu tirgu, kas realitātē lielākoties parādās kā liels mīnuss vai liels pluss.

Šī gada janvāra izskaņā “Tesla” iegādājās “Bitcoin” 1,5 miljardu USD vērtībā un paziņoja, ka pieņems “Bitcoin” kā samaksu par automašīnām. Tajā laikā bija novērojams iespaidīgs “Bitcoin” vērtības kāpums, aprīlī pārsniedzot 62 000 USD atzīmi. Taču Īlona 12. maijā publicētais tvīts par atteikšanos no “Bitcoin” maksājumiem lika valūtai atkal slīdēt krietni lejup.

Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1102
15.06.2021 09:03

skatoties uz bitkoinu, ir iespējams droši noteikt, ar kādu enerģiju tas ir iegūts vai maska kgs vienkārši masē btc pūļa prātiņus?

Kālis
15.06.2021 10:25
Reply to  1102

Precīzi. Masē prātiņus un uz pūļa rēķina pilda savas kabatiņas utopiskiem Marsa iekarojumiem.

Sandijs Urtuzāns(@sandijs_urtuzans)
15.06.2021 14:07
Reply to  Kālis

Uz Marsu vēlāk vai agrāk aizlidos, un tas būs tikai apsveicami!
Cita lieta, ka Masks, kuram IT background, pēkšņi (uzvātot uz to n-tos miļjonus) ir sapratis, ka BTC ir videi nedraudzīgs.BullShit!!!!

Krotow(@krotow_2)
15.06.2021 19:23

Plāns ar “investīciju piesaisti”, pērkot un pārdodot kripto, izdevās.Pārējās runas ir vnk makaronu karināšāna.

Ernests
16.06.2021 00:16
Reply to  Krotow

Diez vai 10% ir baigā kripto pārdošana. Pagaidām Masks uz sava kripto sēž, tā ka, pat ja viņam ir plāns uzvārīties uz kripto kursa svārstībām, līdz šim tas nav īstenots, un, kamēr tas nav izdarīts, tikmēr pārmetumiem nav pamata.

20.06.2021 07:17
Reply to  1102

Vispār gudri tu ar miljons sekotāju twitter vari ietekmēt bitcoin cenu un gūt pelņu….

BNB
15.06.2021 22:50

Jau aprīļa beigās bija skaidrs, ka bitkoina vērtība kritīsies izmantojot pavisam vienkāršu tirgus analīzi. Kāds sakars Elon Musk tvītiem?
Viss info šajā video:
https://youtu.be/Fz6M2_8UZJg
Kā arī pastudējiet Wyckoff metodi pirms rakstat šādus valūtu tirgus apskatus.

no name
16.06.2021 01:19
Reply to  BNB

ne uz kādu marsu mēs nelidosim
tas ir jāsaprot jebkuram loģiski domājošajam
tas viss in makaronu karināšana
žīds muskats vienkārši nokāsīs ko var un pazudīs zilēs tālajās
jāsaudzē tā vieta uz kuras dzīvojam līdz pēdējam un nebūs nekāda plāna bee

Ernests
16.06.2021 01:52
Reply to  no name

Maska iniciētā un šobrīd jau neatgriezeniskā transporta pāreja no fosilās degvielas uz atjaunojamiem resursiem ir lielākais ieguldījums planētas saudzēšanā un ilgtspējā, ko jebkad kāds cilvēks ir veicis.

Čiekurs
16.06.2021 09:28
Reply to  Ernests

Skaļi vārdi, vecīt. Info salīdzinājumam smēlies no ticama avota, vai arī izgāji pēc sajūtām, kādas pašam ir pret Mr. Īlonu? Ražojot tik daudz potenicālo atkritumu, par saudzēšanu tur neviens nedomā, drīzāk bizness uz jaunas nišas pamata.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: