More
  Reklāma

  Iespējams, ka arī OnePlus strādā pie sava izsekošanas piekariņa

  Jaunākie raksti

  Izsekošanas piekariņu bums ir sācies pēc tam, kad par to piedāvājumu izziņoja Samsung un Apple gada pirmajā pusē. Izskatās, kā nākamais kopētājs un spēlētājs šajā tirgū varētu būt OnePlus.

  Pagaidām gan ir pieejams tikai preču zīmju saraksts, kurā parādās vārds “OnePlusTag”, kas varētu liecināt par šāda izsekošanas piekariņa piedāvāšanu, tomēr nevar precīzi apgalvot, ka tas ir tiešī šāda veida produkts. Pastāv iespēja, ka nākotnes OnePlus ierīces varētu atbalstīt platjoslas tehnoloģiju, kas palīdz noteikt precīzu atrašanās vietu. Nebūs pārsteigums, ja arī OnePlus vismaz mēģinās piedāvāt šo mantu izsekošanas ierīci, lai pievienotos esošajam klubiņam un izmantotu OnePlus ekosistēmas priekšrocības.

  Iespējams, ka to mēs varētu ieraudzīt šī gada laikā, jo preču zīme reģistrēta 18. maijā, taču kā viens no svaigākajiem jaunumiem no viedtelefonu izstrādātāja ir jauns Nord sērijas OnePlus Nord CE 5G modelis, kas būs salīdzinoši zemas cenas viedtālrunis ar pietiekami jaudīgu specifikāciju, kā arī 5G savienojumu.

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma