Reklāma

Spotify ļaus dalīties ar noteiktu brīdi podkāstā

Jaunākie raksti

Pēdējo mēnešu laikā esam saņēmuši dažādus jaunumus no mūzikas straumēšanas servisa Spotify, kā arī tiek uzlabota ikdienas lietojamība. Kā viens no lielākajiem jaunumiem ir iespēja dalīties ar noteiktu laika momentu podkāstā, nevis nosūtīt tikai pilnu epizodi, kā tas bijis līdz šim.

Jaunā funkcionalitāte saucas “Share from”, kur var redzēt, no kādas minūtes vēlaties dalīties ar podkāstu, kuru šobrīd klausāties. Līdzīgi, kā tas ir YouTube, kur iespējams norādīt vai sūtīt video kā tādu vai uzreiz atskaņot noteiktu brīdi tajā. “Share from” iespējas parādīsies tajā brīdī, kad lietotājs izvēlēsies dalīšanās opciju. Pagaidām gan funkcionalitāte ir pieejama tieši podkāstiem, ne dziesmām. Papildus ir izmainījies izskats šim te dalīšanās logam, kas iepriekš citas lietotnes attēloja saraksta veidā, bet tagad tās izkārtotas režģī.

Izmaiņas ir pieejamas gan Android, gan iOS platformām. Pārbaudīju pats savu iPhone Spotify lietotni. Jāsaka, ka nekā sarežģīta, un tajā brīdī, kuru vēlies tieši atzīmēt, vienkārši nepieciešams spiest dalīties ikonu. Lietotne arī piefiksēs attiecīgo brīdi ar sekundes precizitāti. Papildus tam nelieli mūzikas fragmenti, kas tiek atskaņoti fonā, tagad darbosies ar Snapchat lietotni, līdzīgi kā tas tiek darīts Instagram. Atjaunojiet savu Spotify lietotni un sāciet aktīvi dalīties ar savu iecienītāko podkāstu labākajiem momentiem.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Būtu labāk nometuši cenu! Priekš mūzikas straumēsanas 6.99/men ir REĀLI PAR DAUDZ! Jo kaut kas tāds vairs NAV nekas ‘ekskluzīvs’ – video straumēšanas servisi piem. Netflix maksā tikpat! Kādi 3.99/men vēl būtu būtu ok, vai pat 2.99…. Nez.. Šogad atteicos no spotify jo maksāt šo lielo maksu 83€ gadā par to lai es pāris stundas nedeļā(kamēr masīna uz-no darba un mājā kaut kad ieslēgt) paklausītos dziemas bez reklāmām nav vērts…. Un Bezmaksas versijā tās reklāmas palikušas tik ļoti kaitinošas – ik pēc 2-3dziesmām vismaz uz minūti vai pat divām un vairakas…. Iepriekš bija ik pēc 5-6 dziesmām uz sekundem 10-20… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma