Quantcast
More
  Reklāma

  Parādās ziņas, ka varētu kavēties jauno iPad un MacBook portatīvo datoru ražošana

  Jaunākie raksti

  Jau 2020. gads bija izaicinājumu pilns elektronikas ražošanā, jo radās problēmas ar dažādu detaļu izgatavošanu, piegādi un produktu salikšanu, kas ietekmējis gandrīz visus nozarē esošos uzņēmumus. Sekas, turpinās arī šajā gadā, un tiek ziņots, ka varētu kavēties jaunākie Apple iPad Pro un MacBook Pro ražošanas laiki.

  Kaut arī iepriekš tika ziņots, ka šos produktus mēs varētu ieraudzīt gada pirmajā pusē, izskatās, ka to izlaišana ir pārlikta uz gada otro pusi. Viena no ierīcēm varētu būt atjaunots MacBook Pro portatīvā datora modelis, kura ražošana šobrīd atlikta tādēļ, ka pietrūkst čipu, kurus pievienot shēmas platei. Tikmēr nākamajam iPad Pro ir problēmas ar displeju un to saistīto detaļu piegādēm, jo tas varētu būt pirmais Apple produkts ar Mini-LED tehnoloģijas ekrānu.

  Vismaz pagaidām nav ziņu par to, ka varētu tikt ietekmēta iPhone ražošana, kaut arī dažu viedtālruņa detaļu pieejamība kļūst ļoti ierobežota. Pagājušajā gadā mēs piedzīvojām to, ka iPhone 12 prezentācija notika par mēnesi vēlāk, kā arī līdz gala lietotājiem tas nonāca vēlāk kā ierasts. Iespējams, ka šogad Apple savu jaunāko viedtālruni prezentēs jau ierasti septembrī.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma