Web Analytics
More
  Reklāma

  Dīzeļgeitas vaininieks nejauki pajoko par pāreju uz elektrisku zīmolu Voltswagen

  Jaunākie raksti

  Volkswagen oficiāli paziņojis, ka ASV sevi pārdēvēs par Voltswagen. Šī zīmola maiņa ir viens no daudzmiljardu dolāru plāna, lai autoražotājs kļūtu par lielāko elektrisko automašīnu ražotāju pasaulē.

  Papildināts. Izrādās, ka tomēr dīzeļgeitas šmuces ievārītājs izlēmis nejauki pajokot – nekāda jauna zīmola nav. Šis esot bijis aprīļa joks kopā ar uzmanības pievēršanu ID 4 elektroauto ASV tirgum. Nu… redzēsim, kā šis jociņš atspēlēsies VW.

  Reklāma

  Volkswagen bija plānojis par Voltswagen sevi pārdēvēt aprīļa beigās, bet preses paziņojumu netīšām nopublicēja mēnesi agrāk. 1. aprīļa joku dienas tuvums radīja zināmu izbrīnu, jo tika uzskatīts, ka tas tā nu diez vai varētu būt, bet VW paziņojis, ka tiešām šāda zīmola maiņa ir pavisam īsta un tuva.

  Volkswagen Group, kas sastāv no Audi, Porsche un citiem auto zīmoliem, turpinās būt zem Volkswagen nosaukuma. Pagaidām gan nav zināms, kas notiks ar citiem Volkswagen zīmola auto, kas darbojas ar iekšdedzes dzinējiem.

  Volkswagen šobrīd ASV piedāvā tikai vienu elektrisko auto – ID 4 SUV. Turklāt ASV vēl arvien klibo aiz Eiropas un Ķīnas, kad runājam par elektrisko auto pārdošanu, lai arī ASV ir savs elektrisko auto ražotājs Tesla.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jack Mort
  31.03.2021 09:55

  Joks diezgan gaumīgs, nekā nejauka tur neredzu.

  0952
  31.03.2021 10:09
  Reply to  Jack Mort

  var saprast tos, kas noskatījuši dīzeli – pēc tāda joka var ar sirdi aiziet

  digitalk
  31.03.2021 11:58
  Reply to  Jack Mort

  kad Tele2 veikalings “izcēlās” ar meteorītu, tos arī pēc patiesības atklāšanas neviens diži neslavēja.

  Last edited 3 years ago by digitalk
  Krotow
  31.03.2021 12:14
  Reply to  digitalk

  Meteorīts bija nu ļoti pamanāms blefs :)

  Reklāma