Reklāma

Apple iesniedzis patentu viedajam gredzenam, ar kuru kontrolēt virtuālās realitātes brilles

Jaunākie raksti

Sākot ar šī gada sākumu arvien vairāk ir iespējams dzirdēt par Apple plāniem saistībā ar virtuālajām un papildinātās realitātes brillēm. Kaut arī nav zināma droša informācija un tās visas ir baumas, tomēr izskatās, ka kompānija, iespējams, jau nākamgad vai tuvākajos gadus varētu piedāvāt šādus produktus. Pavisam nesen ir iesniegts jauns patents gredzenam, ar kuru vadīt šāda veida tehnoloģiskās ierīces.

Līdzīga produkta un tehnoloģijas patentu Apple bija iesniedzis jau 2015. gadā, kad gredzena mērķis bija kalpot kā palīglīdzeklis virtuālās realitātes brillēm. Jaunais patents ziņo par vēl precīzāku ierīci, kura izmantos uz interferometrijas sensoriem balstītu kustību nolasīšanu, tādējādi ļaujot veikt dažādas darbības ar virtuālās (VR), papildinātās (AR) un jauktās realitātes (MR) brillēm. Šī tehnoloģija ļauj noteikt distanci starp gredzenu un mērķi, kas var būt gan otrs gredzens, gan brilles vai cilvēka pirksti. Tas ļautu nolasīt dažāda veida kustības gan ar vienu vai vairākiem pirkstiem, gan visai rokai kopumā.

Avots: Patently Apple

Kaut kādā mērā tas ir salīdzinājums tam, kā rokā tiek satverts Apple Pencil, tikai šajā ziņā digitāli to attēlot vien ar pirkstiem, bet arī izmantot mums visiem pierasto pievilkšanas kustību ar diviem pirkstiem. Principā viss tas, ko darām uz portatīvā datora skārienpaliktņa, tikai gaisā un ar viedajām brillēm. Kā jau teicu, tad šis atkal ir tikai viens no patentiem un lielāka skaidrība par šo produktu varētu rasties nākamajā gadā.

Avots9TO5Mac
Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma