Reklāma

Facebook piedāvā lietotni BARS, kura ikvienam ļauj būt par reperi

Jaunākie raksti

HP OMEN 15 spēlēm paredzētā klēpjdatora apskats

Man saņemt palietošanai HP OMEN datoru bija vismaz pāris gadu sens sapnis. Kādā pasākumā dzirdēju, ka vietējie Latvijas strīmerzēni...

“Telegram” ļaus ieplānot balss čatus

Izskatās, ka pēdējā pusgada laikā saziņas lietotne "Telegram" ļoti cenšas uzfrišināt savu audio komunikācijas piedāvājumu. Pērnā gada decembra beigās...

Masks savulaik centies nolīgt tagadējo “Volkswagen” vadītāju Dīzu

Herberts Dīzs ir cilvēks, kura vadībā "Volkswagen" koncerns platiem soļiem dodas elektroauto virzienā. Tagad parādījusies informācija, ka vēl 2015....

“DJI” gatavojas iesaistīties autonomās braukšanas tehnoloģiju izstrādē

"DJI" pazīstam kā uzņēmumu, kas ražo dronus, taču uzņēmums, acīmredzot, plāno paplašināt savu darbības sfēru - "DJI" gatavojas piegādāt...

Pirmais uz MEB platformas bāzētais “Ford” būs izmēros mazs krosovers

"Ford" elektrifikācijas plāns Eiropā ietver vēlmi izmantot "Volkswagen" izstrādāto MEB platformu elektriskajām mašīnām. Plānots, ka pirmais "Ford" uz šīs...

Mūsdienu lietotņu pielietojumam nav robežu, jo Facebook testa režīmā ir palaidusi lietotni BARS, kura ikvienam uz brīdi ļauj izmēģināt savus spēkus būt par reperi un radīt savas spēcīgas rīmes, nākotnē kļūstot par potenciālo daļu no kāda vēsturiska sabiedrības notikuma.

Facebook pētniecības un izstrādes komanda NPE (angliski New Product Experimentation) ir radījusi jau savu otro lietotni, kas saistīta tieši ar mūzikas radīšanas jomu, jo BARS mērķis ir sniegt topošajiem un esošajiem reperiem jau gatavus mūzikas ritmus, tāpat būs pieejami automātiski balss uzlabojumi un pat piedāvāti potenciālie teksti. BARS ļaus arī izaicināt citus lietotājus, lai reālā laikā sacenstos repa dueļos, izmantojot lietotnes piedāvātos tekstus.

Lietotne ļaus uzņemt līdz 60 sekundēm garus video, piedāvājot arī dažādus vizuālos filtrus. Tiek uzskatīts, ka šis ir Facebook mēģinājums konkurēt ar šobrīd populāro lietotni TikTok, jo pat lietotāju interfeiss ir balstīts uz horizontālu video ritināšanu. BARS, protams, nav domāta, lai aizstātu ierakstu studijas kvalitāti un iespējas, bet ir vairāk radīta ar mērķi izklaidei, taču Facebook pārstāvji norāda, ka šobrīd arī šis ir lielisks veids, kā dalīties ar savu radošumu.

Lietotne pagaidām ir pieejama iPhone lietotājiem, un pēc reģistrēšanās attiecīgi būs jāgaida rindā, lai lietotnes atbildīgie piešķirtu tai pieeju. Iepriekš Facebook NPE bija radījuši lietotni Collab, kas ļāva cilvēki veidot un piedalīties mūzikas video, neesot vienā vietā.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
capsx

Nez … storē nemaz nevar atrast …

gustavs

Latvijā vēl neiet.

Aplams

malacis hendrij

1253

2021jā tas kādu vēl interesē? reps nebija liela lieta pirms gadiem 20, kad visi gribēja izstāstīt savu sāpi, žestikulējot kā cerebrālie pacienti?

digitalk

kad cilvēkveidīgas būtnes neprot dziedāt, tad (tagad moderni, visiem ir tiesības) izpausmei vajag. tu esi pret tiesībām?!? ;)

ps. es savulaik atļāvos krodziņā piebalsot oriģinālajam izpildītājam, viņas populārai latviešu dziesmai. cik izbrīnīti viņa uz mani paskatījās pēc otrās rindas :( aizvēros un nezināju, kā pareizi stūrītī nokaunēties, tādu vokālo lažu nolaidu… toties norepot es prastu!!!

1012

sasodītā izglītības sistēma, kas nespēja arī man iemācīt dziedāt – bet tā bija viņu iespēja padarīt pasauli labāku.
protams, labāk lai cilvēki izpaužas dziedot, pat ja tas ir feisbukreps – tas ir vēl viens atgriezts ventilis un mīnus viens riska punkts. īstie reperi, tas gan cits storijs, bet tie jau arī ir apšāvuši viens otru.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: