More
  Reklāma

  Zoom sāks piedāvāt automātiskos subtitrus arī bezmaksas versijas lietotājiem

  Jaunākie raksti

  Videokonferenču rīks Zoom līdz 2021. rudenim plāno piedāvāt automātisko subtitru veidošanu arī bezmaksas lietotājiem, tiesa, šobrīd šai iespējai nepieciešams pieteikties, izmantojot Google Forms anketu.

  Līdz šim subtitrus bija iespējams parādīt tiem lietotājiem, kuri izmanto maksas Zoom versiju, un tie tika veidoti pateicoties mākslīgajam intelektam, vai arī tos nācās pievienot manuāli vai izmantot trešo pušu servisu. Taču tagad šī funkcionalitāte būs pieejama visiem lietotājiem, ļaujot gandrīz ikvienam vēl labāk uztvert runātāja informāciju. Tiesa, vismaz pagaidām šie subtitri ir tikai angļu valodā. Pateicoties straujajai Zoom popularitātei tieši pandēmijas laikā, šī noteikti būs patīkama un ērta funkcionalitāte tiem lietotājiem, kuri sazinās angļu valodā.

  Šobrīd ir iespējams pieteikties testa versijai, un papildus informācija tiks saņemta e-pastā no paša Zoom. Tikai rudenī ir gaidāms, ka šī funkcionalitāte tiks piedāvāta oficiāli visiem lietotājiem. Automātiskos subtitrus šobrīd var ģenerēt arī konkurentu Google Meet un Microsoft Teams produktos.

  AvotsZoom
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma