More
  Reklāma

  IKEA kopā ar ASUS izveidojuši speciālas mēbeles geimeriem

  Jaunākie raksti

  Pagājušā gada septembrī tika paziņots par sadarbību starp IKEA un ASUS Republic of Gamers (ROG) divīziju par īpašu mēbeļu sērijas radīšanu, kas paredzētas videospēļu entuziastiem par pieejamu cenu.

  Pāris mēnešus pēc prezentācijas ir parādījusies informācija un foto ar to, kāds tad izskatīsies šis mēbeļu piedāvājums. Dizains ir ticis izstrādāts kopā ar ASUS ROG, bet pārējā uzbūve balstās uz IKEA pieredzi un zināšanām, sniedzot salīdzinoši zemu cenu šādiem produktiem. Piemēram, Logitech kopā ar HermanMiller piedāvā 1320 EUR vērtu datorkrēslu.

  Jaunajā mēbeļu sērijā būs pieejami 30 produkti, kuru klāstā būs speciālie galdi un datorkrēsli, skapis, krūzes turētājs, kaklam paredzēts spilvens, apaļā lampa, kura izgaismo seju u.c. Būs vairākas galdu un krēslu grupas, kuras būs dažādās cenu grupās, lai apmierinātu plašās klientu vēlmes.

  Mēbeļu sērija būs pieejama šī gada maijā, tiesa, kā pirmais paredzētais tirgus ir tieši Japāna, bet plānos ir piedāvāt to arī citās valstīs, attiecīgi paplašinoties līdz 2021. gada oktobrim. Vai šīs ASUS ROG īpašās mēbeles ieraudzīsim Latvijā, vēl nav zināms.

  4 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ivars
  06.02.2021 18:16

  Nu nez.. :) Būtu tiešām geimeriem kaut kas domāts, tad tās mēbeles varētu salikt izmantojot peli un klaviatūru.. :)

  FJODORS
  07.02.2021 10:01

  Mani gan interesē cik tāds pats galds maksātu?

  KKTK
  08.02.2021 11:39

  Vienīgā mēbele, kas visiem geimeriem trūkst ir katapulta. Kas viņus reizi pāris dienās aizšautu 10km attālumā no dzīvesvietas, tad nu lai klumburē kājām atpakaļ :D :D

  Krotow
  08.02.2021 13:04
  Reply to  KKTK

  +1

  Reklāma