Web Analytics
More
  Reklāma

  Logitech sadarbībā ar HermanMiller radījuši datorkrēslu geimeriem

  Jaunākie raksti

  Datoru aksesuāru ražotājs Logitech, kurš daudz komentārus neprasa, kopā ar augstas kvalitātes biroja krēslu un aprīkojuma ražotāju HermanMiller izveidojuši īpašu mēbeļu sēriju paredzētu geimeriem, kur viens no centra elementiem ir speciālais krēsls.

  Sadarbība starp Logitech G, kas koncentrējas tieši datorspēļu spēlētājiem specializētas tehnikas izveidē, un HermanMiller sākusies aptuveni pirms diviem gadiem, kuru laikā notikusi izpēte un eksperimenti, lai radītu īpaši pielāgotu krēslu un galdu. Pats uzņēmums jauno krēslu dēvē par pirmo īsto ergonomisko datorspēlētājiem paredzēto krēslu, tāpat spēlētāji jau iepriekš ir izmantojuši piedāvājumā esošos krēslus un novērtējuši tos.

  Avots: HermanMiller

  Speciāli veidotais rāmis pielāgosies katra sēdētāja muguras izliekumiem, ļaujot ērti iegulties tajā, bet īpašā sēdēšanas pamatne ļaus vienmērīgi izkliedēt svaru. Krēsls pieejams melnā krāsā ar tirkīzzilas krāsas aizmuguri, kas simbolizē Logitech G krāsu, tāpat galvas apvidū redzams “G” burts. No HermanMiller puses krēsla forma ir līdzīga oriģināli piedāvātajam Embody modelim. Līdz pilnai laimei principā pietrūkst tikai kāds RGB elements.

  Avots: HermanMiller

  Īpašā krēsla cena ir 1320 EUR, tāpat iespējams papildus iegādāties speciālo galdu (1135 EUR) un monitora statīvu (196 EUR).

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  kresls
  26.07.2020 17:57

  kur lv nopirkt labu krēslu?

  digitalk
  26.07.2020 18:09
  Reply to  kresls

  ja atradīsi, lūdzu uzraksti.

  digitalk
  26.07.2020 18:21

  te gan dibens svīdīs, bet citādi izskatās diezgan labi. paldies, parakšos IKEA piedāvājumā.

  aignasty
  27.07.2020 10:05

  Ir saimniecībā Herman Miller Aeron, pirku jau refurbished, gadus 15 atpakaļ. Klāt piepirku aftermarket headrestu. Vienīgais kas pa šo laiku ir noticis vajadzētu nomainīt riteņus (40Eur), bet arī nav kritiski un varbūt apkopīti varētu uztaisīt. Vienīgais man liekas ka LV neviens ar to nenodarbojas :(
  Darbā tiek lietoti ajprodukti.lv 300eur krēsli, neērti un pēc 2,5 gadiem kirdik, izbeidzās.
  Ja nepieciešams ērts, ergonomisks, izturīgs biroja, geiming krēsls – iesaku Herman Miller, ilgtermiņā labs p/p. Var mierīgi pirkt lietotu.

  digitalk
  27.07.2020 13:02
  Reply to  aignasty

  galvenā problēma jau ir — kur? nu, piemēram, kur tu LV nopirki lietotu HM Aeron? pieņemu, ka LV tas nebija, cik tad izmaksāja piegāde? arī pāris simti pie lietota Aerona ir diezgan neiepriecinoši.

  [edit] man Aerons simpatizē pēc sēžamās un muguras daļas, bet tie dīvainie roku balsti… pēc bildēm nesaprast.

  aignasty
  27.07.2020 13:16
  Reply to  digitalk

  Savu pirku štatos, draugs savu pirka ebay eiropā.
  Ir servisi LV, kas ved ebay pirktās preces no tās pašas UK par nomrālu ciparu.

  digitalk
  27.07.2020 13:24
  Reply to  aignasty

  paldies. jā piegāde no UK un Vācijas tagad ir patīkami viegla par saprātīgu ciparu. man forumā ieteica ebaypiegade.lv un neesmu ne reizi nožēlojis.

  Jurčiks
  05.08.2020 10:43

  Bet integrēts pods nav, ja nu raida laikā vajag biobreak, ko tad?
  Apkakājies tanks slikti tanko!

  Reklāma