Datoru aksesuāru ražotājs Logitech, kurš daudz komentārus neprasa, kopā ar augstas kvalitātes biroja krēslu un aprīkojuma ražotāju HermanMiller izveidojuši īpašu mēbeļu sēriju paredzētu geimeriem, kur viens no centra elementiem ir speciālais krēsls.

Sadarbība starp Logitech G, kas koncentrējas tieši datorspēļu spēlētājiem specializētas tehnikas izveidē, un HermanMiller sākusies aptuveni pirms diviem gadiem, kuru laikā notikusi izpēte un eksperimenti, lai radītu īpaši pielāgotu krēslu un galdu. Pats uzņēmums jauno krēslu dēvē par pirmo īsto ergonomisko datorspēlētājiem paredzēto krēslu, tāpat spēlētāji jau iepriekš ir izmantojuši piedāvājumā esošos krēslus un novērtējuši tos.

Avots: HermanMiller

Speciāli veidotais rāmis pielāgosies katra sēdētāja muguras izliekumiem, ļaujot ērti iegulties tajā, bet īpašā sēdēšanas pamatne ļaus vienmērīgi izkliedēt svaru. Krēsls pieejams melnā krāsā ar tirkīzzilas krāsas aizmuguri, kas simbolizē Logitech G krāsu, tāpat galvas apvidū redzams “G” burts. No HermanMiller puses krēsla forma ir līdzīga oriģināli piedāvātajam Embody modelim. Līdz pilnai laimei principā pietrūkst tikai kāds RGB elements.

Avots: HermanMiller

Īpašā krēsla cena ir 1320 EUR, tāpat iespējams papildus iegādāties speciālo galdu (1135 EUR) un monitora statīvu (196 EUR).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
kresls

kur lv nopirkt labu krēslu?

digitalk

ja atradīsi, lūdzu uzraksti.

digitalk

te gan dibens svīdīs, bet citādi izskatās diezgan labi. paldies, parakšos IKEA piedāvājumā.

aignasty

Ir saimniecībā Herman Miller Aeron, pirku jau refurbished, gadus 15 atpakaļ. Klāt piepirku aftermarket headrestu. Vienīgais kas pa šo laiku ir noticis vajadzētu nomainīt riteņus (40Eur), bet arī nav kritiski un varbūt apkopīti varētu uztaisīt. Vienīgais man liekas ka LV neviens ar to nenodarbojas :(
Darbā tiek lietoti ajprodukti.lv 300eur krēsli, neērti un pēc 2,5 gadiem kirdik, izbeidzās.
Ja nepieciešams ērts, ergonomisks, izturīgs biroja, geiming krēsls – iesaku Herman Miller, ilgtermiņā labs p/p. Var mierīgi pirkt lietotu.

digitalk

galvenā problēma jau ir — kur? nu, piemēram, kur tu LV nopirki lietotu HM Aeron? pieņemu, ka LV tas nebija, cik tad izmaksāja piegāde? arī pāris simti pie lietota Aerona ir diezgan neiepriecinoši.

[edit] man Aerons simpatizē pēc sēžamās un muguras daļas, bet tie dīvainie roku balsti… pēc bildēm nesaprast.

Last edited 2 months ago by digitalk
aignasty

Savu pirku štatos, draugs savu pirka ebay eiropā.
Ir servisi LV, kas ved ebay pirktās preces no tās pašas UK par nomrālu ciparu.

digitalk

paldies. jā piegāde no UK un Vācijas tagad ir patīkami viegla par saprātīgu ciparu. man forumā ieteica ebaypiegade.lv un neesmu ne reizi nožēlojis.

Jurčiks

Bet integrēts pods nav, ja nu raida laikā vajag biobreak, ko tad?
Apkakājies tanks slikti tanko!