Reklāma

Sony pievieno HDMI pagājušā gada Android viedtālrunim un paprasa $2500

Jaunākie raksti

Sony pircējiem ASV uzsācis piedāvāt it kā jaunu un ļoti, ļoti dārgu Xperia Pro viedtālruni, bet kad ieskatās vērīgāk, tomēr nemaz tik jauns šis viedtālrunis nav. Turklāt cena ir tāda, ka Xperia Pro būtu jābūt lokanam vismaz trīs vietās, bet tā vis nav.

Xperia Pro dikti atgādina pagājušā gada Xperia 1 II, kas jau tāpat bija ļoti dārgs viedtālrunis, cenā tobrīd pārsniedzot Samsung lokano ekrānu viedtālruņus. Gan Xperia Pro, gan arī Xperia 1 II ir 6.5 collu OLED 60 Hz ekrāns ar 3840 x 1644 izšķirtspēju, abiem ir Snapdragon 865, abiem ir trīs galvenās kameras un 4000 mAh akumulators. Xperia Pro gan ticis pie 12 GB RAM un 512 GB atmiņas, kas parasti izmaksātu papildu 100 vai 150 dolāru, bet Xperia Pro cena ir 1000 dolāri virs Xperia 1 II. Kur meklējams vaininieks?

Izrādās, Xperia Pro viedtālrunim ir ne tikai USB Type-C pieslēgvieta, bet arī microHDMI, lai Xperia Pro varētu uzmantot par ārējo ekrānu Sony Alpha fotoaparātiem. Šis arī ir vienīgais acīmredzamais iemesls, kas varētu sadārdzināt Xperia Pro, kad to salīdzina ar Xperia 1 II, jo nekādi jaunie Snapdragon 888 procesori vai kas cits nav nonācis Xperia Pro viedtālrunī.

Xperia Pro darbojas kā lielāka izmēra skatu meklētājs ar OLED ekrānu, bet viedtālruņa ekrāns ir ar 21:9 malu attiecību, tātad tas netiks pilnībā izmantots, ja vien kamera pati neuzņem 21:9 video. Tāpat HDMI savienojums nenodrošina nekādu skārienekrāna kameras vadību no Xperia Pro, bet pastāv iespēja no viedtālruņa akumulatora veikt kameras uzlādi ar USB.

Reklāma

28 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
28 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Ļoti pliks raksts. Paskatījos ko saka pasaules apskatnieki par šo verķi un nav nemaz tik traki ar viņu. Ir krietni vairāk labu lietu viņā nekā šajā rakstā. Šis aparāts ir nišas produkts ar ļoti augstu ciparu, tas nav ikdienas lietotāja telefons.

Kuras ir tās labās lietas, kas tev patika?

Piemēram: live stream

Hm, tā ir kaut kāda unikāla fīča, kas nav citiem? Samsung arī jau vismaz pirms divām Galaxy S ierīču paaudzēm reklamēja šādu lietu. Sony kaut ko jaunu izdomājis?

Varbūt esmu palaidis kaut ko garām, bet neesmu redzējis samsung telefonu vai field monitoru ar 4k izšķirspēju ko caur hdmi var pieslēgt kamerai un tās saturu var tiešsaistē streamot caur 4g un 5g

Samsung nav tāda telefona, jo Samsung savās ierīcēs tikai samazina portu skaitu :) Tātad, jā, Sony ir izveidojuši kaut ko diezgan unikālu. Bet tad klāt nākamais jautājums – kam šādu fīču vispār var vajadzēt? Kaut kādiem sūrajiem video džekiem un džekenēm? Pieņemu, ka tāda arī ir bijusi galvenā doma šādas fīčas izlaišanai, jo Sony tomēr ir labāk zināms kā foto/video tehnikas ražotājs nekā telefonu ražotājs, bet kas notiek ārpus šīs nišas? Vai ir vēl cilvēki, kam tas būtu noderīgi? Pagaidām man šis telefons izskatās tāds ar.. nu.. ļoti šauru pielietojumu. Un tad es nesaprotu jēgu kaut ko tādu izlaist, ja… Read more »

Jau pašā sākotnējā komentārā minēju, ka šis telefons nav parastā patērētāja telefons, bet gan nišas produkts. Fīčas jau foršas un neredzētas citos aparātos, bet es gan nesaprotu kādēļ ir tik liels cipars. Bet nu Sony paliek Sony. Tomēr patīk ka sony iet savu ceļu un apvienojās ar to ko māk viss labāk taisīt kameras, tas dažādo tirgu, tik tā cena …

Visiem specifiskiem produktiem ir augstas cenas, jo tos nav iespējams pārdot tādos apjomos, lai varētu saražot lētāk.

Ir pieejami apskati, kur līdzīga manta bez tālruņa funkcijas un 4k maksā $3300, turklāt Sony baterija ar vienu uzlādes reizi nodzīvo ilgāk kā šie speciālie hdmi ārējie ekrāni

Bet no otras puses, specializētu displeju varēsi lietot 10 vai 20 gadus, bet šādu telefonu varēsi izmest laukā jau pēc 5 gadiem.

Kas tev ir ar to ārā mešanu pēc pāris gadiem? Kāpēc lai šo Sony nevarētu izmantot pēc 5gadiem kā ārējo ekrānu? Tāpēc ka, tas kā telefons vairāk neatbildīs tā laika tendencēm? Nu un? Ja izmantos ekrāna funkciju.

Vizuāli šķiet, ka aparāts ir “rugged” jeb triecien drošs.

Nedaudz sālīti priekš tāda vadu risinājuma. Cik saprotu tad tas mini hdmi arī nav baigi izturīgs.

mkbhd par šo ir labs video.

Sony jau iepriekš P modeli bija aprīkojis ar micro HDMI, diezgan ērti bija pievienot TV un monitoriem vai pat projektoriem, jo viss darbojās uzreiz un vienmēr. Ar OTG tik gludi neiet! Bet par to prasīt tādu naudu??? Tad jau labāk par vienu aliņu atrast veco P ar 4.1 androidu un ekrāna paplašinājums nodrošināts.

Man sensenos laikos bija Xperia Neo V ar HDMI portu. Bet jā, šajā rakstā minētais laikam ir tikai uz otru galu.

Labs aparāts, protams, biju gaidījis, ka cena būs ap 1500+eur, bet 2.5k dolāros ir padārgi. Bet jāņem vērā ka šis ir pirmais tāda veida produkts ar tādām iespējām. Raksts tiešām švakrs, pat nav centības vērts.

Vai tik gadijumā nav otrādi “bet pastāv iespēja no viedtālruņa akumulatora veikt kamera uzlādi.”

Es ticu ka izņemot HDMI port’u šīm smartphone vēl ir daudz kas labs. Ļoti īss un skops raksts. Šī smartphone ir vērts vairāk nekā 8 teikumi!

Kad un ja šo ierīci dabūsim uz normālu testu, tad arī būs plašāks apskats ar ierīces plusiem un mīnusiem.

Tas, ka šis “nelocās trijās vietās”, ir jāuztver tieši kā plus un par to vien ir vērts maksāt vairāk. Tā tizlošanās ar lokāmajiem aparātiem ir daudz lielāka nišas izvirtība.

Kā jau MKBHD savā video teica – šis ir vienīgais telefons pasaulē, kas tiešām ir pelnījis Pro nosaukumu. Jebšu telefons tiešām ir domāts profesionāļiem. Jā šaura niša, bet profesionālā vidē nav konkurentu, tādēļ arī atbilstoša cena. Pamēģini lētāk nopirkt jēdzīgu kameras monitoru ar 4K OLED un bateriju, kas tur visu dienu.

Tas telefons tiešām ieslēgtā stāvoklī spēs darboties dienu?

Kādas antīkas lietas tiek apsprieStas tag tak bt un wify saslēgumi kādi hdmī tā ir vēsture jau…loll

profiem nav vajadzīgas BT signāla aiztures, lollīt.

Reklāma
Reklāma
Reklāma