Reklāma

Microsoft vienas dienas laikā atsauc Xbox Live abonēšanas servisa cenu kāpumu

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Pagājušās piektdienas rītā, 22. janvārī, Microsoft paziņoja par to, ka pēc vairākiem gadiem tiks paaugstinātas Xbox Live abonementa cenas, taču jau tajā pat vakarā tās tika atsauktas. Tas darīts tāpēc, ka lietotāji ir bijuši ļoti neapmierināti ar šādu soli.

Vislielākais cenu kāpums bija paredzams gada abonementam, to divkāršojot no 59,99 USD līdz 120 USD, kas patiešām ir liels kāpums, tomēr šāda maksa nebūs jāmaksā. Tāpat Microsoft paziņojis, ka, lai spēlētu bezmaksas spēles (angliski free-to-play) kā Fortnite daudzspēlētāju režīmā, nebūs nepieciešams iegādāties Xbox Live servisu. Šādu praksi piekopj gan PlayStation, gan Nintendo.

Šobrīd Xbox Live cenas Eiropā būs:

  • viens mēnesis – 6,99 EUR
  • trīs mēneši – 19,99 EUR (bija paredzēts 23,99 EUR)
  • seši mēneši – 39,99 EUR (bija paredzēts 47,99 EUR)
  • viens gads – 59,99 EUR.

Neizdevās gan atrast pārējās iepriekš paredzētās maksas Eiropas tirgum. Microsoft pēdējos gados ir īpaši koncentrējies uz sava Xbox Game Pass servisa piedāvāšanu, kas piedāvā pieeju gan jaunākajām spēlēm, gan arī jau iekļauj Xbox Live abonementu, ja tiek iegādāta Game Pass Ultimate versija. Tās cenas ir 12,99 EUR. Savu atvainošanos klientiem Microsoft ir pavēstījis oficiālajā Xbox mājaslapā.

Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
REALAIS

Vismaz uz kādu laiku būs miers. Ja MS būtu pacēlis cenas, tad īsi pēc tam arī Sony būtu tam sekojis. Tad vismaz pagaidām var uzelpot. Dubultā par tikai online servisa nodrošināšanu es nebūtu gatavs maksāt.

True

diemžēl ar Microsoft Xbox man tagad asociējas tikai problēmas, pāris reizes uzspēlēju, tagad netieku vaļā – katru mēnesi no kartes noskaita attiecīgu naudas summu, jau 1x gāju kontā, atslēdzu visas payment options, cards…atkal nekā ..

Tasesmues

Tur mazāk sakara ar Microsoft, vairāk ar lietotāju

Ivo Darens Kreicbergs

Noņem vispār maksāšanas metodi no profila.

CreepZ

Caur internetu atslēdi vai caur pašu boksi, man boksos jau ir no laika, kad 360 iznāca, tagad ir ONE-X un arī series X būs, nekad nav bijušas nekādas problēmas ne ar servisa pieslēgšanu ne atslēgšanu. Tā kā vaina droši kad ir tevī nevis servisā.

Krists

Vai tad Latvijā vispār oficiāli šis pakalpojums ir pieejams? Pēdējo reizi mēģināju un pat vairs Xbox aplikācijā tāda lieta kā game pass logs neparādās. Agrāk vismaz visādus workaroundus varēja uztaisīt, bet tagad pat neesmu mēģinājis.

Rūdolfs Rancāns

Nav oficiāli, bet to var ļoti viegli izdarīt microsoft mājas lapā.

Zigis

Paypal

maarissrsc

Pat pārāk viegli spēlētāji panāca savu, Microsoft kas tev padomā?

digitalk

kā vēl dabūt bezmaksas reklāmu? re, pat Kursors nopublicēja :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: