web analytics

Apple elektroauto varētu ražot autobūves uzņēmums Hyundai

Jaunākie raksti

Kia prezentējusi savu jauno globālo mērķi un zīmola stratēģiju

Digitālajā konferencē Kia atklājusi jaunu informāciju par savu jauno globālo mērķi un zīmola stratēģiju. Līdz ar jauno zīmola saukli...

Bite Rīgā izvērš 5G mobilo sakaru tīklu

Mobilo sakaru operators BITE Rīgas centrā atklājis līdz šim lielāko 5G bāzes staciju skaitu vienkopus - 6 jaunas 5G...

Microsoft Surface Pro 7 planšetdatora apskats (video)

Tālajā 2011. gadā man bija ekskluzīva iespēja būt ASV un dzīvajā pieredzēt Windows 8 publiskās beta versijas izziņošanu. Šī...

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

2020. gada beigās atkal parādījās jaunas baumas par to, ka Apple patiešām nopietni strādā pie sava elektroauto, un neilgi pēc tam janvāra sākumā ir pavīdējusi jauna informācija, ka šīs automašīnas ražos uzņēmums Hyundai.

Joprojām spēkā paliek iepriekš minētais 2024. gads, kad varētu uzsākt ražošanu, un pirmajā reizē tiktu uzražotas 100 000 automašīnu, un pirmie testa auto varētu parādīties jau nākamgad. Maksimālā ražošanas jauda varētu sasniegt 400 000 auto gadā. Piemēram, Tesla iepriekšējā gadā saražoja gandrīz pusmiljonu savu elektroauto. Apple elektrisko automašīnu varētu ražot vai nu Džordžijas štatā vai arī tiktu būvētā jauna rūpnīca. Tiek ziņots, ka par oficiālu sadarbību starp abiem uzņēmumiem tiks paziņots martā. Hyundai akciju vērtība pēc šīs informācijas pieauga par 20%.

Tiek runāts arī par dažādiem ražošanas pārvaldības un integrācijas modeļiem, jo citi eksperti uzskata, ka vajadzētu izvēlēties vertikālo pārvaldību, visu ražošanu un attīstību Apple ņemot savās rokās, tomēr reālāk izskatās horizontālā sadarbība, ka Hyundai piegādās auto, kurā Apple varētu ievietot savu programmatūru. Ir skaidrs, ka uzbūvēt auto pilnībā no nulles ir ļoti sarežģīts un laikietilpīgs process. Interesanti, ka lai sasniegtu iPhone pārdošanas apjomus, auto tirdzniecībai būtu jāaizņem vien 2% to autotransporta tirgus, kamēr iPhone mobilo telefonu tirgū aizņem aptuveni trešdaļu no 500 miljardu dolāru tirgus vērtības.

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Eggy Mega

“sasniegt 400 000 modeļu gadā” – tas ir nopietni, vairāk kā visiem ražotājiem visi modeļi kopā ņemti līdz šim. 🤣

1210

vehicles aplami pārtulkots kā “modeļu”, nevis “auto”

digitalk

ja vārdiem ir pilnīgi dažādas nozīmes, tad tā nav piekasīšanās.

Elektriķis

Tev jāsaprot ka šeit starp lasītājiem gadās arī kāds programmētājs, kuram pasaulei jābūt pareizi sakārtotai, šeit nav “Literatūra un māksla”, bet arī tur jēdzienam “modelis” ir sava nozīme :)

Kristaps Skutelis

Es aicinu izmanot Ctrl+Enter funkciju uz kļūdaini uzrakstītā teksta un ieteikumu kā būtu jāsalabo raksts. Tas darbojas, ja Kursoru atveram no datora, protams. Tas būs labākais veids kā salabot šādas kļūdas un aplamības. Protams, arī paši centīsimies pilnveidot savas zināšanas, lai spētu rakstīt arvien precīzāk. Paldies!

Elektriķis

Planšete :)

1210

šodien pacentos rakstam par lenovo sadalāmo laptopu kādus 5 ieteikumus par lietām, kas griež acīs, nosūtīt ar ctrl+enter.

Kristaps Skutelis

Paldies! Mēs varam labot tās kļūdas, kuras redzam atzīmētas kā kļūdas.

REALAIS

Hyundai investē visādos projektos. Nesen arī pārņema kontrolpaketi iekš Boston Dynamics. Un zinot, ka Apple patīk pašiem neražot lietas, tad būtu loģiski, ka fizisko ražošanu atstāj partnerim un paši nodarbojas ar dizainu un tehnoloģiju attīstību.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: