Reklāma

Baumo, ka Apple varētu sākt ražot savu automašīnu jau 2024. gadā

Jaunākie raksti

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Medija Reuters informācijas avotos nonākušas ziņas par to, ka Apple tiešām strādā pie savas automašīnas izveides un pēdējos gados ir notikusi strauja attīstība, paredzot to sākt ražot jau 2024. gadā.

Balstoties uz pieejamo informāciju, uzņēmums pie sava auto projekta strādā kopš 2014. gada, bet tieši pēdējā laikā ar vadības izmaiņām ir notikusi straujāka virzīšanās uz priekšu. Viens no Apple automašīnas, kura visdrīzāk būtu elektroauto, plusiem varētu būt tieši “vienšūnas” baterija, ļaujot izveidot ļoti ietilpīgu akumulatoru, samazinot liekās atstarpes tajā, kas ļautu arī samazināt to izmērus, bet saglabāt ietilpību.

Kāda no Reuters kontaktpersonām šo baterijas dizainu un tehnoloģiju salīdzina ar iPhone, kas savulaik izmainīja pasauli. Tāpat tiek minēts, ka Apple šajā gadījumā nenodarbosies ar ražošanu, bet līdzīgi kā iPhone un citu produktu gadījumā detaļu ražošanu un salikšana uzticēs saviem sadarbības partneriem. Nākotnes Apple auto varētu tikt aprīkots ar pašu radītajiem Lidar sensoriem, kas tam nodrošinātu iespēju pašam orientēties satiksmē, ļoti precīzi analizējot distanci un apkārt notiekošo.

Šo gan gribētos uztvert ar visai lielu skepsi, bet baumas bieži vien mēdz izrādīties ļoti precīzas, it īpaši jau tehnoloģiju jomā. Šādā mērogā kā automašīnas ražošana no pilnīgi nesaistīta uzņēmuma gan var būt nepieciešami vairāki gadi, bet tāpēc pacietīgi gaidīsim. Iespējams, jaunajā 2021. gadā mēs varētu ieraudzīt jauna dizaina Tesla Model S un Model X, kuras kādu laiku nav tikušas atjaunotas tieši vizuāli.

Īlons Masks uz šo ziņu atbildējis savā tiešajā manierē, norādot uz to, ka Tesla jau kādu laiku izmanto tehnoloģijas un risinājumus, pie kuriem strādā Apple.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Baterijas dizains tiešām ir ļoti svarīgs! :-)
Bet, gan jau tā nebūs baterija, bet vienk akumulātors.

Lādējama baterija. Jeb akumulators.

Ja es būtu kursors.lv autors, es iespējams, vēl pieliktu Īlona komentārus par šīm baumām.
Bet es neesmu autors…

https://twitter.com/elonmusk/status/1341484482302533635

Sers Dysons arī mēģināja. Secināja ka pat viņam tāds auto ir par dārgu un beidza spēlēties.

viņš ir lielisks izgudrotājs, bet visus pasaules inženierus tak nenopirksi. pamēģināja — nesanāca. tā daudzi strādā, pārbauda tehnisko konceptu un atmet, ja neredz peļņu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma