web analytics

Baumo, ka Apple varētu sākt ražot savu automašīnu jau 2024. gadā

Jaunākie raksti

“Twitter” lietotāji varētu tikt pie iespējas atsaukt savus tvītus

Mikroblogošanas vietne "Twitter" drīzumā varētu piedāvāt jaunu funkciju, kas attiecas tieši uz tvītošanu. Proti, šobrīd tiek testēta "Undo Send"...

Alphabet strādā pie valkājamas ierīces, kas skaļā vidē pastiprinās noteiktas skaņas

Uzņēmums Alphabet, kas Google mātes kompānija, strādā pie īpašas valkājamās ierīces, kuras mērķis ir uztvert noteiktas skaņas skaļā vidē,...

“Honda Legend” kļuvusi par pasaulē pirmo mašīnu ar sertificētām “Level 3” autonomās braukšanas spējām

"Honda" prezentējusi Japānas tirgum paredzētu sedanu "Legend", taču šis modelis ievērojams ar to, ka tas kļuvis par pasaulē pirmo...

Tet uzsāk darbu pie nākotnes interneta ar 10 reižu lielāku ātrumu

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet sācis darbu pie vēl nebijuša ātruma mājas interneta tīkla izveides. Tas līdz pat klienta...

ASUS ROG Strix GeForce RTX 3060 OC videokartes apskats

Nvidia janvāra vidū izziņoja jaunāko videokarti GeForce RTX 30 sērijā – GeForce RTX 3060. Jaunā GeForce RTX 3060 ir...

Medija Reuters informācijas avotos nonākušas ziņas par to, ka Apple tiešām strādā pie savas automašīnas izveides un pēdējos gados ir notikusi strauja attīstība, paredzot to sākt ražot jau 2024. gadā.

Balstoties uz pieejamo informāciju, uzņēmums pie sava auto projekta strādā kopš 2014. gada, bet tieši pēdējā laikā ar vadības izmaiņām ir notikusi straujāka virzīšanās uz priekšu. Viens no Apple automašīnas, kura visdrīzāk būtu elektroauto, plusiem varētu būt tieši “vienšūnas” baterija, ļaujot izveidot ļoti ietilpīgu akumulatoru, samazinot liekās atstarpes tajā, kas ļautu arī samazināt to izmērus, bet saglabāt ietilpību.

Kāda no Reuters kontaktpersonām šo baterijas dizainu un tehnoloģiju salīdzina ar iPhone, kas savulaik izmainīja pasauli. Tāpat tiek minēts, ka Apple šajā gadījumā nenodarbosies ar ražošanu, bet līdzīgi kā iPhone un citu produktu gadījumā detaļu ražošanu un salikšana uzticēs saviem sadarbības partneriem. Nākotnes Apple auto varētu tikt aprīkots ar pašu radītajiem Lidar sensoriem, kas tam nodrošinātu iespēju pašam orientēties satiksmē, ļoti precīzi analizējot distanci un apkārt notiekošo.

Šo gan gribētos uztvert ar visai lielu skepsi, bet baumas bieži vien mēdz izrādīties ļoti precīzas, it īpaši jau tehnoloģiju jomā. Šādā mērogā kā automašīnas ražošana no pilnīgi nesaistīta uzņēmuma gan var būt nepieciešami vairāki gadi, bet tāpēc pacietīgi gaidīsim. Iespējams, jaunajā 2021. gadā mēs varētu ieraudzīt jauna dizaina Tesla Model S un Model X, kuras kādu laiku nav tikušas atjaunotas tieši vizuāli.

Īlons Masks uz šo ziņu atbildējis savā tiešajā manierē, norādot uz to, ka Tesla jau kādu laiku izmanto tehnoloģijas un risinājumus, pie kuriem strādā Apple.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aigars Axx

Baterijas dizains tiešām ir ļoti svarīgs! :-)
Bet, gan jau tā nebūs baterija, bet vienk akumulātors.

Meža māte

Lādējama baterija. Jeb akumulators.

Tasesmues

Ja es būtu kursors.lv autors, es iespējams, vēl pieliktu Īlona komentārus par šīm baumām.
Bet es neesmu autors…

https://twitter.com/elonmusk/status/1341484482302533635

Elektriķis

Sers Dysons arī mēģināja. Secināja ka pat viņam tāds auto ir par dārgu un beidza spēlēties.

digitalk

viņš ir lielisks izgudrotājs, bet visus pasaules inženierus tak nenopirksi. pamēģināja — nesanāca. tā daudzi strādā, pārbauda tehnisko konceptu un atmet, ja neredz peļņu.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: