Reklāma

Cyberpunk 2077 Steam platformā zaudējusi jau 79% spēlētāju

Jaunākie raksti

Videospēle Cyberpunk 2077 tika izlaista 10. decembrī, un tā sacēla lielu vētru spēlētāju vidū gan ar pozitīvām, gan ar negatīvām atsauksmēm. Aptuveni pēc viena mēneša Steam platformā šai spēlei aktīvo spēlētāju skaits nokrities jau par 79%.

Cyberpunk 2077 kļuva par pirmo videospēli, kuru aktīvi Steam platformā spēlēja 1 miljons cilvēku, sasniedzot šo ikonisko robežu, bet jau pirmajā 2021. gada darba nedēļā šie skaitļi bija samazinājušies līdz 225 tūkstošiem spēlētāju. Protams, pirmajā nedēļā spēlētāju aktivitāte ir bijusi šajā 1 miljona cilvēku robežā, taču jau pirms svētkiem šis skaits strauji sarucis. Ziemassvētkos aktīvo Steam lietotāju skaits tuvojas šiem 200 tūkstošiem.

Avots: Guru3D

Kā jau dzirdēts iepriekš, tad videospēle patiešām radījusi ļoti pretējus viedokļus, jo tieši konsoļu spēles versija principā ir nebaudāma ar daudzām kļūdām, kāpēc PlayStation to izvēlējies izņemt no sava videospēļu veikala. Toties par datora versiju nav pārāk lielu sūdzību, un to ir iespējams baudīt augstā kvalitātē, izmantojot jaudīgo videokaršu iespējas. Tāpēc ļoti aktīvi dalās viedoklis par to, vai spēli tiešām vajadzēja izlaist karstajā svētku laikā.

Protams, spēlētāju kritums noteiktā periodā ir pavisam loģisks, jo spēļu sižeta pabeigšanai parasti ir vajadzīgas pārdesmit stundas, pēc kurām ir jābūt noteiktiem faktoriem, lai atgrieztos tajā. Cyberpunk 2077 gadījumā tās ir aptuveni 25 līdz 30 stundas, taču spēlētāju interese parasti atvērtās pasaules tipa spēlēs ir lielāka. Pie tām var pieskaitīt arī Cyberpunk jauno videospēli, taču tāpat redzams, ka aktivitāte strauji krītas.

AvotsGuru3D
Reklāma

16 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
16 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Cilvēkiem vienkārši beidzās brīvdienas un ir jāiet uz darbu :)

Arī taisnība. Vai arī sabēdājās par gļukiem un saprata ka jāupgreido esošais dators, citādi regulāri 10 FPS asākajās vietās spēlēt prieku nerada.

Kāds varēja vienreiz uzrakstīt, kāda ir spēles ideja/sižets. Citādi nespēlētājam nav skaidrs, par ko ir cepiens.

Ej, skrien, brauc un šauj :)

Krush, kill and destroy :P

Cepiens ir par to, ka CD Project Red skaitījās gandrīz vai spēļu izstrādes kompānijas etalons, taču “iebrida” tajā pašā purvā kur EA, Bethesda u.c., kur (menedžmenta) kāre ātrāk gūt labumu (lasi naudu) slikti atsaucās uz gala produktu.

Ko Tu pļūtui, kāds etalons? :D
Reini, Tu esi aizmirsis mūsu diskusiju par Witcher?

Kādu diskusiju?

P.s. ar etalons šājā gadijumā domāju kā “labākais no tā kas ir/bija uz citu fona” nevis to, kāds varētu būt ideāls

p.s.2. ar anonīmiem personāžiem vispār reti ko runāju, par Witcher ar neatceros, ka būtu ko rakstījis

Kas jums raksta un rediģē rakstus? Google translate? Tak kāds varbūt izlasiet uzrakstīto un salabojiet to!

Autori raksta un es rediģēju, kad tas ir nepieciešams. Arī lasītāji var šajā procesā iesaistīties un norādīt uz kļūdām, kas ir izsprukušas cauri. Atzīmē kļūdaino vietu un spied Ctrl+Enter, lai pieteiktu kļūdas labojumu. Paldies!

> parasti atvērtās pasaules tipa spēlēs ir lielāka

Nu open world ir viens, bet tā kā nav multiplayer, tad pēc iziešanas nav īpaši vairs ko tur darīt (analogi piemēram ar AC Valhalla).
Tāpat arī dažādie nobeigumi faktiski izšķiras tikai pašās beigās un ar vienu spēles reizi iespējams sasniegt praktiski visus variantus, attiecīgi, ja vien nav vēlme izmēģināt citu “buildu” vairākkārt pagaidām nav vērts..

Modifikācijas/kustomizācijas pagaidām ir tikai sākuma stadijā..

Par šiem grafikiem (kādam) būtu vērts satraukties tad, ja tādi tie izskatītos kad/ja iznāks(-tu) DLC vai kas tāds.

Visādi citādi ir piemērs ar No Man’s Sky..

Ko tur daudz spēlēt. Pa 3 nedēļām nospēlēju 100 stundas. Attīrīju visu karti. Tur pat darīt nav ko. Viss kas uz kartes ir palicis ir puse no mašīnām.

Izskatās pēc skolnieka vai personas bez noteiktas nodarbošanās, kam ir pārāk daudz brīva laika. Pamēģini iekļauties 3 nedēļās, esot normālā darba grafikā IRL :)

Kā cilvēks, kas ir ar noteiktu nodarbošanos un jau sen nav skolēns .. kaut kā tāpat 100h atradās, lai šo spēlētu .. kam Tavuprāt bija domāt covid svētku (ziemassvētku) izolācijas laiks? :D Man liekas, galvenā šīs spēles problēma bija pārāk lielais haips uz ko, nezin kapēc vēl joprojām uzķerās. Personīgi gaidīju openworld Deus Ex, pa lielam tieši arī to dabūju. Neesmu vīlies, uz mana vecā kompja iet diezgan labi uz 40 fps. Kas attiecas uz komentiem par to, ka iztīrot karti vairs nav ko citu darīt .. tā ir single player spēle, ko jūs tur gribi darīt? Tajā pašā Assassin… Read more »

labs kalps, labs. Ja nestradasi 80 h nedēļā un nemaksasi nodokljus, netiksi paradiizee

Spēlētāju skaits krītas (un kritīsies) jo ārpus galvenajām misijām spēlīte ir kartona kaka. Izej galveno un izslēdz. Lai gan riebās Kingdom Come: Deliverance kaušanās un vairāk par pāris stundām nespēlēju, jutos mazāk appists, jo tur vismaz kāds bija pacenties pārdot gana gatavu produktu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma