Reklāma

Videospēle Cyberpunk 2077 izņemta no PlayStation Store

Jaunākie raksti

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

AMD izziņo Ryzen 5000G “Cezanne” procesorus ar iebūvētu video apakšsistēmu

AMD beidzot izziņojis ilgi gaidīto Ryzen 5000G procesoru sēriju, kas tiks pie iebūvētas videokartes. Sākotnēji gan AMD Ryzen 5000G...

HMD Global sola Nokia viedtālruņiem atjauninājumus trīs gadu garumā

HMD Global paziņojis, ka Nokia vidējās klases viedtālruņi saņems lielos Android laidienus veselus trīs gadus, budžeta klasē Nokia pircēji var...

Francija ekoloģijas apsvērumu dēļ grasās aizliegt īsos iekšzemes lidojumus

Laikā, kad mēs tik daudz runājam par piesārņojumu un Zemes nākotni, vairs jau nav noslēpums, ka vieni no lielākajiem...

Apple pētīs vai ar Apple Watch var noteikt koronavīrusa saslimšanu

Pēdējā laikā Apple, sadarbojoties ar dažādām universitātēm un iestādēm un izmantojot uzņēmuma viedpulksteni Apple Watch, aktīvi pēta vai ar...

Var daļēji uzskatīt, ka izstrādātāja CD Projekt Red videospēle Cyberpunk 2077 ir piedzīvojusi izgāšanos, jo jau šobrīd ir zināms par ļoti lielām problēmām to palaižot iepriekšējās paaudzes videospēļu konsolēs. Tāpēc Sony izvēlējies spert soli, izņemot spēli no PlayStation Store, neļaujot iegādāties digitālo versiju.

Izmaiņas stājušās spēkā 17. decembrī, un tas ticis darīts pēc ļoti sliktajām atsauksmēs no spēlētājiem, tāpat arī atklājies, ka Cyberpunk 2077 tiešām ir ļoti kļūdaina tieši uz spēļu konsolēm. Īpaši, PlayStation 4 un Xbox One, tāpēc paredzams, ka Microsoft varētu rīkoties līdzīgi Sony. Toties jaunākās paaudzes PlayStation 5 un Xbox Series X šī darbība it kā ir labāka, kā arī tieši datora versijas spēlētāji pārāk nesūdzas par šīm problēmām. To apstiprina arī mūsu pašu Kristaps, kas šo spēli datorā nospēlējis jau 30+ stundas. Principā viss darbojas kā nākas.

Ikvienam, kuram ir spēles digitālā versija, ir iespējams pieteikties, lai saņemtu kompensāciju no PlayStation Store pilnā apmērā. Tiem, kuri ir iegādājušies fizisko versiju, protams, to varēs turpināt spēlēt savās konsolēs un saņems visu nepieciešamo atbalstu. Videopēles izņemšana no digitālā veikala nenozīmē, ka tā ir pazudusi uz visiem laikiem, bet līdz ko izstrādātāji varēs nodrošināt tās stabilitāti, Cyberpunk 2077 atgriezīsies PlayStation store.

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
REALAIS

Man jau ir nospēlētas 75h.
PS4 Pro.

Labi, ka nopirku ar pre order. Tagad labi, ja Janvārī atgriezīs atpakaļ, jo 1x apdeits Janvāri un 1x apdeits Februrī ir paredzēts, vairāk tieši, lai labotu konsoļu versijas.

Aplams

labrīt, jebkurš kuru interesē šī ziņa – to jau zina

KKTK

Es nezinu un man teresē – līdz kādai baltkvēlei ir nokaitināts PS4 vai GOG supports, ja viņi izlēma spert šādu soli :)

REALAIS

To izlēma Sony. Jo ir pārāk daudz sūdzību, un Sony šāda veida problēmas nevar atļauties savā platformā. Tur visticamāk Sony kvalitātes programma nemaz nav pat iedomājies palaist spēli testā uz PS4, tāpēc arī palaida garām tādas problēmas.

Diso

Nav ko iespringt – spēles ir laika izniekošana. Labāk mācīties un skatīties online kursus šajā laikā.

Kristaps Skutelis

Spēles var būt labs izklaides veids. Tāpat kā makšķerēšana, filmu skatīšanās vai koncertu apmeklēšana.

Diso

Tieši tā – izklaides veids. Taču izklaidi nevajag uzrādīt kā prioritāti.

REALAIS

Tāpēc par to nedrīkst runāt un pieminēt? Negribi tādu izklaidi, tad izvēlies citu. Bet uzspiest savu viedokli kā citam vajag darīt nav labākais risinājums.

Kristaps Skutelis

Kam uzrādīt?

Nelabojams

Kurš uzrāda to kā prioritāti?
Cita starpā, galīgi neesmu geimeris, taču, ja ir sasprindzināts darbs, pa laiciņam uzsist kādu vecu Diablo vai kaut ko tamlīdzīgu 15 minūtes ir lielisks relakss. + esmu tai pieredzē un vecumā, kad pats mācu citus, tai skaitā online lekcijās :)
Konsoles man nav un nebūs, bet tēmai sekoju, jo vienkārši ir interesanti.

Labvēlis

Pamatoti izņēma, jo tur izskatās vienkārši slikti uz konsolēm.
Man uz PC viss darbojas tīri labi, bet arvien vairāk izjūtu ka no akciju īpašniekiem un vadības tika uzspiests šis datums, jo ir vairākas funkcijas kuras ir pārāk primitīvas un jūtami vienkārši sakašātas prezentējamā līmenī, bet reāli ir diezgan pliekanas. Cerams aizies NoMansSky ceļā un uzlabos kārtīgi.

Ivars

Vai ne… Youtube jau ir vairāki video ar salīdzinājumiem starp Cp2077 un rdr2 vai pat watchdogs legion. AI un fizika CP2077 ir galīgā fufeļa līmenī…

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: