Web Analytics
More
  Reklāma

  Twitter nopērk podkāstu aplikāciju “Breaker”, lai uzlabotu audio tērzēšanas istabas “Spaces”

  Jaunākie raksti

  Aizvadītā gada nogalē Twitter paziņoja, ka sāk testēt vienu no savām jaunākajām funkcijām – audio tērzēšanas istabas “Spaces”. Ar mērķi pilnveidot “Spaces” sniegtās iespējas Twitter nupat iegādājies podkāstu aplikāciju “Breaker”, kas jau kopš savas darbības sākuma 2016. gadā koncentrējas uz kopienas un sociālās dzīves elementiem.

  Saskaņā ar Twitter inženierzinātņu vadītāja Maikla Montano (Michael Montano) teikto – podkāstu aplikācijas iegāde ļaus uzlabot Twitter publiskās komunikācijas kvalitāti. Savukārt “Breaker” līdzdibinātāja Lea Kalvere (Leah Culver) pauda saviļņojumu par iespēju palīdzēt radīt audio sarunu nākotni.

  Jāpiezīmē, ka pašlaik Twitter audio tērzēšanas istabas izmēģina ļoti ierobežots skaits lietotāju. Pagaidām nav precīzas informācijas par to, kādu tieši risinājumu no savas puses sniegs podkāstu lietotne “Breaker”. Vienlaikus tās attīstītā podkāstu stila iespēja eksportēt sarunas vēlākai atskaņošanai, iespējams, palīdzēs Twitter radīt jauna veida diskusijas, kuras varētu klausīties ne tikai tiešsaistē. Kas attiecas uz pašu podkāstu lietotni – tās darbība tiks pārtraukta 15. janvārī.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma