Reklāma

Apple AirPods Max lietotāji ziņo par kondensāta veidošanos austiņās

Jaunākie raksti

Latvijā izveidota jauna IT apmācību organizācija “TDL School”

Augstākās izglītības un IT profesionāļi Latvijā izveidojuši jaunu IT izglītības organizāciju “TDL School”, kuras mērķis būs klātienes un tiešsaistes...

Xiaomi Black Shark 4 spēlēm paredzētā viedtālruņa apskats

Xiaomi marta beigās papildināja viedtālruņu klāstu ar diviem Black Shark 4 sērijas viedtālruņiem – Black Shark 4 un Black...

Microsoft tikai jūlijā no Windows izvāks Adobe Flash

Adobe jau pagājušajā gadā apstiprināja, ka nu tiešām ir pienācis Flash gals – Flash Player vairs netiek uzturēts un...

“SpaceX” atklāj detaļas par plānoto “Starship” pirmo orbitālo lidojumu

Tie, kuri sekoja līdzi pēdējam "SpaceX" raķetes "Starship" prototipa "SN15" testam, bija liecinieki tam, ka pirmo reizi iznākums bija...

ASUS TUF sērijas klēpjdatori saņem GeForce RTX 3060 un Intel 11. paaudzes procesorus

ASUS TUF sērijas klēpjdatori pazīstami ar izturīgiem korpusiem un augstas atsvaidzes ekrāniem. Tiek ziņots, ka ASUS TUF sērijas klēpjdatori...

Bezvadu over-ear austiņas Apple AirPods Max tika izziņotas mazāk kā pirms mēneša, bet tās jau ir atnesušas pirmos pārsteigumus, kas ir ūdens kondensāta veidošanās tajās. Protams, šis ir gards kumoss Apple nīdējiem. Arī mūsu acīgie lasītāji komentāros bija minējuši par šo problēmu.

Daļa jauno AirPods Max lietotāju, kuras kā jau zināms maksā bargu naudu – 629 eiro, ir sūdzējušies par ūdens pilienu veidošanos pašās austiņas aiz noņemamā auss spilventiņa, kā arī dalījušies ar bildēm savos sociālajos tīklos. Tas, protams, piesaistījis arī citu austiņu īpašnieku uzmanību, kas norāda uz šādu situāciju. Tas gan kopumā nav tik liels pārsteigums, jo AirPods Max galvenokārt ir veidotas no metāla, kas nozīmē, ka tās var kļūt pietiekami aukstas, lai pēcāk siltākā un mitrākā gaisā piesaistītu mitrumu.

Šeit gan domas dalās, vai tomēr tas saistīts ar ļoti ilgo austiņu lietošanu, piemēram, 12h no vietas, kas principā notiks tikai ar mazu daļu lietotāju, kā arī fizisku aktivitāšu laikā tas arī būtu vairāk pieņemami. Bet tieši par vienkāršu ikdienas lietošanu istabas temperatūrā domas dalās, jo tomēr ne lietošanas laikam, ne ārējiem apstākļiem nevajadzētu radīt šādu situāciju.

Tomēr tā kā par problēmu komentārus dalās arī citi austiņu lietotāji, tad tā acīmredzot ir pietiekami aktuāla un, protams, izraisa izbrīnu un sašutumu pašos īpašniekos. No 629 eiro vērta produkta un uzņēmuma Apple gribētos sagaidīt, ka būs komentārs par radušos situāciju. Jo nav izslēgts, ka kondensāts var bojāt pašus skaļruņus un austiņas.

Avots9TO5Mac
Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
LAN

Tikai vēl viens pierādījums, ka dārgāks ne vienmēr ir labāks.

Zūmeris

Piekrītu. No savas pieredzes ir sanācis vilties Apple ierīču kvalitātē (iphone, mb air), tāpēc tas ir plaši kultivēts mīts vai puspatiesība, ka dārgais Apple kvalitātes zinā ir pārāks nekā konkurenti. Tā gluži nav.

Edgars Briedis

Ar Androīd ierīcēm (LG, Sony, Samsung) un laptopiem HP, Dell, Asus man ir nācies vilties daudz vairāk.
Brāķi mēdz gadīties visiem, tomēr ir fakts, ka Apple ierīces kalpo ilgāk.

Markss

Kam kalpo, kam – nekalpo. No savas pieredzes un apkartejo loka info, varetu likt +/- vienadibas zimi starp Apple u.c. razotaju “high end” ietaisēm. Personigi esmu vilies Apple, bet ta ir mana personiga pieredze ar vinu produkciju.

Gastons Gašpuitis

You just wear it wrong! No iphone 4 sērijas kad zuda zona: You just hold it wrong”.

Krotow

Kondensāts austiņās pierāda, ka Apple austiņu lietotājiem no ausīm nāk tvaiks. Tātad cita dzīvnieku suga.

LAN

Tātad viņi visvairāk “vārās” komentāros. :D

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: