Reklāma

Brazīlija pieprasa Apple jaunos iPhone pārdot kopā ar sienas lādētāju

Jaunākie raksti

Samsung jau atkal lielas problēmas ar akumulatoriem (video)

Nu ko - jau atkal teju neskaitāmais dublis ar Samsung un akumulatoru problēmām. Viss aizsākās it kā ar Samsung...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #480 (29.09.2022)

29. septembra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Šodien ciemos Mikus no Bites. Kā klausīties Star FM...

Latvijā darbību uzsāks automašīnu abonēšanas platforma MyBee

Automašīnu abonēšanas platforma MyBee plāno paplašināt savu pakalpojumu sniegšanu un sākt darbību Latvijā. MyBee pārvalda starptautiskā uzņēmumu grupa Modus...

Tata Indijā prezentē elektroauto par 10 tūkstošiem dolāru

Eiropā elektroauto cenas saglabājas augstākas nekā auto ar iekšdedzes dzinējiem, līdz ar to jauna elektroauto iegāde daļai sabiedrības nav...

“Sadales tīkls” augustā saņēmis rekordlielu elektrostacijas pieslēgšanas pieteikumu skaitu

Elektroenerģijas sadales sistēmas operators AS "Sadales tīkls" augustā no klientiem saņēmusi 214 pieteikumus elektrostacijas pieslēgšanai, kas ir rekordliels apjoms....

Šī gada oktobrī, kad tika prezentēti jaunākie Apple iPhone viedtālruņi, tika apstiprinātas baumas, ka to iepakojumos vairs nav iekļauts elektriskais spraudnis (sienas lādētājs), kā arī vada austiņas. Tas izsauca plašu rezonansi tehnoloģiju pasaulē, konkurentiem to izmantojot kā labu mārketinga triku. Taču tagad viens no Brazīlijas reģioniem pieprasa spraudņa iekļaušanu, iegādājoties jaunos iPhone 12.

Par šādu prasību paziņojis Sanpaulu administratīvais centrs un tā patērētāju tiesību aizsargājošā iestāde, kura uzskata, ka katram pircējam, nopērkot jaunu iPhone telefonu, joprojām komplektā ir jāsaņem arī elektrības spraudnis. Tā neiekļaušana iepakojumā ir pret Brazīlijas patērētāju tiesību aizsargājošajiem likumiem.

Apple, protams, norāda uz to, ka šie spraudņi ļoti piesārņo dabu, tāpēc iepakojumā ir iekļauts tikai telefons un lādēšanas kabelis, pārējo aksesuāru iegādi atstājot uz pircēju pleciem. Brazīlija norāda, ka Apple tomēr nenorāda ļoti precīzu un pamatotu informāciju, kā šo spraudņu neiekļaušana iepakojumā samazinās ekoloģisko piesārņojumu.

Pagaidām šis lēmums gan varētu attiekties tikai uz Sanpaulu reģionu, bet ne visu Brazīliju. Iepriekš bijām ziņojuši, ka Francijā tirgotie iPhone modeļi ir jāaprīko ar vada austiņām, jo to pieprasa vietējie regulējumi.

Avots9TO5Mac
Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk
05.12.2020 19:20

piedodiet par komentāru piesārņošanu, bet man reāli negribas 5+ reizes spaidīt ctrl+enter. nav elektriskais spraudnis, ir barošanas bloks vai lādētājs.

BarneyRubble
05.12.2020 21:19
Reply to  digitalk

Izskatās, kad ziņa sagatavota skatoties vada otrā galā. :D Spraudnis ir tas kuru liekam telefonā, barošanas bloks (ar kontaktdakšām) – sienā.

Edzis
06.12.2020 13:15
Reply to  BarneyRubble

KAD nav KA

To Wef
06.12.2020 16:17

hm…

Reklāma