More
  Reklāma

  Brazīlija pieprasa Apple jaunos iPhone pārdot kopā ar sienas lādētāju

  Jaunākie raksti

  Šī gada oktobrī, kad tika prezentēti jaunākie Apple iPhone viedtālruņi, tika apstiprinātas baumas, ka to iepakojumos vairs nav iekļauts elektriskais spraudnis (sienas lādētājs), kā arī vada austiņas. Tas izsauca plašu rezonansi tehnoloģiju pasaulē, konkurentiem to izmantojot kā labu mārketinga triku. Taču tagad viens no Brazīlijas reģioniem pieprasa spraudņa iekļaušanu, iegādājoties jaunos iPhone 12.

  Par šādu prasību paziņojis Sanpaulu administratīvais centrs un tā patērētāju tiesību aizsargājošā iestāde, kura uzskata, ka katram pircējam, nopērkot jaunu iPhone telefonu, joprojām komplektā ir jāsaņem arī elektrības spraudnis. Tā neiekļaušana iepakojumā ir pret Brazīlijas patērētāju tiesību aizsargājošajiem likumiem.

  Apple, protams, norāda uz to, ka šie spraudņi ļoti piesārņo dabu, tāpēc iepakojumā ir iekļauts tikai telefons un lādēšanas kabelis, pārējo aksesuāru iegādi atstājot uz pircēju pleciem. Brazīlija norāda, ka Apple tomēr nenorāda ļoti precīzu un pamatotu informāciju, kā šo spraudņu neiekļaušana iepakojumā samazinās ekoloģisko piesārņojumu.

  Pagaidām šis lēmums gan varētu attiekties tikai uz Sanpaulu reģionu, bet ne visu Brazīliju. Iepriekš bijām ziņojuši, ka Francijā tirgotie iPhone modeļi ir jāaprīko ar vada austiņām, jo to pieprasa vietējie regulējumi.

  Avots9TO5Mac

  4 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  05.12.2020 19:20

  piedodiet par komentāru piesārņošanu, bet man reāli negribas 5+ reizes spaidīt ctrl+enter. nav elektriskais spraudnis, ir barošanas bloks vai lādētājs.

  BarneyRubble
  05.12.2020 21:19
  Reply to  digitalk

  Izskatās, kad ziņa sagatavota skatoties vada otrā galā. :D Spraudnis ir tas kuru liekam telefonā, barošanas bloks (ar kontaktdakšām) – sienā.

  Edzis
  06.12.2020 13:15
  Reply to  BarneyRubble

  KAD nav KA

  To Wef
  06.12.2020 16:17

  hm…

  Reklāma