Reklāma

Brazīlija pieprasa Apple jaunos iPhone pārdot kopā ar sienas lādētāju

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Šī gada oktobrī, kad tika prezentēti jaunākie Apple iPhone viedtālruņi, tika apstiprinātas baumas, ka to iepakojumos vairs nav iekļauts elektriskais spraudnis (sienas lādētājs), kā arī vada austiņas. Tas izsauca plašu rezonansi tehnoloģiju pasaulē, konkurentiem to izmantojot kā labu mārketinga triku. Taču tagad viens no Brazīlijas reģioniem pieprasa spraudņa iekļaušanu, iegādājoties jaunos iPhone 12.

Par šādu prasību paziņojis Sanpaulu administratīvais centrs un tā patērētāju tiesību aizsargājošā iestāde, kura uzskata, ka katram pircējam, nopērkot jaunu iPhone telefonu, joprojām komplektā ir jāsaņem arī elektrības spraudnis. Tā neiekļaušana iepakojumā ir pret Brazīlijas patērētāju tiesību aizsargājošajiem likumiem.

Apple, protams, norāda uz to, ka šie spraudņi ļoti piesārņo dabu, tāpēc iepakojumā ir iekļauts tikai telefons un lādēšanas kabelis, pārējo aksesuāru iegādi atstājot uz pircēju pleciem. Brazīlija norāda, ka Apple tomēr nenorāda ļoti precīzu un pamatotu informāciju, kā šo spraudņu neiekļaušana iepakojumā samazinās ekoloģisko piesārņojumu.

Pagaidām šis lēmums gan varētu attiekties tikai uz Sanpaulu reģionu, bet ne visu Brazīliju. Iepriekš bijām ziņojuši, ka Francijā tirgotie iPhone modeļi ir jāaprīko ar vada austiņām, jo to pieprasa vietējie regulējumi.

Avots9TO5Mac
Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

piedodiet par komentāru piesārņošanu, bet man reāli negribas 5+ reizes spaidīt ctrl+enter. nav elektriskais spraudnis, ir barošanas bloks vai lādētājs.

BarneyRubble

Izskatās, kad ziņa sagatavota skatoties vada otrā galā. :D Spraudnis ir tas kuru liekam telefonā, barošanas bloks (ar kontaktdakšām) – sienā.

Edzis

KAD nav KA

To Wef

hm…

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: