Reklāma

Jaunais Assassin’s Creed Valhalla Norvēģijā bija nopērkams par 10 eiro

Jaunākie raksti

Jaunākā Assassin’s Creed Valhalla videospēle pie spēlētājiem nonāca 10. novembrī, un, iespējams, ka tā ir bijusi dāvana norvēģiem, saistībā ar spēles nosaukumu un sižetu, bet visticamāk, ka kļūdas pēc spēle bija pieejama par ~10 EUR (109,99 NOK).

Šāds atgadījums piefiksēts tiem pircējiem, kuri attiecīgi spēli ir iegādājušies no Norvēģijas puses, kur Valhalla pamatcena ir paredzēta 1199 NOK (~110 EUR), taču tā saņēmusi 91% atlaidi un beigās maksājusi nieka 109,99 NOK. Kā liecina šobrīd esošā informācija, tad pircējiem nav bijusi liegta iespēja iegūt spēli vai notikusi naudas atgriešana. Visdrīzāk problēma meklējamā vai nu nepareizi ievadītā cenā vai tieši komatu kļūdā, jo arī pircējiem eiro valūtā Deluxe versijai ir bijusi atlaidei no 119 EUR uz 109 EUR.

Vēl pagājušajā nedēļā ziņojām par to, ka PlayStation 5 spēļu izstrādātāji vēlas paaugstināt to cenas, jo tas nav darīts ilgu laiku, tad šādas iespējamās atlaides ir visai patīkams pārsteigums.

Kādi ir jūsu pirmie iespaidi par jauno Assassin’s Creed Valhalla?

AvotsGuru3D
Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Izskatās garlaicīgs čopī-čop: https://www.youtube.com/watch?v=Zu8VVHnsEfM

Riktīgi laba spēle, beidzot var normāli izvicināties ar cirvjiem un nav jāslēpjas pa krūmiem :)

Šis mēģināts nav, bet Odiseja nenoturēja. Šķita pārāk liela un pārāk plāna, spēlītes mehānika kvalitatīva, bet nu tā konstantā aprīkojuma cipariņu maiņa nelikās vietā, vairāk patīk kā ir RDR2.

Kā ar GTA VI? Kad būs?

2022 pavasarī. Ne ātrāk.

Pagaidām tīri ok aizrauj, varbūt tāpēc, ka pati vikingu tēma saista. Odisejs gan kaut kā nepatika.

Sižets ir labāks nekā odisejai bet geimplejs šai ir garlaicīgs spēlēju uz berserkr(hard difficulty) odisejai bija daudz labāks te tu principā izvairies un spaidi uzbrukt tāpēc ka sūda paņēmienus var izmantot tik reti ka tos var neizmantot nemaz. Un bagi te ir vairāk nekā odisejai.

Šinī AC visvairāk patīk mini-misijas/mistērijas – par “Smack my bishop” vien sasmējos, bet pārējais aptuveni tāpat kā jau iepriekš (varbūt tiem, kas spēlē šo kā pirmo no sērijas, ir interesantāk, nekā tiem, kuri bakstās jau no Desmonda laikiem). Teorētiski patīk, ka ieviesti dažādi “leveļošanas” mehānismi, no otras puses salīdzinot ar citām spēlēm, kur kaut kas tāds eksistē, diezgan primitīvi no viedokļa, ka nav skaidrs, ko tieši jādara, lai panāktu labāku efektu. Nu, piemēram, vai ‘meelee attack +2’ ir labāk par ‘light attack +2’ utt.. Ir arī visādi citādi sīkumi, bet nu ja jāpiekasās pie sīkumiem, tad skaidrs, ka kopumā ir… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma