Reklāma

Jaunais Assassin’s Creed Valhalla Norvēģijā bija nopērkams par 10 eiro

Jaunākie raksti

Kursors Stambulā iepazīstas ar jaunākajiem Huawei produktiem

Tieši vasaras saulgriežu laikā man sanāca interesanta iespēja pabūt Huawei produktu prezentācijā Stambulā, kurā tika prezentēti tieši Austrumeiropai, Ziemeļu...

Volkswagen ID.Buzz elektriskā mikroautobusa gaidībās

Tā kā jūnijs ir tas mēnesis, kad oficiāli sākas ID.Buzz iepriekšpārdošana, tad šis ir arī īstais mēnesis, lai mēs...

Audi vadība neapmierināta ar atsevišķu Vācijas ministru nostāju elektrifikācijas jautājumos

Aizvadītajā nedēļā Vācijas finanšu ministrs Kristians Lindners paziņoja, ka Vācija neatbalstīs Eiropas Savienības piedāvātos grozījumus, kas paredz aizliegt tirgot...

Montblanc Summit 3 – 1250 eiro vērts Wear OS 3.0 viedpulkstenis

Montblanc kopš Montblanc Summit 2 izlaišanas bija klusējis četrus gadus, bet nu izziņots Montblanc Summit 3 modelis ar Google...

Nākamajā ceturksnī sagaidāms SSD atmiņas produktu cenu kritums

Šajos inflācijas un globālās ekonomikas izaicinājuma laikos ir patīkami dzirdēt ziņas par to, ka kādu produktu cenas varētu kristies....

Jaunākā Assassin’s Creed Valhalla videospēle pie spēlētājiem nonāca 10. novembrī, un, iespējams, ka tā ir bijusi dāvana norvēģiem, saistībā ar spēles nosaukumu un sižetu, bet visticamāk, ka kļūdas pēc spēle bija pieejama par ~10 EUR (109,99 NOK).

Šāds atgadījums piefiksēts tiem pircējiem, kuri attiecīgi spēli ir iegādājušies no Norvēģijas puses, kur Valhalla pamatcena ir paredzēta 1199 NOK (~110 EUR), taču tā saņēmusi 91% atlaidi un beigās maksājusi nieka 109,99 NOK. Kā liecina šobrīd esošā informācija, tad pircējiem nav bijusi liegta iespēja iegūt spēli vai notikusi naudas atgriešana. Visdrīzāk problēma meklējamā vai nu nepareizi ievadītā cenā vai tieši komatu kļūdā, jo arī pircējiem eiro valūtā Deluxe versijai ir bijusi atlaidei no 119 EUR uz 109 EUR.

Vēl pagājušajā nedēļā ziņojām par to, ka PlayStation 5 spēļu izstrādātāji vēlas paaugstināt to cenas, jo tas nav darīts ilgu laiku, tad šādas iespējamās atlaides ir visai patīkams pārsteigums.

Kādi ir jūsu pirmie iespaidi par jauno Assassin’s Creed Valhalla?

AvotsGuru3D

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK
16.11.2020 11:21

Izskatās garlaicīgs čopī-čop: https://www.youtube.com/watch?v=Zu8VVHnsEfM

Kursors.lv
16.11.2020 11:24
Reply to  KKTK

Riktīgi laba spēle, beidzot var normāli izvicināties ar cirvjiem un nav jāslēpjas pa krūmiem :)

Labvēlis
16.11.2020 11:39

Šis mēģināts nav, bet Odiseja nenoturēja. Šķita pārāk liela un pārāk plāna, spēlītes mehānika kvalitatīva, bet nu tā konstantā aprīkojuma cipariņu maiņa nelikās vietā, vairāk patīk kā ir RDR2.

Martins Erlats
16.11.2020 11:53

Kā ar GTA VI? Kad būs?

REALAIS
16.11.2020 12:05
Reply to  Martins Erlats

2022 pavasarī. Ne ātrāk.

Normunds Meļķis
16.11.2020 14:05

Pagaidām tīri ok aizrauj, varbūt tāpēc, ka pati vikingu tēma saista. Odisejs gan kaut kā nepatika.

Darkus
16.11.2020 18:58

Sižets ir labāks nekā odisejai bet geimplejs šai ir garlaicīgs spēlēju uz berserkr(hard difficulty) odisejai bija daudz labāks te tu principā izvairies un spaidi uzbrukt tāpēc ka sūda paņēmienus var izmantot tik reti ka tos var neizmantot nemaz. Un bagi te ir vairāk nekā odisejai.

17.11.2020 19:21

Šinī AC visvairāk patīk mini-misijas/mistērijas – par “Smack my bishop” vien sasmējos, bet pārējais aptuveni tāpat kā jau iepriekš (varbūt tiem, kas spēlē šo kā pirmo no sērijas, ir interesantāk, nekā tiem, kuri bakstās jau no Desmonda laikiem). Teorētiski patīk, ka ieviesti dažādi “leveļošanas” mehānismi, no otras puses salīdzinot ar citām spēlēm, kur kaut kas tāds eksistē, diezgan primitīvi no viedokļa, ka nav skaidrs, ko tieši jādara, lai panāktu labāku efektu. Nu, piemēram, vai ‘meelee attack +2’ ir labāk par ‘light attack +2’ utt.. Ir arī visādi citādi sīkumi, bet nu ja jāpiekasās pie sīkumiem, tad skaidrs, ka kopumā ir… Read more »

Reklāma