Reklāma

NASA meklē idejas, kā unikālā veidā iemūžināt misijas uz Mēness

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Tuvojoties zīmīgajam datumam, kad plānota misija uz Mēness, NASA aktīvi meklē veidus, kā interesantāk, saistošāk un inovatīvāk iepazīstināt sabiedrību ar šo notikumu, tostarp pašu ceļojumu uz un no Mēness. Dažas no izskanējušajām idejām ietver materiālus, kas uzņemti ar dronu, augstas izšķirtspējas 360 grādu video, visaptverošu virtuālās realitātes saturu un vēl vairāk.

NASA atzīmē, ka meklē piedāvājumus no plaša spektra potenciālajiem partneriem, tostarp raidorganizācijām un studijām, kā arī kosmosa uzņēmumiem, bezpeļņas organizācijām un skolām. Šī varētu būt lieliska iespēja sevi pierādīt tieši tehnoloģiju startapiem, kuri strādā ar robotizētu kameru uzņemšanas sistēmām, pārnēsājamām kamerām ar unikālām funkcijām, programmatūru, kas automatizē vai uzlabo multivides uztveršanu vai rediģēšanu, un citās līdzīgās jomās.

Oficiālais NASA paziņojums par priekšlikumiem ir atrodams šeit. Idejas jāiesniedz līdz 2020. gada 11. decembra pusnaktij. Tā kā, ja tev ir padomā kāds labs priekšlikums, kā NASA varētu interesanti iemūžināt savus piedzīvojumus misijās uz Mēness, ir visas iespējas ar to dalīties un, iespējams, pat iekarot NASA uzmanību.

Labākās idejas ar visu līdzi nākošo aprīkojumu varētu tikt izmēģinātas jau nākamajās NASA projekta “Artemis” misijās, ieskaitot lidojumu uz Mēness orbītu 2023. gadā.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

nav jau teikts, ka kaut kas kaut kur lidos. tikko vinnējusī ēzeļpartija savā parastajā stilā var nogriezt finansējumu “bezjēdzīgajam” kosmosam un NASA nekam vairāk par onlaina konkursiem ņaudiņas nepietiks.

Krotow

Kāpēc bezjēdzīgajam? Lai kāds uzbur varavīkšņotajai (visādos veidos) publikai gaišo nākotni “tur augšā” un dažas problēmas, kas nav problēmas, atrisināsies automātiski. Gan līdzekļus atradīs, gan paši aizskries un vēl citus paķers līdz.

digitalk

LGBTZP un BLM kosmoss neinteresē, tikai skaļa bļaušana par apdalīšanu un tiesību pumpēšana seksuālo izpriecu vai ādas krāsas dēļ. ne viņi tur trenēsies un dzīvos gadu tuksneša vidū Marsa simulācijas bāzē, ne arī reāli būs politiskais spiediens kosmosa virzienā. uz Krieviju cerēt nevar, Ķīna dzīvo savā ekosistēmā, kas tad paliek? Eiropa (bez GB naudas) un Japāna?

digitalk

padomāju, ka ja kāds, ne kosmosa tēmā, lasīs manu skribelējumu, tad vajadzēti iedot kādu kontekstu. visur pamatā politika, diemžēl.

Tramps mēģināja uzspodrināt sev spalvas pasludinot Mēness misiju, tāpēc tik nevajadzīgi sasteigts termiņš uz viņa teorētisko otro prezidentūras laiku. NASA ieguvēja, jo piešķīra naudu, kuru demokrāti regulāri šķērēja nost. tagad liberāļi atkal pie varas un visticamāk nogriezīs, kā agrāk.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: