Reklāma

Spotify Apple Watch versiju tagad varēs lietot bez iPhone

Jaunākie raksti

Tesla koplietošanas auto servisam “OX Drive” mēnesis – kas tas ir un kā tas strādā?

Nu jau vairāk nekā mēnesi Latvijā pieejams jauns koplietošanas auto serviss „OX Drive”. Šādi koplietošanas auto pakalpojumu sniedzēji pie...

“Virši-A” palielina uzlādes cenu savā “Spēka uzlādes” stacijā Krustpilī

Pašmāju degvielas tirgotājs "Virši-A" šā gada pavasarī atvēra savu pirmo jaunā zīmola "Spēka uzlāde" elektroauto uzlādes staciju, kas atrodas...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #474 (18.08.2022)

18. augusta radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

“TikTok” mātesuzņēmums “ByteDance” iegādājies slimnīcu grupu Ķīnā

Šķiet, ka šobrīd jaunākais lielo tehnoloģiju kompāniju trends ir nevis attīstīties savā virzienā, bet iegādāties pavisam citas jomas uzņēmumus...

874 Zs jaudīgo Polestar 6 elektroauto sagaidīsim 2026. gadā

Pirms dažiem mēnešiem elektroauto ražotājs Polestar iepazīstināja ar elektriska sporta auto konceptu, kuram var nolaist jumtu. Jau toreiz uzņēmuma...

Apple Watch speciāli pielāgoto Spotify versiju būs iespējams lietot bez iPhone, jo tagad to varēs darīt pa tiešo no viedpulksteņa. Šī iespēja būs pakāpeniski pieejama visiem lietotājiem.

Līdz šim, lai klausītos mūziku ar Spotify Apple Watch lietotni, vienmēr pa rokai bija jābūt iPhone viedtālrunim, kas savienots ar viedpulksteni, un tādējādi mūzikas straumēšanas iespējas tiek nodrošinātas. Taču tagad daļa lietotāju jau dalījušies ar savu pieredzi, ka Spotify iespējams lietot kā neatkarīgu viedpulksteņa lietotni, piemēram, kad tas ir saslēgts ar bezvadu interneta savienojumu vai darbojas LTE režīmā.

Tas nozīmē, ka dodoties savās gaitās un atstājot iPhone mājās, būs iespējams straumēt gan iecienīto mūziku, gan podkāstus vien ar pulksteņa palīdzību. Protams, tam kādā no veidiem vajadzēs savienoties ar internetu. Kaut arī ikdienā nav iespējams notestēt LTE Apple Watch versiju, es to joprojām neuztveru kā atsevišķu elektronisko ierīci, un tā tomēr darbojas kā papildinājums iPhone.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Rancāns
05.11.2020 13:04

Es arī no sākuma nopriecājos ieraugot beta ikoniņu pulksteņa Spotify aplikācijā, bet ļoti ātri saskumu, jo izrādās, ka tas nav offline režīms.. (wtf?)
Un atkal varu dziedāt savu veco dziesmiņu.. bez LTE nav aršana :)
Jā, es arī pamatā apple watch uztveru kā extension telefonam, tomēr pārāk skaidri zinu cik ērti manā ikdienā iederētos pulkstenis ar LTE.

boo
06.11.2020 14:53

Same, sākumā sapriecājos, ka nu varēšu skrējienā ņemt līdzi tikai pulksteni un airpods, lai klausītos offline režīmā

Elektriķis
05.11.2020 16:44

Svarīgi ir tas, ka 6. pulkstenī beidzot ir ieviests 5GHz WiFi. Iepriekšējiem pulksteņiem ir milzu problēmas ar pulksteņa pielikšanu pie WiFi, ja tajā konkrētajā vietā ir tikai 5GHz WiFi.
Par LTE Ābolu pulksteņos protams ir skumjas…mums toties ir 5G! Tas ir uzbrauciens operatoriem.
Kādu laiku atpakaļ LMT mājas lapā bija rakstīts ka varot pieslēgt Samsung pulksteni, tikai vajagot jaunāko Androīdu vai iOsu.. :)

Krotow
06.11.2020 15:01
Reply to  Elektriķis

Ak tāpēc daži te raud par 5G neesamību? Neko darīt – ja gribi izlikties bagāts, tad būvē savu 5G bāzes staciju ar bezmaksas folijas rulli blakus. Par 5 GHz WiFi neesamību ierīcēs piekrītu – tam tagad vajadzētu būt iebūvētam jau pēc noklusējuma.

Reklāma