Reklāma

Spotify Apple Watch versiju tagad varēs lietot bez iPhone

Jaunākie raksti

Apple HomePod mini viedā skaļruņa apskats – ierīce, kas pagaidām buksē

Mana pirmā pieredze ar viedajiem balss asistentiem sākās 2020. gada sākumā, neilgi pēc tam, kad biju pievienojies Kursors komandai....

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #416 (06.05.2021)

6. maija radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Samsung Galaxy S8 turpmāk vairs nesaņems atjauninājumus

Samsung Galaxy S8 sērijas viedtālruņi ir vieni no pirmajiem Android modeļiem, kas varēja paļauties uz ilgiem drošības ielāpiem, bet...

Dienasgaismu ieraudzījusi Donalda Trampa “sociālo mediju platforma”

Marta beigās ziņojām, ka Donaldam Trampam varētu būt pašam sava sociālo mediju platforma, kas tiktu palaista tuvāko pāris mēnešu...

ASUS Zenfone 8 izziņošana gaidāma 12. maijā

Sagaidāms, ka jau 12. maijā ASUS izziņos Zenfone 8 sērijas viedtālruņus. Pagaidām vēl nav zināms, vai tiešām ASUS nodēvēs...

Apple Watch speciāli pielāgoto Spotify versiju būs iespējams lietot bez iPhone, jo tagad to varēs darīt pa tiešo no viedpulksteņa. Šī iespēja būs pakāpeniski pieejama visiem lietotājiem.

Līdz šim, lai klausītos mūziku ar Spotify Apple Watch lietotni, vienmēr pa rokai bija jābūt iPhone viedtālrunim, kas savienots ar viedpulksteni, un tādējādi mūzikas straumēšanas iespējas tiek nodrošinātas. Taču tagad daļa lietotāju jau dalījušies ar savu pieredzi, ka Spotify iespējams lietot kā neatkarīgu viedpulksteņa lietotni, piemēram, kad tas ir saslēgts ar bezvadu interneta savienojumu vai darbojas LTE režīmā.

Tas nozīmē, ka dodoties savās gaitās un atstājot iPhone mājās, būs iespējams straumēt gan iecienīto mūziku, gan podkāstus vien ar pulksteņa palīdzību. Protams, tam kādā no veidiem vajadzēs savienoties ar internetu. Kaut arī ikdienā nav iespējams notestēt LTE Apple Watch versiju, es to joprojām neuztveru kā atsevišķu elektronisko ierīci, un tā tomēr darbojas kā papildinājums iPhone.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Rancāns

Es arī no sākuma nopriecājos ieraugot beta ikoniņu pulksteņa Spotify aplikācijā, bet ļoti ātri saskumu, jo izrādās, ka tas nav offline režīms.. (wtf?)
Un atkal varu dziedāt savu veco dziesmiņu.. bez LTE nav aršana :)
Jā, es arī pamatā apple watch uztveru kā extension telefonam, tomēr pārāk skaidri zinu cik ērti manā ikdienā iederētos pulkstenis ar LTE.

boo

Same, sākumā sapriecājos, ka nu varēšu skrējienā ņemt līdzi tikai pulksteni un airpods, lai klausītos offline režīmā

Elektriķis

Svarīgi ir tas, ka 6. pulkstenī beidzot ir ieviests 5GHz WiFi. Iepriekšējiem pulksteņiem ir milzu problēmas ar pulksteņa pielikšanu pie WiFi, ja tajā konkrētajā vietā ir tikai 5GHz WiFi.
Par LTE Ābolu pulksteņos protams ir skumjas…mums toties ir 5G! Tas ir uzbrauciens operatoriem.
Kādu laiku atpakaļ LMT mājas lapā bija rakstīts ka varot pieslēgt Samsung pulksteni, tikai vajagot jaunāko Androīdu vai iOsu.. :)

Krotow

Ak tāpēc daži te raud par 5G neesamību? Neko darīt – ja gribi izlikties bagāts, tad būvē savu 5G bāzes staciju ar bezmaksas folijas rulli blakus. Par 5 GHz WiFi neesamību ierīcēs piekrītu – tam tagad vajadzētu būt iebūvētam jau pēc noklusējuma.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: