web analytics

Apple bez maksas mainīs AirPods Pro austiņas, kurām ir skaņas problēmas

Jaunākie raksti

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...

Razer piedāvā savu sejas aizsargmaskas konceptu ar RGB apgaismojumu

Koronavīrusa pandēmijas sākumā uzņēmums Razer aktīvi reaģēja uz situāciju un pielāgoja savu rūpnīcu, lai ražotu vienreizlietojamās medicīnas aizsargmaskas, un...

HP EliteBook 805 G8 tiek pie Ryzen Pro 5000 procesoriem

AMD ir ticis pie vēl viena pirms pāris gadiem neiedomājama sasnieguma - Ryzen procesori nonāks ļoti nopietnos un ļoti...

Uzņēmums Apple divus gadus pēc savu AirPods Pro bezvada austiņu izlaišanas ir uzsācis speciālu servisa programmu, kuras ietvaros būs iespējams identificēt vai tām ir kādi skaņas un trokšņu slāpēšanas bojājumi, un tās bez maksas tiks nomainītas.

Kā norāda Apple, tad atklājies, ka ļoti mazai daļai AirPods Pro austiņu, kuras ražotas pirms 2020. gada oktobra varētu būt problēmas ar papildus kontakttroksni, kad ikdienā lietotājs vienkārši klausās mūziku, īpaši, ja ir skaļš fons. Tāpat ieslēdzot aktīvo trokšņu slāpēšanu, varētu pazust basi vai fonā tomēr būtu dzirdami lidmašīnu un ielu trokšņi.

Kompānija gan nav norādījusi precīzu tehnisko iemeslu, kas izraisījis šīs problēmas, taču ikviens lietotājs, kurš varētu būt saskāries ar šādām problēmām, var doties uz Apple oficiālo servisu vai veikalu, lai tās pārbaudītu un veiktu iespējamo nomaiņu. Maiņa var tikt veikta vienai no austiņām vai abām, un tā būs bez maksas.

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Murnieks

Un visi šmuļi , kas nav dzirdējuši par ausu higiēnu sit plaukstas …

Krotow

Pret Bluetooth gļukiem ausu mazgāšana nelīdzēs.

Janis Murnieks

Nenoliedzu ražotāju problēmas . Tādas ir, un garantijā tās tiek atrisinātas.
Bet ir paliela ļautiņu kategorija, kuru prāt viņu pašu netīrīgums ir ražotāja defekts .

0915

Sērs ausu kanālos ir vielmaiņas, nevis higiēnas jautājums. Pasaku, lai kāds nesāktu uzlabot dzirdi, bāžot ausīs garus priekšmetus – tas ir ceļš uz problēmām, ko risina jau stacionāri.

Janis Murnieks

uz poda brilles atstāts šokolādes zaķis, tātad arī ir tikai vielmaiņas jautājums ? :D

2138

Ja nevar trāpīt podā, es teiktu, ko tas jau ir kas vairāk par vielmaiņu)

digitalk

sērs ausu kanālos ir arī organisma aizsarglīdzeklis pret ausu infekcijām, savukārt garus priekšmetus ausīs var bāzt, ja tev ir sapratne ko un kāpēc tu dari. vislabāk uzlabot dzirdi no sēra piesārņojuma ir pilināt ausīs eļļu, ja dabiskā veidā viegli neizvadās, kā aziātiem.

2138

nuja, organisms ir gudrāks par supertīrīgajiem, kas cenšas visu izpucēt līdz spīdumam.

Jānis

Ko darīt cilvēkiem Latvijā, kas iegādājās no visādiem 1a un 220? Iet uz kaut kādu Capitalu vai?

trel

Aiznes un pajautā kā notiek pārbaude. Viņi paši bāž ausīs un testē pēc sajūtām vai pēc kaut kāda S/N to pārbauda? Cik ilgu laiku prasa šī pārbaude?

Man pēdējā laikā liekas, ka basi ir pazuduši. Vai nu SW apdeits to izdarījis, vai tiešām tikai liekas. Sūtīt caur LMT uz pārbaudi un nedēļu gaidīt rezultātus negribu.

Qwerty

Nesen nopirku airpods pro, ražotas 07/2020. Pagaidām problēmu nav, nezinu vai ir jēgas iet apmainīt. Par ANC gan esmu nedaudz vīlies, cerēju, ka trokšņu slāpēšana būs daudz labāka.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: