Reklāma

Apple bez maksas mainīs AirPods Pro austiņas, kurām ir skaņas problēmas

Jaunākie raksti

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Lielbritānijas skolas izmantos sejas atpazīšanu, lai paātrinātu pusdienu maksājumus

Neskatoties uz privātuma apsvērumiem, sejas atpazīšanas tehnoloģija klientu apkalpošanas un citās jomās ienāk aizvien straujāk, nodrošinot būtiski ātrāku procesu...

Uzņēmums Apple divus gadus pēc savu AirPods Pro bezvada austiņu izlaišanas ir uzsācis speciālu servisa programmu, kuras ietvaros būs iespējams identificēt vai tām ir kādi skaņas un trokšņu slāpēšanas bojājumi, un tās bez maksas tiks nomainītas.

Kā norāda Apple, tad atklājies, ka ļoti mazai daļai AirPods Pro austiņu, kuras ražotas pirms 2020. gada oktobra varētu būt problēmas ar papildus kontakttroksni, kad ikdienā lietotājs vienkārši klausās mūziku, īpaši, ja ir skaļš fons. Tāpat ieslēdzot aktīvo trokšņu slāpēšanu, varētu pazust basi vai fonā tomēr būtu dzirdami lidmašīnu un ielu trokšņi.

Kompānija gan nav norādījusi precīzu tehnisko iemeslu, kas izraisījis šīs problēmas, taču ikviens lietotājs, kurš varētu būt saskāries ar šādām problēmām, var doties uz Apple oficiālo servisu vai veikalu, lai tās pārbaudītu un veiktu iespējamo nomaiņu. Maiņa var tikt veikta vienai no austiņām vai abām, un tā būs bez maksas.

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Un visi šmuļi , kas nav dzirdējuši par ausu higiēnu sit plaukstas …

Pret Bluetooth gļukiem ausu mazgāšana nelīdzēs.

Nenoliedzu ražotāju problēmas . Tādas ir, un garantijā tās tiek atrisinātas.
Bet ir paliela ļautiņu kategorija, kuru prāt viņu pašu netīrīgums ir ražotāja defekts .

Sērs ausu kanālos ir vielmaiņas, nevis higiēnas jautājums. Pasaku, lai kāds nesāktu uzlabot dzirdi, bāžot ausīs garus priekšmetus – tas ir ceļš uz problēmām, ko risina jau stacionāri.

uz poda brilles atstāts šokolādes zaķis, tātad arī ir tikai vielmaiņas jautājums ? :D

Ja nevar trāpīt podā, es teiktu, ko tas jau ir kas vairāk par vielmaiņu)

sērs ausu kanālos ir arī organisma aizsarglīdzeklis pret ausu infekcijām, savukārt garus priekšmetus ausīs var bāzt, ja tev ir sapratne ko un kāpēc tu dari. vislabāk uzlabot dzirdi no sēra piesārņojuma ir pilināt ausīs eļļu, ja dabiskā veidā viegli neizvadās, kā aziātiem.

nuja, organisms ir gudrāks par supertīrīgajiem, kas cenšas visu izpucēt līdz spīdumam.

Ko darīt cilvēkiem Latvijā, kas iegādājās no visādiem 1a un 220? Iet uz kaut kādu Capitalu vai?

Aiznes un pajautā kā notiek pārbaude. Viņi paši bāž ausīs un testē pēc sajūtām vai pēc kaut kāda S/N to pārbauda? Cik ilgu laiku prasa šī pārbaude?

Man pēdējā laikā liekas, ka basi ir pazuduši. Vai nu SW apdeits to izdarījis, vai tiešām tikai liekas. Sūtīt caur LMT uz pārbaudi un nedēļu gaidīt rezultātus negribu.

Nesen nopirku airpods pro, ražotas 07/2020. Pagaidām problēmu nav, nezinu vai ir jēgas iet apmainīt. Par ANC gan esmu nedaudz vīlies, cerēju, ka trokšņu slāpēšana būs daudz labāka.

Reklāma
Reklāma
Reklāma