Reklāma

Skype palielina dalībnieku skaitu grupu zvanā līdz 100 cilvēkiem

Jaunākie raksti

Saziņas programma Skype šajā laikā joprojām vēl ir aktīva un aktuāla, tāpēc saņemot pēdējo versijas atjauninājumu 8.66, tas ļauj grupu zvanā vienā reizē sazvanīties līdz pat 100 cilvēkiem.

Kā ziņo pats Microsoft, tad šis atjauninājums nāk ar pilnīgu jaunu grupu zvana funkcionalitāti, bet tajā pat laikā ir notikuši daži kļūdu labojumi, kas sevī ietver angļu valodas automātisko iestatīšanu par izvēles valodu, tāpat uz Android Skype versijas bija problēmas ar atslēgšanos un attēlu augšupielādi.

Pats personīgi Skype tiešām neesmu lietojis kādu laiku, kaut arī vēl pirms laika tas noteikti būtu pirmais rīks, kurš man asociētos ar attālināto saziņu. Interesanti, kādas pozīcijas šobrīd ieņem Microsoft Teams produkts un joprojām arī pats Skype. Tiesa Skype pandēmijas sākumā radīja veiksmīgu Meet Now risinājumu, kurš ļāva attālināti sazināties bez speciālas reģistrēšanās un programmas lejupielādes datorā.

Kā ar mūsu lasītāju paradumiem, vai Skype jau ir kaut kur noglabāts putekļos vai tomēr joprojām tiek aktīvi izmantots ikdienā?

Reklāma

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Saziņas programma Skype šajā laikā joprojām vēl ir aktīva un aktuāla

Tiešām?

Jā. Kāpēc ne?

Tāpēc ka pēc novērotā praktiski visi čatotāji un pļāpas pārvākušies uz WhatsApp. Izņēmums var būt biznesa čati Microsoft Lync aka Skype for Business. Taču to es par Skype neuzskatu. Parastais Skype IMHO ir miris jau vismaz 2 gadus.

Reklāma
Reklāma
Reklāma