Ierīču izjaucēji iFixit dalījušies ar visai garu video, kurā soli pa solim izjauc jauno iPhone 12 un salīdzinta tā komponentes ar iepriekšējās paaudzes iPhone 11. Tāpat viedtālruņu izjaukšana atklājusi, ka iPhone 12 un iPhone 12 Pro saņēmuši vienādas ietilpības baterijas.

Šie video noteikti ir vieni no gaidītākajiem uzreiz pēc jaunu viedtālruņu izlaišanas no jebkura ražotāja, jo ļauj ieskatīties lācītim vēderā un novērtēt gan izmantotās detaļas, gan iekšējo telefona uzbūvi. Tas, iespējams, ļauj atklāt arī kādus tehnoloģiskos jaunumus vai tieši vilšanos, ko savā ziņā var teikt par Apple iPhone, jo jaunie 6,1 colla izmēra modeļi ir saņēmuši 2815 mAh bateriju. 2019. gadā izlaistajam iPhone 11 tās ietilpība bija 3110 mAh, bet iPhone 11 Pro 3046 mAh.

Reklāma

Jau ziņojām, ka 5G savienojums samazina telefona darbību par 2 stundām, tad pie mazākas baterijas šis laiks kopumā samazinās, bet, protams, A14 procesors ir palicis efektīvāks, bet gan jau drīzumā parādīsies detalizēta analīze par ikdienas lietošanu un baterijas ilgumu. Tāpat iFixit salīdzinājis iepriekšējās paaudzes LCD ekrānu pret jauno OLED ekrānu, kas patiesībā nav tik jauns, bet šajā reizē var precīzi salīdzināt tieši 6,1 collas izmērus.

Viena no tehniskajām atšķirībām, kuru atklāja iFixit ir tas, ka iPhone 12 ekrāns šobrīd ir savienots ar telefona kreiso pusi, tāpēc tas veras no labās uz kreiso pusi. Ir iespējams ieskatīties arī jaunā MagSafe risinājumā, kas ir spoles un magnētu kopums.

Izjaucēju komanda šajā pavasarī uzsāka patīkamu iniciatīvu, apkopojot dažādu medicīnas ierīču instrukcijas, lai pēc tam tie būtu pieejami medicīnas iestādēm.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Alberts Kviesis

Nezinu nevienu iphone lietotāju, kas būtu apmierināts ar šī tālruņa baterijas ietilpību un darbību vēsākos laika apstākļos. Telefoni pie 30% uzlādes pie +5 grādiem slēdzas ārā un baterijai rāda nulli procentus. 2 gadus lietots tālrunis tiek lādēts vairākas reizes dienā. Austiņas skaļrunis čarkst nu jau ne pirmajam iphone. Tā arī tiem kaut kāda slimība.

Prusljix

Tieši tā. Ar Iphone 5, 5s un Se šī problēma bija diezgan izteikta. Iphone 7 jau bija krietni labāk. Pie mīnusiem sāka pastiprināti lādēties ārā, bet neteikšu, ka vienkārši slēdzās ārā. Ar Iphone 11 neesmu neko tādu vispār novērojis, bet nav arī bijusi īsta iespēja, jo ziemas pagaišgad nebija.
Bet šī problēma nav tikai Iphone. Arī Samsung S7 slēdzās ārā pie 50%, kad sala laikā runāja.

Kristaps Skutelis

Tieši tā, šādi darbojas litija jonu baterijas.

KKTK

Nav gan tāda kaite visiem telefoniem. Varbūt kaut, kas īpašs baterijas tipā? Vai barošanas shēmā?

barzio

Pilnīgas muļķības. Man un sievai ir bijuši visu paaudžu iphone kopš 6. sērijas un šādu problēmu nav bijis.

Last edited 29 days ago by barzio
Rūdolfs Rancāns

man šķiet, ka šī problēma parādās, kad baterijas battery health nokrīt zem konkrēta procenta.

trel

11pro lietots veselu gadu. Varu spēlēt spēlītes līdz baterija rāda 1%. Ārā telefonu lietot nav nekādu problēmu. Jā, ar 6S pēc 2 gadu lietošanas bija bēdīgi. Nomainīju pat 2x baterijas. Šobrīd pēc gada lietošanas 11pro viss ir vairāk kā labi.