Tuvāko dienu laikā varam sagaidīt OnePlus 8T sērijas prezentāciju, bet to varētu nedaudz nomākts fakts, ka OnePlus nespēj sagatavot Android atjauninājumus vecākiem viedtālruņiem. Paziņots, ka OnePlus 7 sērija pie Android 11 tiks tikai 2021. gadā.

OnePlus 8 un OnePlus 8 Pro jau tikuši pie Android 11 un jaunas OxygenOS saskarnes versijas, sagaidāms, ka arī jaunie OnePlus 8T sērijas modeļi uzreiz saņems Android 11.

Jau vēsturiski OnePlus šad tad bija problēmas ar atjauninājumiem – OnePlus 7 Pro 5G lietotājiem nācās Android 10 gaidīt līdz martam, OnePlus 5 atjauninājums atnāca maijā. OnePlus 6 un OnePlus 6T sāka saņemt Android 10 2019. gada novembrī, bet bija problēmas ar atjauninājuma stabilitāti, tāpēc daudzi lietotāji atjauninājumu ieraudzīja aptuveni mēnesi vēlāk.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1214

Versijžokejiem lielas bēdas, bet pakalpojumu lietotāji pat nepamanīs versijas ciparu, kamēr viss darbojas. No otras puses, oneplusus arī nepērk cilvēki, kam vajag vienkārši labu telefonu.

Kristaps Skutelis

Jā, oneplusus pērk cilvēki, kas paši var uzprogrammēt jaunāku Android versiju, ja vecā ir apnikusi :)

1214

) labi, ja tā.
man ir iespaids, ka oneplusus pērk cilvēki, kas tic dažādām iracionālām parādībām un jaunākā android versija ir viena no tām. Tāpēc viegli iztēloties, ka viņiem tas ir viens no izvēles kritērijiem.