ASV Tirdzniecības departaments nācis klajā ar paziņojumu, ka no svētdienas, 20. septembra, būtiski ierobežos piekļuvi TikTok un WeChat lietotnēm. Tā kā ne Microsoft, ne kāda cita kompānija līdz 15. septembrim tā arī neiegādājās TikTok, stājies spēkā Donalda Trampa 7. augustā izdotais rīkojums par to, ka sākot ar 20. septembri visas finanšu transakcijas tiks aizliegtas gan TikTok, gan WeChat.

Tirdzniecības departaments piektdien paziņoja, ka no svētdienas būs aizliegtas jebkādas darbības WeChat vai TikTok izplatīšanai un uzturēšanai lietotņu veikalos. Tas nozīmē, ka lietotājiem šīs aplikācijas vairs nebūs pieejamas ne App Store, ne arī Google Play. Taču, ja  tās jau ir instalētas, atjauninājumus saņemt vairs nebūs iespējams. Par citiem iespējamiem ierobežojumiem saistībā ar šīm lietotnēm tiks paziņots vēlāk.

ASV Tirdzniecības departamenta sekretārs Vilburs Ross norādījis, ka šī rīcība pierāda to, ka Tramps darīs visu nacionālās drošības dēļ un pasargās amerikāņus no Ķīnas Komunistiskās partijas draudiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Ko nevar izkonkurēt, to var aizliegt!