15. septembrī Apple iepazīstināja ar savu jaunāko veikumu, tostarp – Apple Watch 6 un Apple Watch SE. Šo ierīču funkcionālais piedāvājums lieliski apstiprina, ka viens no fokusiem Apple ierīcēs, jo īpaši Apple Watch, ir veselības monitorings, ko augstu vērtē arī Singapūra. Tā kā viens no šīs mazās valstiņas mērķiem ir sniegt iedzīvotājiem labāku izpratni par veselīgu dzīvesveidu un mudināt pievērsties tam, Singapūras valdība noslēgusi līgumu ar Apple par Apple Watch izmantošanu veselīga dzīvesveida veicināšanā Āzijas un Klusā okeāna valstīs.

Iedzīvotāji varēs izsekot savam miegam, aktivitātēm, ēšanas paradumiem un virknei citu rādītāju, izmantojot savus iPhone un Apple Watch, un kopīgot iegūtos datus platformā “LumiHealth”. LumiHealth ir īpaši Singapūras iedzīvotāju vajadzībām paredzēta lietotne. To izstrādājusi Singapūras Veselības veicināšanas pārvalde kā daļu no iniciatīvas “Smart Nation”, kuras mērķis ir izmantot tehnoloģiju, lai sniegtu labumu cilvēkiem un uzņēmumiem.

Avots: Apple

Izmantojot tehnoloģiju un datus par lietotāju paradumiem, LumiHealth dos iespēju Singapūras iedzīvotājiem sākt dzīvot veselīgāk, izmantojot personalizētus atgādinājumus, programmas, aktivitāšu apmācību un dažādas motivācijas pieejas. Viss tas, protams, balstīts datos par lietotāja vecumu, dzimumu, svaru. Tāpat LumiHealth var pievienot atgādinājumus par veselības pārbaudēm.

Zināms, ka šāds risinājums nebūs pieejams par baltu velti. LumiHealth lietotājiem sākot no šī gada oktobra beigām tiks piedāvāts divu gadu maksājumu plāns. Pagaidām gan vēl nav precīza informācija, cik tieši aplikācijas izmantošana izmaksās, tomēr zināms ir tas, ka daļu no naudas aktīvākie lietotāji varēs saņemt atpakaļ.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments