Web Analytics
More
  Reklāma

  Videospēle Doom palaista uz grūtniecības testa ekrāna (video)

  Jaunākie raksti

  Videospēļu spēlēšana un palaišana uz dažādām ierīcēm ir sava veida kults un izaicinājums, entuziastiem vienmēr meklējot interesantākās lietas. Šoreiz kāds Twitter lietotājs @Foone dalījies ar savu video, kurā datorspēle Doom tiek spēlēta uz pavisam maziņa grūtniecības testa ekrāna.

  Šoreiz gan pats grūtniecības tests ir ļoti pielāgots, jo tā ekrāns ir nomainīts pret ļoti mazu LED ekrānu, papildus pievienots arī procesors, kas atrodas ārpus ierīces. Modifikācijas autors sākumā uz mazā 128×32 izšķirtspējas ekrāna spēja attēlot tikai spēles video, bet pēc tam izdevies arī palaist pašu spēli, kuras vadībai tiek izmantota pavisam maza klaviatūra.

  Reklāma

  Jāatzīst, ka mazajā ekrānā tiešām neko daudz nav iespējams saprast, jo ekrāns ir vienkrāsains, līdz ar to viss ir diezgan saplūdis un neskaidrs. Tomēr galvenais ir pati ierīce, uz kuras palaista leģendārā spēle Doom. Tikmēr Nvidia jauno videokaršu prezentācijā atrādīja to, kā Doom Eternal versija tiek spēlēta 4K izšķirtspējā. Jūlija beigās ziņojām par iespēju spēlēt Doom iekšā Minecraft, izmantojot speciālus pielāgojumus.

  Avots: Foone
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ASh
  10.09.2020 13:36

  Šis jau klikbait raksts, kur no grūtniecības testa palicis tik korpuss (un tas ar modificēts).. protams skatītāju ziņai, par doom palaišanu uz 128×32 mini lcd, būtu krietni mazāk

  Kursors.lv
  10.09.2020 15:09
  Reply to  ASh

  Jā, grūtniecības testa tēma jākaļ, kamēr karsta. Visa jautrība sākās ar šo: https://twitter.com/Foone/status/1301707401024827392?s=19

  Reklāma