Pagājušajā nedēļā Īlons Masks beidzot iepazīstināja sabiedrību ar jaunumiem, kas saistīti ar viņa loloto Neuralink tehnoloģiju, kas savienotu mūsu smadzenes ar mākslīgo intelektu, kā arī ļautu digitālā veidā nodot impulsus uz dažādām ķermeņa daļām.

Īpašais mikročips būs implantēts cilvēka galvā un spēs nolasīt visus mūsu smadzeņu impulsus, tāpēc jautājumu sesijā, kura sekoja pēc oficiālās prezentācijas, kāds Twitter lietotājs bija jautājis, vai ar Neuralink būs iespējams telepātiski izsaukt Tesla automašīnu. Uz ko Masks atbildēja apstiprinoši, un tas noteikti nozīmē, ka pāris elektroauto fanu un īpašnieku jau ir pierakstījušies rindā uz šī čipa implantēšanu (video 29:26 minūte).

Jāatzīst, ka šāda iespēja patiešām liekas gan ļoti tehnoloģiski attīstīta, gan nedaudz biedējoša, tāpēc būs interesanti pasekot, kā šis projekts attīstīsies tuvāko gadu laikā. Masks savā Twitter profilā ziņojis, ka tagad būs pietiekami aktīvs laiks, jo septembrī paredzēts īpašs pasākums saistībā ar bateriju tehnoloģiju jaunumiem, bet oktobrī ziņas par Tesla darbību.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Murnieks

Kas , nez , notiek , ja Teslu izsauc Neuralink lietotājs , kuram NAV auto ? :D

1114

Tam drons atved sarkanos šortus kā veicināšanas balvu)

spriidiic

Un nosūtīs attiecīgajiem dienestiem visu info par pārkāpumu un pārkāpēju .

Krotow

Viņam par sodu nodedzinās smadzenes. Un sarkanos šortus uzliks uz zārka.

Mārtiņš

Ja tas būtu kāds minimālistisks uz galvas uzmaucams agregāts, tad vēl varētu padomāt par tādu Neuralink; bet implantēt čipu dēļ kaut kādām ērtībām – paldies, nē. Vismaz tik ilgi, kamēr zinātne nebūs izdomājusi, kā nomainīt nejauši sabojātas smadzenes, lai saglabātu manu “es” vienā eksemplārā un manā ķermenī (bet tā pagaidām ir filozofiska, nevis praktiska problēma).

Vards

Likt staigāt miroņiem …

Skābene

Vakar noskatījos 2018 gada filmu “Nezināmā” un man sagribējās vēl kādu laiku padzīvot analogajā režīmā! :)