web analytics

Apple ļaus servisiem labot arī Mac datorus

Jaunākie raksti

“CD Projekt” atvainojas par Cyberpunk 2077 kvalitāti, sola uzlabojumus

Cyberpunk 2077 bija ilgi gaidīta un izteikti pārhaipota videospēle, tomēr uzreiz pēc tās izlaišanas pasauli pāršalca sašutumu vilnis par...

Veselības ministrija aicina pieteikties vakcinācijas procesa tehnoloģisko risinājumu ideju izstrādē

Veselības ministrija līdz rītdienai, 16. janvārim, plkst 14:00 aicina pieteikties IT nozares profesionāļus, lai piedalītos darba grupā, kas meklēs...

“Xiaomi MI 11” tālruņi pārtop unikālā pūķa figūrā (video)

"Xiaomi MI 11" viedtālrunis tika izziņots vien pērnā gada beigās, taču jau tagad tam atrasts krietni unikālāks pielietojums. "Xiaomi"...

ZTE Axon 20 5G ir pirmais reāli nopērkamais telefons ar pilnībā displejā paslēptu pašiņu kameru

Viedtālruņu ražotājs ZTE ir sācis piedāvāt savu jaunāko viedtālruni Axon 20 5G, kas tiek dēvēts par pirmo telefonu ar...

Eiropols slēdz pasaulē lielāko tumšā tīmekļa tirgu “DarkMarket”

Eiropas Policijas birojs jeb Eiropols sadarbībā ar Lielbritānijas Nacionālo noziedzības apkarošanas aģentūru un ierēdņiem no ASV, šķiet, noķēruši patiesi...Jūlija sākumā Apple paplašināja to valstu sarakstu, kurās neatkarīgajiem remontu ir iespējams pieteikties oficiālajā iPhone detaļu programmā, tajā skaitā iekļaujot arī Latviju. Tagad produktu klāsts papildināts arī ar Mac datoriem.

Kompānija ir spērusi vēl vienu soli tālāk, un šobrīd papildinājusi savu “Neatkarīgo remonta pakalpojumu sniedzēju programmu“ arī Mac datoru detaļām, paplašinot servisu iespējas piekļūt oficiālajām komponentēm un sniegt Apple līmeņa kvalitāti. Protams, lai pieteiktos šai programmai ir jāatbilst dažādiem kritērijiem, kas apliecina to, ka serviss nav nekāds “kaktu” kantoris, bet gan normāla iestāde ar savām oficiālajām telpām, kā arī meistaram jāsaņem īpaša sertifikācija internetā.

Šī noteikti ir ērta iespēja tiem klientiem, kuri neatrodas tuvumā oficiālajiem Apple partneriem un veikaliem, kuri arī dalās dažādās kategorijās, kurās ne visiem ir iespējams sniegt remontu. Tieši tāpēc šīs programmas dalībnieki noteikti spēs sniegt remontu un dažādu detaļu remontu.

Kā biju minējis rakstā par iPhone detaļām, tad noteikti vajag pievērst uzmanību vai netiek izmantotas kādas lētas detaļas, kuras šī servisa veicējs uzdod par Apple oficiālajām ar atbilstošo cenas līmeni.

Avots9TO5Mac

27 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
27 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Fakts

Tas ir tikai tukšs virsraksts no APPLE. Realitātē ir bik cita https://www.youtube.com/watch?v=GPRjVvccQVM&t=436s

Kristaps Skutelis

Jep, pat neatverot šo video es jau zināju, ka tas būs Rossmans :D

Krotow

Vēl saki ka Rosmanam nav taisnība. Kad Apple nopuvuša 3$ vērta spraudņa dēļ liks mainīt visu mātesdēli par 800$, vietējie sertificētie labotāji varēs tikai pabučot Tima brunčus un piestādīt klientam rēķinu. Nopuvušu T2 čipu iegrauztais auglis arī mainīt neļaus.

Kristaps Skutelis

Es domāju, ka Rossmans nav muļķis un rūpējas par to, lai viņam būtu darbs. Ja Apple viņam traucē darīt savu darbu, tad uzņēmums ir slikts. Tāpat es arī domāju, ka katrs tehnoloģiju ražotājs pats var izlemt kam ļaut labot un kādas tieši komponentes.

digitalk

neesmu zaļo teroristu fans, bet dzelžu ražotājam ir jāprot savus saražotos nekompostējamos izstrādājumus atļaut remontēt un piegādāt rezerves daļas, VAI palīdzēt utilizēt. negribi atļaut remontēt — pieņem utilizācijai un izmaksā kompensāciju, pie kam ne eiro kilogramā, jo tu taču aizliedzi un negribi remontēt. strādājoša aparāta cena otrreizējā tirgu ir 300 no 1000? nu tad lai tādu summu arī kompensē.

KKTK

Par to, lai Rossmanam būtu darbs, rūpējas 2 triljonu dolāru vērta uzņēmuma līkroči – dizainējot plates ar iesācēju kļūdām un lietojot nekvalitatīvas elektronikas komponentes.

KKTK

Jājautā ir nevis “vai tad”, bet kāpēc? Kabeļi tiek uzdizainēti par īsu, daži kabeļi par plānu – GADIEM. Ventilators nav savienots ar procesoru. Nezinu visu Rosmanu no galvas, bet priekšstatam pietiek. Reāli pārņem sajūta, ka tur eiplā strādā kaut kādi appīpējušies hipiji. Arī programmās. MacOS divos (ja ne trijos) pējējos major versijas upgrade gadījumos problēmas ar ēpastu – tad gļuko, tad vispār pazūd. Ēpasts Karl, svarīgākais, kas būtu jātestē. Reali jāgaida pusgads, lai droši liktu. Un tā nav mana izdoma, katru rudeni korporācijās izsūta epastus nelikt jaunāko MacOS, jo…

Last edited 4 months ago by KKTK
Kristaps Skutelis

Vai nav tā, ka ar šādām dzelžu un softa problēmām cīnās visi ražotāji? Vai arī tu domā, ka tikai Apple strādā zābaki?

Jurčiks

“katrs tehnoloģiju ražotājs pats var izlemt kam ļaut labot un kādas tieši komponentes.”
Manos laikos šāds apgalvojums tiktu uzskatīts par pilnīgi neloģisku absurdu.

Megakorporācijas ir panākušas savu – izaudzinājuši cilvēkus, kuri uzskata ka tas ir normāli, ka pēc pārdošanas ražotājs vēl pilnībā kontrolē to ko pircējs nopirka.
Ja visu izlemj apple, tad kāpēc vispār pircējam kaut kas jāmaksā, jo par produktu visu izlemj apple?

Juris

Nepatīk, nepērc. Kur problēma?

Jurčiks

Es jau nepērku, kamēr vēl man ir izvēle.
Man kreņķis par to, ka drīz visi ražotāji tā darīs un nāksies tomēr man ar pirkt, un ar stokholmas sindromu slimie patērētāji varēs priecāties, redz kā to veco lecīgo kraķi pielauza pakļauties megakorporācijām.

Krotow

Upura nostāšanās sava apbižotāja pusē.
https://en.wikipedia.org/wiki/Stockholm_syndrome

0818

Tagad Henrijam jāpalīdz ne vien ar gramatiku, bet jāskaidro lietas, ko zin vidēji attīstīts cilvēks. Nē, es neuzskatu, ka kāds var zināt visu, bet….ir taču lietas, kas ir uzskatāmas par vispārzināmām…un tad vēl poza, kas 30sek meklēšanas vietā liek uzdot jautājumu, tā parādot ka pat info meklēšanas prasme nav attīstīta (un šī nav info, kas jāmeklē avotos, kur vajag abonēt piekļuvi).

OK, esmu gatavs uzklausīt pārmetumus…..

0818

Okay, es tevi neapsmeju vai tamlīdzīgi; acīmredzot tomēr ir nozīme tam, cik daudz cilvēki lasa un nav nekāds noslēpums, ka pēdējos 30 gadus jaunieši (un ne tikai jaunieši) lasa arvien mazāk. Tā diemžēl ir tendence, ka lielai daļai iedzīvotāju pasaule ir kļuvusi tik komfortabla, ka piktogrammas ieņem svarīgāku vietu par izziņas procesu. Jeb drīzāk, izziņas process ir mainījies – info ir tik viegli sasniedzama, ka nav vajadzīgs to apgūt.

digitalk

crapple lūžņu remontabilitāte pēc 10 punktu vērtēšanas skalas, trīs jaunākie pārbaudītie:

MacBook Pro 16″ 2019 — 1
MacBook Pro 13″ Two Thunderbolt Ports 2019 — 2
MacBook Pro 15″ Touch Bar 2019 — 1
Laptop Repairability Scores

Kristaps Skutelis

Spēcīgi! Bet vispār, ja paskatās to topu, tad tur labs rezultāts pa lielam ir tikai biznesa laptopiem.

digitalk

tas ir diezgan saprotami, uz tiem izstrādes laikā nav žēlots laiks un nauda, jo tos masveidā iepērk lielās firmas. tomēr arī ar patērētāju modeļiem nav tik slikti. galvenais, lai ir brīvi pieejama tehniskā dokumentācija, kā tas ir HP un Lenovo.

Kristaps Skutelis

Tu gribi teikt, ka baigi viegli labojami ir HP un Lenovo pavisam consumer gala produkti? Visādi ultrabuki utt.?

digitalk

protams, nē. jo kompaktāks aparāts vai lētāki izmantotie materiāli, jo sarežģītāk labot. īpaši pēc garantijas laika, kad pacients ir mests un dauzīts, bet lētā plastmasa novecojusi un trausla. esmu nolauzis tik daudz plastmasas ļipiņas, kurām paredzēts saturēt kopā korpusu, ka būtu miljonārs, ja ražotājs par katru man maksātu :)

a) tas nenozīmē, ka biznesa ultrabūks būs vieglāk remontējams.

b) dokumentācija, kā to zārciņu bija paredzēts izjaukt un labot, pamatīgi atvieglo dzīvi servisniekam un pagarina dzīvi aparātam.

1019

Lai kāds pamēģina biznesam notirgot slikti/grūti labojamu laptopu….pietiek tikai paildzināt daļu piegādes un var palikt kājniekos.

digitalk

> labs rezultāts pa lielam ir tikai biznesa laptopiem

pag, vai tad MacBook Pro netiek pozicionēts, kā biznesa aparāts?
ps. joks, es tieši par to arī iesmēju ;)

Kristaps Skutelis

Vot, vot. PC Master Race! :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: