Reklāma

Dalder.lv – sludinājumu portāls, ko mēs jau sen bijām pelnījuši!

Raksts tapis sadarbībā ar sludinājumu portālu Dalder.lv.

Jaunākie raksti

Sensibo Pure viedā gaisa attīrītāja apskats

Parasti netīru, putekļu un putekšņu pilnu gaisu asociējam ar to, kas notiek aiz istabas logiem, bet nevajag piemirst, ka...

“Slack” nāk klajā ar jaunām iespējām, kas uzlabos biznesa komunikāciju attālinātā darba režīmā

Biznesa komunikācijas lietotne "Slack" nākusi klajā ar jaunu funkciju un papildinājusi jau esošās, dodot iespēju uzņēmumiem veiksmīgāk komunicēt hibrīda...

“Tele2” digitālajā attīstībā investējis 1,5 miljonus eiro

Mobilo sakaru operators “Tele2” kopš pandēmijas sākuma digitālajā attīstībā investējis 1,5 milj. eiro. Uzņēmuma dati liecina, ka šobrīd jau...

RTU aicina skolēnus uz Zinātnieku nakts pasākumiem 24. septembrī

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina dažāda vecuma skolēnus 24. septembrī piedalīties Zinātnieku naktī. Epidemioloģisko apstākļu dēļ šogad pasākums notiks...

IKEA jaunais bezvadu lādētājs jebkuru virsmu spēs pārvērst par bezvadu uzlādes punktu

Mēbeļu ražotājs IKEA vairs jau neražo tikai tās, bet savu produktu klāstu papildinājis ar bezvadu lādētāju Sjömärke, kuru būs...

Latvijas interneta vidē parādījusies jauna e-komercijas platforma – Dalder.lv. Tajā privātpersonas un uzņēmumi var izvietot darba, preču un pakalpojumu sludinājumus. Sludinājumu ievietošana ir bez maksas, taču Dalder.lv par maksu piedāvā pārdošanas veicināšanas papildus rīkus.

Projekts savu darbību testa režīmā uzsāka jau 2018. gadā un šobrīd portālā ir 2000 reģistrēti lietotāji un 19 000 ievietoti sludinājumi. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Ķīsis norāda: “Ideja tapa pirms 5 gadiem – analizējot globāli veiksmīgas IT platformas, vispārējas uzņēmumu attīstības iespējas internetā Latvijā, Latvijas e-komercijas līdera ss.lv tehniskos trūkumus un lietotāju sūdzības. Lai izveidotu savu projektu bija nepieciešams atrast citu stratēģiju – jaunu biznesa modeli un atšķirīgu vērtības piedāvājumu.

Jaunā stratēģija paredz biznesa informācijas izvietošanu platformā vienmēr bez maksas. Informācija ietver visu, kas ir nepieciešams saimnieciskās dzīves nodrošināšanai – pērc, pārdod, dod vai meklē darbu utt.. Platforma paredzēta kā informācijas serviss, kur visa informācija ir lokalizēta un sašķirota pa plauktiņiem un to iespējams papildus filtrēt pēc atbilstošās sadaļas īpašībām.

Biznesa modelis nosaka, ka par maksu ir tikai lietotāju savstarpējā sacensība un dažādi rīki, kas taupa laiku un naudu. Primārās mērķauditorijas ziņā mēs fokusēsimies uz pastāvīgi pārdodamām precēm un pakalpojumiem, pie tam gan jaunām, gan lietotām precēm, gan mazkvalificētu, gan augsti kvalificētu darbaspēku. Projektam ir milzīgas mērogošanas iespējas, ar kurām iepazīstināsim projekta vēlākā stadijā.”

Dalder.lv var bez maksas reģistrēties gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Reģistrējoties ir jāverificē savs telefona numurs un portālā var pieteikties arī ar drošu elektronisko parakstu. Tas ļauj veidot uzticamus pārdevēju profilus, kas principā var aizvietot pašu pārdevēju veidotas mājaslapas. Dalder.lv lietotāji var atstāt savas atsauksmes par pārdevējiem un to pakalpojumiem vai produktiem, kā arī portālā ir nodrošināta iespēja sazināties savā starpā – čatot.

Portālā sludinājumus izvietot varam pa vienam vai vairākus uzreiz izmantojot XML failus kādā no 16 galvenajām kategorijām. Kopā ar attiecīgajām apakškategorijām varēsim savus sludinājumus izvietot ļoti precīzi.

Dalder.lv sludinājumu moderatori aktīvi rūpējas par portālā ievietoto sludinājumu kvalitāti. Informācija par sludinājumu galvenajām īpašībām automātiski tiek tulkota arī angliski un krieviski, lai palīdzētu sasniegt lielāku auditoriju t.sk. ārzemniekus. Dalder.lv sola neizdzēst un nemainīt sludinājumus un tie paliks savā vecajā vietā, lai varat pilnībā kontrolēt savas pārdošanas un mārketinga aktivitātes.

Nereti mēs meklējam pakalpojumus, kas atrodas mūsu dzīvesvietas tuvumā, tāpēc lieti noderēs Dalder.lv sludinājumu reģionālais iedalījums. Arī šajā gadījumā mēs varam atrast precīzi to, ko meklējam tieši savā novadā. Portāla komanda seko līdzi administratīvi teritoriālās reformas aktualitātēm un laicīgi veiks izmaiņas, lai atspoguļotu aktuālo pašvaldību sadalījumu.

Sludinājumiem tiek saglabāti daudzi svarīgi parametri, lai lietotāji varētu ērti veikt to meklēšanu. Piemēram, mēs varam vienā skatā atlasīt tieši mūsu tuvumā tirgotās interesējošās automašīnas vai tikai melnus sieviešu kostīmus.

Visdrīzāk mums nav laika katru dienu pārlūkot sludinājumus, tāpēc Dalder.lv piedāvā izveidot pēc mūsu vajadzībām pielāgotus sludinājumu filtrus. Lietotāji var atfiltrēt sludinājumus pēc sev svarīgiem parametriem un saglabāt šos filtrus. Tādējādi automātiski saņemsim paziņojumus par mūs interesējošiem sludinājumiem. Iepriekš šādu funkcionalitāti ir nodrošinājuši dažādi ārēji servisi, taču Dalder.lv šī noderīgā funkcionalitāte ir iebūvēta un pieejama bez papildus maksas. Tas lieti, piem., noderēs visiem cilvēkiem, kas ir īres mājokļa meklējumos.

Par maksu Dalder.lv piedāvā iespēju ar vairākām pieejām veicināt pārdošanu:

  • Sludinājumiem var pievienot arī īpašas birkas, kas sniedz papildus informāciju par produktu vai tās piegādi. Šobrīd platformā pieejamas šādas birkas: Steidzami, Uz vietas un Piegāde 24h.
  • Sludinājumus var izcelt (tas maksā 0.50 EUR), kā arī pacelt virs citiem sludinājumiem attiecīgajā kategorijā (tas maksā 1 EUR). Ja izvēlēsimies VIP sludinājuma iespēju, tas tiks attēlots virs pārējiem bezmaksas sludinājumiem un tādējādi būs krietni labāk redzams. VIP sludinājuma maksa sākas no 3 EUR par 3 dienām.
  • Portāla lietotāji var veidot atlaižu kuponus, kas nākotnē būs ielādējami arī dažāda veida elektroniskajos makos – Apple Wallet, Google Wallet u.c.
  • Uzņēmumi var portālā savas preces vai pakalpojumus piedāvāt kā dāvanas. Šādi tos var ērti uzdāvināt noteiktām personām (sievietēm vai vīriešiem) vai īpašiem gadījumiem (dzimšanas diena, vārda diena u.c.). Dāvanu izvietošanas maksa sākas no 5 EUR par vienu kategoriju.
  • Platforma piedāvā veidot publiskās iepirkšanās akcijas balstoties uz jau izveidotu sludinājumu.
  • Nākotnē paredzēta arī izsoļu sadaļa.

Ņemot vērā šī gada notikumu ieviestās korekcijas, Dalder.lv ir aktīvi pilnveidojis arī darba sludinājumu sadaļu. Portāla lietotāji var ērti izveidot savu CV 3 valodās un automātiski to ievietot darba sludinājumos. Darba piedāvājumu sadaļa apvieno sludinājumus no privātajiem uzņēmumiem, valsts iestādēm, kā arī licencētajām darbiekārtošanas aģentūrām.

Svarīgi piezīmēt, ka Dalder.lv nodrošina arī portāla apmeklētāju tehnisko atbalstu visos savos sociālo tīklu profilos, atbild uz telefona zvaniem un e-pastiem. Pieredzējušie speciālisti palīdzēs korekti noformēt sludinājumus un ieteiks labākos pārdošanas veicināšanas rīkus.

Dalder.lv ir sludinājumu portāls, ko mēs jau sen bijām pelnījuši!

Reklāma

59 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
59 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Var ražot ko grib, bet ss.lv nepārsitīs neviens.Tur jānomainās paaudzēm, lai kas tāds notiktu.

SS.LV čakarē cilvēkus ar sludinājumu dzēšanu pēc viņiem vien zināmiem noteikumiem

Viss ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem. Neraugoties uz ar vien pieaugošām sludinājumu izvietošanas cenām, cilvēki tāpat turpina maksāt un sūdzēties par nepamatoti dzēstiem sludinājumiem.

Visdrīzāk, cilvēki pārkāpj noteikumus, kurus neizlasa, ieliekot ķeksi ka ir iepazinušies. Nu tur, vienas preces sludinājumā uzskaita 2, nobildē tā ka ir saprotams ka minētā prece ir tikai aisberga redzamā daļa utt. Esesieši redz, ka nauda iet garām un dzēš. Kautkā tā es to redzu.

Nu jebkurā gadījumā – kāpēc pārdevējam likt sludinājumu par maksu, ja to var izdarīt bez maksas?

sk. zemāk manu kom. par maksu.

Tā nav. Pēc 25 gadiem vienā bankā atvēru kontu citā bankā, jo nokaitināja ar tīrajiem sīkumiem. Klientu lojalitāte reizēm ir tikai vecuma senilums, kas liedz turpat blakus ieraudzīt ko labāku.

Tūlīt .BY nomainīsies režīms, lai gan visi domāja ka nodos valsti kādam no dēliem – un tu saki, ka SS dzīvos paaudzēm ilgi? Nesmīdiniet manas čībiņas, kā saka Odesā.

Kada vēl rezima maiņa nesmidini. Izvēle ir tikai vainu batjka vai Krievzemes punduris.
Krievija jebkurā brīdī var atsūtīt tādus spēkus kas var uztaisīt crima nr 2.
Un sankcijas elitei tikai tuvina batjku ar punduri.

Izklausās jau, ka iespēju ziņā ir soli priekšā ss, kas ir palikuši 90to gadu līmenī. Redzēs, vai aizies.
Mazliet bažīgu dara “izmantojot XML failus” – redziet, vairums cilvēku Latvijā ir iesituši roku .yaml, bet te piedāvā .xml – jāiet palūkot, vai tiešām GUI ir izskausts pamatos (jā, es tāds mīkstais, kas negrib sludinājumus rakstīt .xml)

Ar laiku noteikti tiks pievienots arī .yaml ;)

Viena lieta, kas trūkst populārajos portālos – maksa par sludinājumiem laika periodā (mājas tīrīšana), nevis par katru. Vai pērkot 100 sludinājumu paku, tie izmaksātu lētāk kā 100x1sl. Nerunājot par citām sludinājumu portālu fīčām, kas atvieglo meklēšanu, sekošanu tirgotāju piedāvājumam utt. Tas minimālisms k’\adā brīdī izrādīsies arī klupšanas akmens.

Dalder.lv piedāvā sekošanu profiliem – sekoto profilu sludinājumi rādas virs pārējiem.

Portāli nāk un iet- SS.lv paliek…

ironiski, bet tieši ss.lv ir palicis pagātnē))

aizkaitinātajiem – ss.lv is gone, ja neesat pamanījuši.
Nav .lv zonā

Kā tad nav, ja ir?

2020-08-14_10-13-59.png

biju palaidis garām triumfālo atgriešanos)

Vai vispār jāpamana? Ieraksti adresē “SS” un viss esi jau ss.lv. Labrīt 2020!

Acīmredzot, pārlūks ir iekešojis ss.com un ignorē ss.lv atgriešanos. Ar labunakti 2020jā!

realitātē es labprāt redzētu ss’ku aizejam. populārs bezgala, bet pamatīgi neērts, gluži kā megapelnošais Amazons, kas ar savu GUI sūkā ledu.

Un es domāju, ka man vienīgajam Amazon šķiet tizls un pārbāzts.
Par ss.lv arī piekrītu, nesen pamatīgi nokaitināja. Iemetu kādus 5 sludinājumus un 3 no tiem nebija atbilstoši noteikumiem, bet izdzēsa (atslēdza) visus. Par noteikumiem pats vainīgs, jo neizlasīju, bet tie nekādi nesarežģīja dzīvi topošajam pircējam, bet gan ss.lv maciņa biezumam. Jēdzīgi sazināties ar viņiem par šo jautājumu nevar, jo uzmet paziņojumu, lai laid taisni, ja gribi sūdzēties par izdzēstu sludekli. Caur kkādu info epastu vienīgi.
Kādreiz viņi bija normāli.

Kā ar notifikācijām uz e-mailu par jauniem sludinājumiem, piemēram 1x dienā, atkarībā no izvēlētās sadaļas meklēšanas nosacījumiem?

Iekš Telegram messendžeraa var uzcept botu ,kurš meklē , un sūta ziņas.
vismaz uz ss.lv tas darbojas .

Dalder.lv piedāvā saglabāt filtrus – kad parādas jauns sludinājums, tad saņem notifikāciju :)

vai tik tas nav uz osclass platformas, nedaudz pielabots serveris ?

Nav gan ;)

es tā pareizi saprotu, ka tu esi projekta autors? tad vēlu veiksmi un izturību, tas prasīs daudzus gadus, lai cilvēku ieradumi nosliegtos uz tavu resursu. optimizē, ievies dažādius filtrus pat aizpildot sludinājumus. ja gribi kritiku, uzsāc tēmu Kursora forumā, es toč brīvā laikā pakomentēšu :) man ļoti gribētos otrreizējo datordzelžu tirdzniecības vietu.

tik daudz drukas kļūdu bez rīta kafijas ;)
*nosliektos
*dažādus

Protams, paldies par labiem vēlējumiem. Ja ir ieteikumi, tad vari droši rakstīt pa tiešo – apspriedīsim :) E-pasts: info@dalder.lv

es, protams, varu rakstīt uz info epastu, bet tad jau pazūd apspriešanas jautrība. brainstorm makes difference. :) nē, nu protams, ja tur acīmredzama kļūda, tad labāk privāti paziņot. toties ģenerēt idejas… btw, Kursora forums pieļauj veidot grupas apspriešanai, nu ja tu pārdomā.

[edit] vnk uzsāc tēmu, un pēc tam, kas piesakās, vari pievienot privātam čatam.

Nu kas ir, Latvijā neviens nefiltrē mašīnas pēc dzinēju jaudas? Fiksais salīdzinājums :
Bmw, sedans, virs 3litri, benzīns, manuāls, par pēdējām 5 dienām.
Ss – 23sek
Dalder – 61sek +mobilā versija iebremzē uz katru izvēli ap 1-3sek
Vēl ir ko uzlabot.

Ātrums noteikti tiks uzlabots, bet 3L dzinēju vari atfiltrēt bez problēmām.

Ļauj uzminēšu- Dalderi izmenta 1 rezultātu uz tādu vaicājumu. Toties Dalderos varēs skatītities kuponus. Es ceru tā nav refresh.lv atdzimšana:)

Ja pēc gada vēl pastāvēs, tad var uzskatīt par veiksmīgu viena cilvēka projektu. Tajā aprakstā neko jaunu neizlasīju. Draugiem grupa arī pirms gadiem uzcepa savu ss konkurentu, ilgi pūlējās ar visu tā laika draugiem popularitāti tur kādu ievilināt, un viņiem noteikti bija lielas zināšanas gan par web izstrādi, gan kā virzīt projektu, gan visi nepieciešamie tehniskie risinājumi. Kad VIDs mēģināja nobendēt ss, šie fiksi mēģināja atdzīvināt savu aizmirsto projektu, bet atkal nekā. Kādu dienu kāds izdomās ko sakarīgāku par ss, bet ne jau ar aizvēsturiskām idejām, vajag tā kā iphone pret nokia.

Gan jau, ka pastāvēs, – viss tas “veiksmes stāsts” turas uz facebook grupu, kur tika savākts liels dalībnieku skaits un tad vienā jaukā dienā pataisīts par saita “fermu” )) Kamēr grupa dzīvos, būs arī portāls..

haha bezjēdzīga laika tērēšana kādam, draugiem.lv tak ar bija Zip.lv un vēl ntās citas lapas, ko neviens nelieto. Vienmēr paliks ss.lv un tikai to visi lietos. To nekas neizmainīs.

nu nez, zip.lv joprojām ir laba alternatīva, kur parādās interesanti piedāvājumi.

Alternatīvi jo neviens nepērk, tapēc bāž arī visos pārējos sūdu mini portāliņos. Ja SS.com nepirks arī nekur citur nepirks. Tik bāž un bāž savas adītās zeķes un pārējo figņu.

kā jau es sāku komentāru ar “nu nez”, tāpat arī prasās pabeigties. dzīvokļa īre par labu ciparu man vajadzīgā rajonā zipā pa smuko, sskā par 40% dārgāk.

OK, bet tas tak ir tāds maziņš dārziņs, kā tante, kas pardeva savus darzeņus pie mego pārdaugavā.

nu jā, pa globālo nestrīdos, sludinājumu portāliem popularitāte un apmeklējums ir svarīgāki, nekā izdevīgie piedāvājumi. tomēr ceru, ka sskai parādīsies līdzvērtīgi konkurenti, sevišķi sludinājumu filtrēšanā. zips ir diezgan nabadzīgs, bet varbūt pēc kāda gada-diviem šis dalder.lv uztjūnēs savus filtrus gan iesniedzot sludiķus, gan dodot iespēju tos sameklēt?..

Man jau liekas, ka Latvija ir par mazu, lai būtu vairāk par vienu sludinājumu portālu. Protams ss vajadzētu iet laikam līdzi, jo viņu meklēšanas kritēriji ir neatbilstoši, bet ka jauns portāls varētu viņus izkonkurēt, neticu.

Pašlaik tā lapa strādā dikti lēnu. Nevar salīdzināt ar SSu. Kāpēc tik smaga?

Iespējams, kaut kādi procesi vēl līdz galam nav optimizēti. Tas tiks labots!

neiespringsti par mīnusiem, te ir pārītis “štata mīnusotāju” ar vairākiem kompjiem, kurus Kursora tētis Kristaps īpaši neapkaro. labo ko vajag, dari, thumbs up!

Jā, man tie mīnusotāji bijuši nebijuši. Es pievēršu uzmanību komentāru saturam, tas ir svarīgs nevis kaut kādi plusi vai mīnusi.

Pilnīga buļļa kaka doska.lv nekas neparspes ja tu nepublicejies ss.com tu neesi nekas. Pat korporatīvie uzņēmumi saprot ka publicēties SS.com ir nozīmīgi.

Lombardi joprojām preces tirgus vērtību nosaka pēc ss cenām. Tā ir nemainīga kvalitāte.

Tāpēc ka viņi ir pamuļķi, kas nesaprot vienkāršu lietu – preces cenu nosaka stāvoklis, nevis tas kas to ražojis. Un tad lombardi – intereses pēc paskatos sludinājumus – vecam nolietotam krāmam uzliek cenu, kas atbilst mazlietotai precei – tikai tāpēc ka lombardā viņi “preces tirgus vērtību nosaka pēc ss cenām”.

Lai veicas jaunpienācējiem, bet SS.lv ir vecmodīgs, vienkāršs šauri specializēts uz sludinājumiem- tieši tas, kas vajadzīgs. Un protams, lai darbotos sludinājumu portāls vislielākā nozīme ir auditorijai. Šobrīd SS.lv nav neviena konkurenta ar visiem tiem ss.lv trūkumiem.

Priekš krieviski un angliski runājošās sabiedrības daļas, nosaukums neveiksmīgs.

Kādēļ tā domā?

Ne krievu, ne angļu valodā nav vārda “dalder” (dālderis), līdz ar to viņiem tā ir vnk random burtu kombinācija bez nozīmes. Par sarežģītu. Izrunāsies attiecīgi kā daļder / daļde (rus) / dāldē eng), un to dzirdot, nav saprotams kā rakstās (līdzīgi kā ar qwker vai kā viņu tur..).

Laikam gan nepiekrītu, bet nu tad jau redzēsim.

Nosaukums, manuprāt, tiešām nav piecas zvaigznes, bet kā rāda prakse – pakalpojuma izvēlē nosaukums nav primārais kritērijs. Tirgus ir pilna ar neko neizsakošiem vai dīvainiem nosaukumiem, bet tas netraucē. Protams, vietējā tirgū grūtāk būtu ar dirsa.lv, bet tas netraucē dirsa industrial citos tirgos.

Es jau arī ceru ka kļūdos, un tikai veiksmi novēlu! Pats tērēju vid. 20 eur/mēn. Ss.lv, jau vismaz 10 gadus, par bezmaksas vai lētāku alternatīvu priecātos.

Aicinu nemaksāt ss neko un ievietot informāciju pie mums :)

un paturēt preci sev, jo to neviens nekad nenopirks, jo jums ne sūda nav auditorija kurai pārdot

Reklāma
Reklāma
Reklāma