Web Analytics
More
  Reklāma

  Filtred.lv serviss piegādās uz e-pastu tieši tevi interesējošos sludinājumus

  Jaunākie raksti

  Iepriekš jau vēstījām par sludinājumu atlasīšanas aplikāciju NotifyUs un šoreiz vēlamies pavēstīt par vēl vienu līdzīgu un noderīgu servisu.

  Pavisam nesen dienasgaismu ieraudzījis projekts Filtred.lv, kas lietotāja vietā izskatīs publicētos sludinājumus, izfiltrēs un piegādās uz e-pastu tieši tos, kas lietotājam interesēs.

  ReklāmaAdvertisement

  Lietotājam tikai mājaslapā www.filtred.lv jāievada filtrēšanas kritēriji un atliek gaidīt atbilstoša sludinājuma parādīšanos e-pastā! Ar šo servisu būtībā tiek “nošauti divi zaķi ar vienu šāvienu” – lietotājs netērē savu laiku, sēžot sludinājumu portālos, tomēr saņem paziņojumu uzreiz pēc atbilstoša sludinājuma publicēšanas, tā neko nepalaižot garām.

  Lai pakalpojumu padarītu efektīvāku, ieteicams lietot tādus e-pasta servisus, kā gmail.com vai inbox.lv un mobilajā tālrunī aktivizēt uznirstošos paziņojumus.

  „Sākumā bija ideja palīdzēt sev, bet sapratām, ka varam palīdzēt daudziem, kas ikdienā saskaras ar ierobežota laika problēmu” tā idejas autors Oskars Andersons. „Ceru, ka palīdzēsim tūkstošiem cilvēku un atbrīvosim vairāk laika tām lietām, kam patiešām ir nozīme mūsu ikdienā!”

  Šobrīd mājaslapā piedāvā izveidot filtrus divām sludinājumu grupām – automašīnu iegādei un dzīvokļu iegādei vai īrei. Protams, ar to projekts neapstāsies, plānots pievienot arī privātmājas, mobilos tālruņus un citas aktuālas sludinājumu kategorijas.

  Filtred.lv - auto sludinājumu piegāde uz e-pastu
  Filtred.lv – auto sludinājumu piegāde uz e-pastu
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Uldis M.
  13.05.2015 09:18

  Īstenībā man pašam jau vairākus gadus atpakaļ bija ienākusi prātā šāda ideja – ka varētu būt ļoti noderīga lieta šāds filtrs. Es tikai cerēju ka paši SS.lv ieviesīs šādu pakalpojumu. Bet zinot viņu politiku tas vis drīzāk klientam krietni sistu pa kabatu…

  Reklāma