“Ford” apturējis “Kuga” lādējamā hibrīda jeb “plug-in” hibrīda modeļa tirdzniecību, jo šīs mašīnas baterijas var pārkarst, izraisot mašīnas aizdegšanos. “Kuga” hibrīda versija tirdzniecībā nonāca vien pirms dažiem mēnešiem, taču to var nosaukt par veiksmīgu – puse no 2.ceturksnī Eiropā reģistrētajiem “Kuga” bija “”plug-in” hibrīdi.

Ražotājs izplatījis paziņojumu, ka uz laiku tiek apturēta konkrētā modeļa auto tirdzniecība, taču tas attiecas uz mašīnām, kas ražotas līdz 26.jūnijam. Paziņojumā norādīts, ka pierādījumi liecina, ka četros gadījumos auto aizdegšanos izraisījusi bateriju pārkaršana. Problēma ne tikai apturējusi auto tirdzniecību un piegādes. “Ford” sazinājies ar klientiem, iesakot nelādēt savas mašīnas līdz tālākiem paziņojumiem.

Kompānija izsludinājusi drošības atsaukumu, skarto auto īpašniekiem lūdzot ierasties dīlercentru servisos mēneša otrajā daļā, kad būs pieejamas nepieciešamās detaļas. “Ford” atzinis, ka pārkaršana var rasties situācijās, kad auto nolikts stāvvietā, kā arī brīžos, kad tas tiek lādēts. Nav zināms, cik sarežģīti būs izlabot šo problēmu. Lai gan negadījumos cilvēki nav cietuši, tomēr satraukumu rada fakts, ka jauna mašīna vairākos nesaistītos gadījumos aizdegusies.

Tāpat nav skaidrs, kāpēc konkrētā problēma skārusi “Kuga” modeļus, kas ražoti tieši līdz jūnija beigām. Tiek uzskatīts, ka visā pasaulē ir 27 tūkstoši auto, kurus skar šī problēma.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Tagad arī Fordam ir savs “Galaxy Note 7”. Būs aizmirsuši par baterijas dzesēšanu. Patīkami nav, jo Kuga viņiem ir tāds kā jaunais spīdeklis.

1933

nekas, pielabos pēdējo burtu….PHEW

Chad "Big Chad" Chadowski

That’s one hot Kuga(r)!