Drāma par TikTok likteni ASV nebeidz rimties, un jaunas baumas liecina par to, ka Twitter uzsācis sarunas ar TikTok radītāju uzņēmumu “ByteDance” par iespējamu partnerību. Tomēr, neskatoties uz to, Microsoft joprojām tiek uzskatīts par pagaidām reālāko šīs video koplietošanas platformas pircēju.

Publicētajā ziņojumā, kas vēsta par Twitter un TikTok sarunu, nav īsti uzsvērti iemesli, kāpēc tieši Twitter būtu ieinteresēts video koplietošanas platformas iegādē. Šeit jāņem vērā ne tikai fakts, ka šāds darījums ievērojami patukšotu Twitter maciņu, bet arī citi šķēršļi, kas saistāmi ar šo ne visa ērto darījumu. Vienlaikus Twitter jau ir zināms ķēriens uz šāda veida sadarbību, tālajā 2012. gada oktobrī iegādājoties īso videoklipu platformu “Vine”, kas jau pēc četriem gadiem tika slēgta.

Reklāma

Klīst baumas, ka TikTok ir visai kārots pirkums ne tikai Twitter un Microsoft, bet arī Apple, Google un Facebook, kas vienā vai otrā brīdī pauduši interesi savu pakalpojumu klāstu papildināt ar video koplietošanas rīku. Kamēr Apple kategoriski noliedz, ka vēlētos iegādāties TikTok, Microsoft jau publiski apliecinājis savu interesi par ByteDance lolojuma iegādi, solot līdz 15. septembrim nākt klajā ar jaunu paziņojumu par šo darījumu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Lai taču Microsoft viņus pērk. Balmera dejas demonstrēšanai beidzot būs pareizais serviss ;)

digitalk

bez prooflinka neskaitās https://youtu.be/dbCmnRztK1Y

Krotow

Paldies! Diez cik kokas strīpas viņš pirms tam iešņauca?