“Cadillac” pirmais mēģinājums elektroauto segmentā notika pirms krietna laiciņa, kompānijai piedāvājot “ELR” modeli. Pēc būtības tas bija nedaudz uzfrišināts “Chevrolet Volt” un tas izgāzās. Šoreiz kompānija mēģina vēlreiz iesaistīties elektroauto tirgū un šķietams, ka resursi šoreiz nav taupīti.

Ražotājs oficiāli prezentējis savu elektrisko krosoveru “LYRIC”, kas ražošanā nonāks pēc aptuveni diviem gadiem. Tas ir pirmais no “General Motors” koncerna modeļiem, kas izmantos jauno elektrisko platformu. Auto būs aprīkots ar 100 kWh bateriju, kas sola aptuveni 480 kilometrus ar vienu uzlādi. Te gan ir āķis – “Cadillac” nav veicis oficiālus testus un šis skaitlis pieņemts pēc sākotnējiem auto izmēģinājumiem. “General Motors” lepojas, ka šī modeļa baterijās ir par 70 procentiem mazāk kobalta nekā līdzšinējās koncerna izmantotajās baterijās.

“LYRIQ” būs aizmugurējās piedziņas auto, taču būs iespējams iegūt arī pilnpiedziņas versiju. Kompānija līdz šim gan bijusi skopa, publicējot informāciju – šobrīd nav zināmas tādas svarīgas lietas kā zirgspēki, griezes momenta rādītāji kā arī paātrinājums līdz 100km/h.

Darbs pie automašīnas vizuālā noformējuma joprojām gan vēl nav pabeigts. “Cadillac” ziņo, ka dizaina izstrādē šobrīd padarīti aptuveni 85 procenti darbu, taču šobrīd publicētajās fotogrāfijās redzami prototipi un ieskats tajā, kā auto varētu izskatīties dzīvē.

Salonā ražotājs ievietojis vienu no lielākajiem ekrāniem visā auto industrijā – auto aprīkots ar vienu 33 collu ekrānu, kas sevī apvienos gan info-izklaides sistēmu, gan visu vadītājam nepieciešamo informāciju.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1133

33 collu ekrānu – teicami, visus pārspēja! dēļ šī ekrāna vien cik būs pircēju)

Andrejs Pavārs

Būtu kvadrātcollās mērījuši tos ekrānus