Reklāma

Ķīnā ražotajām “Tesla” mašīnām ļoti augstvērtīgi kvalitātes rādītāji

Jaunākie raksti

Hyundai Bayon apskats – vai mazais korejiešu SUV spēj konkurēt ar eiropiešu alternatīvām?

Kompaktklases krosoveru segments kļuvis tikpat piesātināts kā hečbeku kategorija – pilsētai domāts SUV ir šķietami katram autoražotājam. Dažiem tādi...

BMW sniedz ieskatu īpaši ekskluzīvajā “3.0 CSL Hommage” modelī

Vācu autoražotāja BMW sporta divīzija sniegusi pirmo ieskatu īpaši ekskluzīvajā "3.0 CSL Hommage" modelī, kas tiks prezentēts vēlāk šogad,...

Bateriju problēmu dēļ Volkswagen uz laiku spiests apturēt ID.Buzz ražošanu

Vācu mediji ziņo, ka Volkswagen ir spiests apturēt elektriskā ID.Buzz ražošanu, saskaroties ar bateriju defektu no jauna piegādātāja. Jaunā...

Baumo, ka BMW 3. sērija kļūs par elektroauto ātrāk nekā sākotnēji plānots

Viens no vācu autoražotāja BMW flagmaņiem 3. sērija kļūs par elektroauto ātrāk nekā plānots, tam notiekot ap 2027. gadu....

LG iesaistās elektroauto uzlādes iekārtu biznesā

Korejiešu uzņēmums LG paziņojis par savu iesaistīšanos elektroauto uzlādes iekārtu biznesā - LG pārpircis citu Dienvidkorejas uzņēmumu "AppleMango", kas...

Vārdi “Made in China” un “laba kvalitāte” parasti nav uzskatāmi par sinonīmiem. Parasti ir tieši otrādi. Lai nu kā, katram no mums, visticamāk, ir kāda lieta, kas ražota Āzijas lielvalstī. Ķīnā tiek ražotas arī “Tesla” automašīnas, kas paredzētas vietējam tirgum. Aptaujā, kuru veica kompānija “12365Auto” atklājies, ka Ķīnā ražotajām “Tesla” ir fantastiska kvalitāte.

Kā liecina apkopotie aptaujas dati par iepriekšējo ceturksni, Ķīnā vidēji tiek saņemtas 37,2 sūdzības par auto uzbūves kvalitāti uz katriem 10000 auto. “Made in China Model 3” saņēmis tikai 0,7 sūdzības uz 10000 auto, kas bija pārliecinoši labākais rādītājs aptaujā. “Tesla” jau iepriekš lepojusies, ka Ķīnā saliktie auto izcēlušies ar teicamu uzbūves kvalitāti, kas kompānijai gadu gaitā stipri pieklibojusi.

Vēl pārsteidzošākus šos rezultātus dara fakts, ka prestižajā “J.D Power” aptaujā, kas tiek veikta ASV, “Tesla” ierindojās pārliecinoši pēdējā vietā starp visiem autoražotājiem.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
1005
05.08.2020 10:05

Ir fakti un ir to interpretācijas. Tas, ka nav sūdzību, vēl nenozīmē ka kvalitāte ir augstāka. Pirms 20 gadiem mēs pamatā braucām vāciešu nobrauktās mašīnas un arī likās ka viss ir super) Kad ir iespēja pamēģināt ko labāku, viss nostājas savās vietās.

Janis Murnieks
05.08.2020 10:33

Citāts : “Vārdi “Made in China” un “laba kvalitāte” parasti nav uzskatāmi par sinonīmiem. Parasti ir tieši otrādi.

Tā varēja apgalvot pirms gadiem 5 – vai 7 . un arī tikai gadījumos , kad bija tieksme
“ripināt santīmu” jeb iegādāties pašu lētāko.

digitalk
05.08.2020 12:13
Reply to  Janis Murnieks

to var mierīgi apgalvot arī tagad, pie kam situācija pat ir pasliktinājusies. daudzas preces tiek:

  • viltotas
  • ražotas vienā rūpnīcā, bet tālākpārdevējs uzliek savu leibi un cenu x3-5. tagad, pat pērkot dārgu produktu, tu nevari būt pārliecināts par tā kvalitāti

tā ka Ķīnas labā kvalitāte ir tikai kompānijām, kuru kvalitātes kontrole pastāvīgi dzīvojas pa cehu ar finansu pātagu rokās.

Krotow
05.08.2020 11:02

Ķīnieši var ražot arī pareizi un ļoti labas lietas. Tiesa tur pietiek arī lopiņu, kas ražos draņķīgus pakaļdarinājumus vai vnk mēslus. Vai arī uzliks mīksto ražošanas tehnoloģiju ievērošanai un “optimizēs” ražošanas procesu par labu savai kabatai. Tesla gadījumā visticamāk uz vietas ir savi cilvēki kas pārbauda saražotā kvalitāti.

1005
05.08.2020 11:30
Reply to  Krotow

Amerikai, Norvēģijai ražotajām Teslām nepārbauda kvalitāti – spriežot pēc sūdzību skaita? Nē, es domāju ka ķīniešiem ir pārāk daudz viegli nākušas naudas un tie vēl nav sapratuši, kādai ir jābūt kvalitātei par to cenu.

Krotow
05.08.2020 11:41
Reply to  1005

“Lietotāja pieredzi” Ķīnā ražotai Tesla un vietējo ražotāju auto tāpat nevar salīdzināt. Tur Tesla ieliek vienos vārtos, neskatoties uz durvju šķirbām.

1005
05.08.2020 11:58
Reply to  Krotow

Te arī atbilde uz jautājumiem, kad beidzot pie mums nonāks Ķīnas tirgum ražotie ķīniešauto – ja tos apmierina Teslas, tad pašu auto ir vēl “augstvērtīgāki” un jautājums, vai mums tos vajag. Man – nē.

Reklāma