Reklāma

Ķīnā ražotajām “Tesla” mašīnām ļoti augstvērtīgi kvalitātes rādītāji

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Vārdi “Made in China” un “laba kvalitāte” parasti nav uzskatāmi par sinonīmiem. Parasti ir tieši otrādi. Lai nu kā, katram no mums, visticamāk, ir kāda lieta, kas ražota Āzijas lielvalstī. Ķīnā tiek ražotas arī “Tesla” automašīnas, kas paredzētas vietējam tirgum. Aptaujā, kuru veica kompānija “12365Auto” atklājies, ka Ķīnā ražotajām “Tesla” ir fantastiska kvalitāte.

Kā liecina apkopotie aptaujas dati par iepriekšējo ceturksni, Ķīnā vidēji tiek saņemtas 37,2 sūdzības par auto uzbūves kvalitāti uz katriem 10000 auto. “Made in China Model 3” saņēmis tikai 0,7 sūdzības uz 10000 auto, kas bija pārliecinoši labākais rādītājs aptaujā. “Tesla” jau iepriekš lepojusies, ka Ķīnā saliktie auto izcēlušies ar teicamu uzbūves kvalitāti, kas kompānijai gadu gaitā stipri pieklibojusi.

Vēl pārsteidzošākus šos rezultātus dara fakts, ka prestižajā “J.D Power” aptaujā, kas tiek veikta ASV, “Tesla” ierindojās pārliecinoši pēdējā vietā starp visiem autoražotājiem.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1005

Ir fakti un ir to interpretācijas. Tas, ka nav sūdzību, vēl nenozīmē ka kvalitāte ir augstāka. Pirms 20 gadiem mēs pamatā braucām vāciešu nobrauktās mašīnas un arī likās ka viss ir super) Kad ir iespēja pamēģināt ko labāku, viss nostājas savās vietās.

Janis Murnieks

Citāts : “Vārdi “Made in China” un “laba kvalitāte” parasti nav uzskatāmi par sinonīmiem. Parasti ir tieši otrādi.

Tā varēja apgalvot pirms gadiem 5 – vai 7 . un arī tikai gadījumos , kad bija tieksme
“ripināt santīmu” jeb iegādāties pašu lētāko.

digitalk

to var mierīgi apgalvot arī tagad, pie kam situācija pat ir pasliktinājusies. daudzas preces tiek:

  • viltotas
  • ražotas vienā rūpnīcā, bet tālākpārdevējs uzliek savu leibi un cenu x3-5. tagad, pat pērkot dārgu produktu, tu nevari būt pārliecināts par tā kvalitāti

tā ka Ķīnas labā kvalitāte ir tikai kompānijām, kuru kvalitātes kontrole pastāvīgi dzīvojas pa cehu ar finansu pātagu rokās.

Krotow

Ķīnieši var ražot arī pareizi un ļoti labas lietas. Tiesa tur pietiek arī lopiņu, kas ražos draņķīgus pakaļdarinājumus vai vnk mēslus. Vai arī uzliks mīksto ražošanas tehnoloģiju ievērošanai un “optimizēs” ražošanas procesu par labu savai kabatai. Tesla gadījumā visticamāk uz vietas ir savi cilvēki kas pārbauda saražotā kvalitāti.

1005

Amerikai, Norvēģijai ražotajām Teslām nepārbauda kvalitāti – spriežot pēc sūdzību skaita? Nē, es domāju ka ķīniešiem ir pārāk daudz viegli nākušas naudas un tie vēl nav sapratuši, kādai ir jābūt kvalitātei par to cenu.

Krotow

“Lietotāja pieredzi” Ķīnā ražotai Tesla un vietējo ražotāju auto tāpat nevar salīdzināt. Tur Tesla ieliek vienos vārtos, neskatoties uz durvju šķirbām.

1005

Te arī atbilde uz jautājumiem, kad beidzot pie mums nonāks Ķīnas tirgum ražotie ķīniešauto – ja tos apmierina Teslas, tad pašu auto ir vēl “augstvērtīgāki” un jautājums, vai mums tos vajag. Man – nē.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: