Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple nopietnāk iesaistās podkāstu tirgū ar ziņu audio ierakstiem

  Jaunākie raksti

  Kompānija Apple papildinājusi savus News un News+ servisus ar ikdienas ziņu audio ierakstiem, nopietnāk iesaistoties speciāli veidoto podkāstu segmentā, sekojot citiem konkurentiem.

  Specializētais ziņu serviss, kurš gan nav pieejams Latvijas klientiem (ja nu vienīgi norāda citu atrašanās vietu), tiks papildināts ar Apple News Today ikdienas ziņu audio apkopojuma no žurnālistiem, kuri jau šobrīd veido aktuālos materiālus, tāpat attiecīgi ģenerējot saturu atbilstoši lielajām ASV pilsētām. News+ serviss būs pieejami garāki ieraksti par dažādiem notikumiem, kā arī saistībā ar sadarbības partneriem (Sports Ilustrated, TIME u.c.), kuru skaits varētu sasniegt pat 20 katru nedēļu. Tos ieskaņos profesionāli aktieri ar labu un patīkamu balsi.

  Reklāma
  Advertisement

  Reizē ar šiem jaunumiem, News serviss tagad pieejams CarPlay lietotājiem.

  Viens no lielākajiem mūzikas un podkāstu straumēšanas servisiem Spotify paziņoja par līguma noslēgšanu ar populāro runātāju Džo Roganu (Joe Rogan) 100 miljonu dolāru apmērā, norādot uz šīs jomas nozīmību gan tagad, gan nākotnē. Interesanti, kas notiks ar podkāstera saturu YouTube platformā, kur tie bija brīvi pieejami visā garumā.

  AvotsApple
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  21.07.2020 16:00

  Sukas milži atkal smacē nišas kompānijas…

  Reklāma