Reklāma

Spotify par 100 miljoniem nopērk iespēju raidīt Džo Rogana podkāstu

Jaunākie raksti

Ķīna pilnībā aizliegusi maksājumus ar kriptovalūtām

Ķīnas Centrālā banka nākusi klajā ar skarbu vēsti ikvienam kriptovalūtu turētājam šajā valstī. Ķīnas Tautas banka aizvadītās nedēļas piektdienā...

“DJI”, iespējams, gatavo jaunus “Mavic 3 Pro” un “Mavic 3 Cine” dronus

Iespējams, pēc kāda pusotra mēneša, novembrī, uzņēmums "DJI" laidīs klajā savu jaunāko veikumu - bezpilota lidaparātus "Mavic 3 Pro"...

“Twitter” kļūst par pirmo sociālo tīklu, kas atbalsta maksājumus ar kriptovalūtu

Par to, ka "Twitter" savā platformā vēlas integrēt "Bitcoin", rakstījām jau iepriekš. Nu tas beidzot noticis. "Twitter" atjaunojis savu...

“Facebook” pamet galvenais tehnoloģiju speciālists

Izskatās, ka "Facebook" ir pārmaiņu priekšā un pašreiz noslēdz nodaļu, kas būtiski ietekmēja uzņēmuma attīstību. Pēc 13 gadiem "Facebook"...

Mercedes sadarbosies ar Stellantis bateriju ražošanā elektroauto

Vācu autoražotājs Mercedes paziņojis, ka tas kļūs par Stellantis koncerna un "Total Energies" partneri uzņēmumā "Automotive Cells Company", kas...

Par slavenu podkāsteri kļuvušais komiķis Džo Rogans (Joe Rogan) ar savām saturīgajām un interesantajām intervijām savam “The Joe Rogan Experience” podkāstam ir spējis piesaistīt 8.44 miljonus sekotāju. Tas ir iespaidīgs auditorijas apmērs un tāpēc par Džo ir ieinteresējies mūzikas straumēšanas gigants Spotify, kas pēdējos gados ļoti aktīvi darbojas podkāstu jomā.

Džo Rogans ar Spotify ir noslēdzis sadarbības līgumu uz vairākiem gadiem, kas paredz visa podkāsta satura pārnešanu ekskluzīvi uz Spotify platformu. No 1. septembra visi Džo Rogana pēdējos 11 gados izlaistie šovi tiks pārnesti uz Spotify, bet vēl būs pieejami citās platformās, piemēram, YouTube. No nākamā gada sākumā šis saturs būs pieejams ekskluzīvi tikai Spotify lietotājiem un Džo Rogans uzsver, ka šovs joprojām būs pieejams bez maksas. Neviena puse oficiāli neizziņo darījuma summu, taču The Wall Street Journal, atsaucoties uz anonīmu avotu, vēsta, ka darījuma summa pārsniedz 100 miljonus ASV dolāru.

Slavenā podkāsta autors uzsver, ka Spotify neiejauksies viņa saturā un viņš varēs turpināt veidot šovu pēc saviem ieskatiem. Šo Spotify soli var salīdzināt ar zīmolu sadarbībām ar slaveniem sportistiem, kad zīmolam ir iespēja uzrunāt savu sadarbības partneru lojālo auditoriju. Iepriekš Spotify ir iegādājies “Reply All” un “Homecoming” šovu autoru Gimlet Media un Bila Simmona (Bill Simmons) vietni The Ringer un viņa podkāstu impēriju, kas ietver tādus šovus kā “The Bill Simmons Podcast” un “The Rewatchables”. Gluži kā mūzikas straumēšanas jomā Spotify cenšas kļūt par galveno izvēli, arī podkāstus visai drīz varbūt primāri meklēsim tieši šajā servisā.

Džo Rogans podkāstā publicē aptuveni trīs stundas garas sarunas ar dažādiem interesantiem un nereti populāriem cilvēkiem, un parasti savos izteikumos ir tiešs un nereti pat rupjš. Viņš ir izpelnījies kritiku par konspirāciju teoriju atbalstīšanu savā šovā.

Kā un kādos servisos tu klausies podkāstus un kurus šovus esi tik ļoti iecienījies, ka vēlies padalīties ar tiem arī ar mūsu lasītājiem?

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Brīžos, kad sanāk fonā ieslēgt podkāstus klausos pašmāju “Kino Kults”, daļu SWH pārraides un nu jau uz pauzes esošo “Karsts Karsts” (bija baigi ok). Retu reizi spēļu entuziastu “Bezcerīgais” (reizēm gan grūti klausāms).
Vēlreiz atkārtoju, būtu baigi kruta, ja arī podkāstu listē redzētu Kursors.lv. Kaut pārsimts, bet klausītāji atrastos!
P.s. pirmās rindkopas pirmais teikums nav īsti riktīgs.

Es parasti klausos Hardcore History.

Rogana podkāsti nereti ir baisā čerņa, bet nu vismaz bez jūtūba varēšu paklausīties viņa sarunas ar Meinardu Džeimsu Kīnanu.

Šimpanzes, DMT un MMA vienmēr var pārtīt :)
Daži raidījumi viņam ir tiešam izcili, daži pilnīgi neklausāmi un man neinteresanti. Klausos tikai viesu dēl, un bieži vien noriskēju ar man pirms tam pilnīgi nezināmu personu.. un tās reizes, kad man paveras pilnīgi jauna un fascinējoša pasaule par tēmām, kuras es pirms tam nebiju pat iedomājies, ir tā vērtas.
Parasti jau pēc piecām minūtēm var saprast vai ir jēga klausīties visu līdz galam. Lai nu ko, bet čalis māk 2h podkāstam šķist pārāk īsam..

Nesen arī atklāju šī čaļa sarunu šovu. Baigi labs. Nav tendēts uz vienu, bet gan aptver visdažādākos cilvēkus un tēmas. Un ne jau tur runā ar cilvēkiem, kas ir no malas un spriež par kaut ko, ko nesaprot , bet ar reāliem cilvēkiem, kas ir bijuši iekšā konkrētos notikumos. Piem., čalis, kas Meksikā laiku atpakaļ strādājis policijā, stāsta par reālo Meksikas karteļu darbību apmēru, to cik un kā tur vis korumpēts. Principā daudzas pilsētas kontrolē kartelis un valdība pat ar armiju netiek galā, jo tad tur ir reāla asinspirts un lieli cilvēku zaudējumi.

Intresanti būs jāpameiğina paklausīties..

Reklāma
Reklāma
Reklāma