web analytics

Uber Londonā sāk piedāvāt laivu braucienu rezervāciju

Jaunākie raksti

“TikTok” noņēmis gandrīz 350 000 video, kuri saistīti ar ASV prezidenta vēlēšanām

Līdzīgi kā citos sociālajos medijos, arī "TikTok", protams, figurē vesels lērums satura, kas sniedz nepatiesu informāciju. Lietotne nākusi klajā...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #406 (25.02.2021)

25. februāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Anker sāks piedāvāt pārnēsājamo bateriju, kuru var savienot ar iPhone MagSafe tehnoloģiju

Pagājušā gada oktobrī Apple mūs iepazīstināja ar iPhone 12 sērijas telefoniem, kuri ir aprīkoti ar speciāliem magnētiem telefona aizmugurē,...

Kādu portatīvo datoru skolēnam vai darbam no mājām var nopirkt par 500-600 eiro?

Diemžēl ir sanācis tā, ka neskaitāmu ārēju spēku rezultātā mēs vairs nevaram brīvi ieiet veikalā un iegādāties jaunu klēpjdatoru....

“Volvo” sadarbībā ar “DHL” veiks elektrisku kravas auto testus Zviedrijā

"Volvo" pēdējo pāris gadu laikā izziņojuši apjomīgus elektrifikācijas plānus, kas neizbēgami skars arī autoražotāja kravas auto divīziju. "Volvo" sadarbībā...Jau drīzumā londonieši varēs izbaudīt jaunizveidotās partnerības augļus starp Uber un Thames Clippers – uzņēmumu, kas nodrošina pārvietošanās iespējas pa Temzas upi. Izmantojot Uber mobilo aplikāciju, lietotāji varēs rezervēt laivu braucienus un baudīt skaistākos Londonas skatus, vizinoties pa Temzu. Partnerības ietvaros tiks piedāvātas kopumā 20 zīmola “Thames Clippers Uber Boats” laivas, kuras iespējams atstāt kādā no 23 piestātnēm.

Lietotāji varēs rezervēt braucienu ar laivu, izmantojot Uber lietotni, kas ģenerēs QR kodu, ko var izmantot iekāpšanai. Jāteic, ka laivu braucieni atšķirsies no Uber līdz šim piedāvātajiem pakalpojumiem ar to, ka pārvietoties būs iespējams tikai noteiktajos maršrutos pa Temzas upi. Neskatoties uz maršruta ierobežojumiem, tas joprojām varētu būt labs veids ne tikai Londonas apskatei, bet arī vienkārši iespēja nokļūt no punkta A uz punktu B.

Avots: Uber

Atklāts, ka partnerība starp Uber un Thames Clippers izveidota, tieši pateicoties Covid-19 saistītiem ierobežojumiem. Pārvietošanās ar šādām laivām, domājams, veicinātu fizisko distancēšanos un tas būtu labāks risinājums nekā pārpildīti autobusi. Vienlaikus tiem, kuri sauszemes transporta vietā izvēlēsies šādus laivu braucienus, arī būs jānēsā sejas maskas.

Šis ir Uber jaunākais mēģinājums dažādot savu biznesu pēc tam, kad to smagi skāra COVID-19 pandēmija. Maijā uzņēmums ziņoja par 2,9 miljardu dolāru zaudējumiem ceturksnī, kopš tā laika atlaižot tūkstošiem darbinieku. Paralēli transporta biznesa dažādošanai ar šo laivu servisu, Uber ir investējis arī piegādes pakalpojumos. Šīs nedēļas sākumā tas iegādājās ēdienu piegādes uzņēmumu “Postmates” par 2,65 miljardiem dolāru.

Tiesa gan, šī nav pirmā reize, kad Uber piedāvā laivu servisu. Jau vairākus gadus vasaras mēnešos šāds pakalpojums tiek sniegts ceļotājiem Horvātijā salu apskatei. Taču atšķirība ir tā, ka laivu serviss Londonā tiks piedāvāts kā daļa no piepilsētas pakalpojuma.

AvotsVerge

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1042

sociālā distancēšanās ir kad tu nesveicini kaimiņus, nepiedalies vēlēšanās, vai tev pieder jahta ko tu reģistrē ārzonā lai nebūtu jāmaksā nodokļi, nevis kad tu brauc ar citu, mazāku transporta līdzekli.

1042

es par to, ka fiziskā distancēšanās != sociālā distancēšanās

Skats no Londonas

Runājot par Londonu, tas nav nekas uber kruts. Pa Londonas Temzas upi jau kursē saucamās sabiedriskā transporta laivas, ko pārvalda Thames Clippers. Kursē vairāki maršruti un iet pēc grafika. Viss ko UBER piedāvās ir pa lielam nopirkt biļeti caur viņu aplikāciju, kaut gan ar laivu var braukt izmantojot bankas karti, oysteri vai arī nopērkot biļetes pa taisno no Thames Clippers mājaslapas/aplikācijas. Parasti izbraucu pilno maršrutu tad, kad kāds atbrauc ciemos kā ekskursijas braucienu no centra līdz pēdējām austrumlondonas pieturām. Tā kā tas vienkārši izklausās “krutāk”, nekā patiesībā tas ir. Lēti tas nav, un maršruts protams pa upi ir ierobežots. PS.… Read more »

Skats no Londonas

Izmanto. Vienmēr ir cilvēki uz borta visas reizes, kad esmu braucis. Kādas 6 reizes ir braukts pa 4 gadiem. Pārpildīts nekad nav. Es došu piemērus biļetēm Centrs-centrs, Centrs-Austrumi. Biļešu cenas no Rietumi-Centrs-Austrumi ir vēl dārgākas, bet tās nav populāras. Tās neuzskaitīšu. Kuģīši kursē līdz Austrumlondonas 4.zonai. Standarta vienvirziena biļete bez atlaidēm ir no 7,20£-7,70£. Ja ir paralēli esoša metro/autobusa abonentbiļete tad brauciens ir 6£-7£. Standarta nedēļas biļete ir 40,50£-46,25£ Ja ir paralēli iegādāta metro/autobusa abonentbiļete tad cena ir 27£-30,85£ Piemērs. Autobusa nedēļas biļete maksā 21,20£. Tātad 7 dienas Autobuss + Kuģis izmaksā maksimums 52,05£ Ekvivalenta Metro 7 dienu biļete izmaksā… Read more »

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: