Leģendārā datorspēle Fallout, kura savu dienasgaismu ieraudzīja jau tālajā 1997. gadā, beidzot tiks pie sava TV seriāla, kuru veidos Liza Džoja (Lisa Joy) un Džonatans Nolans (Jonathan Nolan), bet finansiālo pusi segs Amazon, tāpēc seriāls būs pieejams vienīgi Prime klientiem.

Liza un Džonatans iepriekš strādājuši pie fantastikas seriāla Westworld izveidošanas, tāpēc viņiem jau ir pieredze zinātniskās fantastikas ekranizēšanā, līdz ar to Fallout gadījumā tiek liktas lielas cerības, un tas ir ļoti patīkams paziņojums kvēlāko fanu vidū. Šobrīd nav pieejama plaša informācija, tik vien, ka to veidos šie cilvēki un producenti būs Kilter Films, tāpat radošajā darbā piedalīsies spēles izstrādātāji no Bethesda Game Studios un Bethesda Software.

Reklāma

Fallout ir RPG un šaušanas tipa zinātniskās fantastikas datorspēle, kuras sižets notiek pasaulē pēc atomkara 22. un 23. gadsimtā, ko var salīdzināt ar idejām par šādu situāciju ar 2. Pasaules kara laikā dzīvojoša cilvēka acīm. Tai ir izlaistas 3 sekojošas daļas 1998., 2008. un 2015. gadā, kā arī vēl citi papildinājumi. 2018. gadā visas franšīzes vērtība tika lēsta 45 miljonu USD apmērā. Amazon plānos ir radīt arī Lord of the Rings seriālu un vēl vienu The Expanse sezonu, jo kompānijas boss Džefs Bezos ir liels zinātniskās fantastikas fans.

Par līdzīgu notikumu nesen ziņojām saistībā ar mūsu kaimiņu izstrādātās spēles Disco Elysium pārtapšanu seriālā, tiesa Fallout tomēr ir cita kalibra tvēriens un sagaidāma liela skatītāju interese, kad tas nonāks uz ekrāniem.

Vai kāds no lasītājiem ikdienā izmanto Latvijā, iespējams, ne tik aktuālo Amazon Prime?

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

Prime ir jēga pieslēgt reizi gadā uz 1 mēnesi, lai noskatītos The Grand Tour un pie viena apskatītos vai nav kas cits fiksi noskatāms (agrāk pie viena varēja dabūt arī Twitch abonentu uz mēnesi). citādi reģionālie ierobežojumi neļauj ieraudzīt neko interesantu, tāpēc arī nav intereses maksāt.

Juris

Tai ir izlaistas 3 sekojošas daļas….

Vai tiešām??!!

Kristaps Skutelis

… kā arī citi papildinājumi

Juris

Nu F4 nav atsevišķa daļa.

Atsevišķās bija F3 papildinājumi.

melts

Fallout (1997)
Fallout 2 (1998)
Fallout 3 (2008)
Fallout New Vegas (2010)
Fallout 4 (2015)

Sanāk piecas “standalone” spēles. Ja neskaita Fallout Tactics,Fallout Shelter un Fallout76.

geksis

“…tāpēc seriāls būs pieejams vienīgi Prime klientiem” un pirātiem :)

digitalk

pastafāriešu praviešiem! :)