Reklāma

MSI GS66 Stealth un GE66 Raider portatīvie datori tuvojas Latvijai

Šis raksts ir tapis sadarbībā ar MSI.

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Jau pašā gada sākumā, kad Lasvegasā apmeklēju tehnoloģiju izstādi CES 2020, iepazinos ar jaunajiem MSI portatīvajiem datoriem un toreiz tie man likās tehniski iespaidīgas ierīces. Jo vairāk mēs testējam MSI portatīvos datorus, jo labāk redzam, ka tās ir pietiekami kvalitatīvi uzbūvētas un jaudīgas ierīces ar savu unikālu un atpazīstamu dizainu. Pavisam nesen rakstījām par MSI Prestige 15 un MSI GS75 Stealth datoriem.

MSI pavēstīja, ka abi jaunie portatīvie datori tuvojas Latvijai un paredzams, ka jau dažu tuvāko nedēļu laikā būs nopērkami mūsu veikalos. Tāpēc ir vērts vēlreiz aplūkot interesantākās abu datoru nianses.

MSI GE66 Raider – krāšņa geiminga spēkstacija

MSI GE66 Raider ir lielākais un krāšņākais no abiem jaunajiem portatīvajiem datoriem un tas patiks videospēļu cienītājiem, kam ir svarīgs datora dizains. Datora korpuss veidots no alumīnija un tā priekšpusē visā platumā ir iebūvēta RGB apgaismojuma josla, ko var kontrolēt ar MSI Mystic Light apgaismojuma lietotni.

Datoram ir 15.6 collu liels IPS tipa displejs ar Full HD (1920×1080) izšķirtspēju un 144Hz, 240Hz vai pat 300Hz atsvaidzes ātrumu. Būs pieejams arī tāda paša izmēra displejs, bet ar krietni augstāku UHD (3840×2160) izšķirtspēju. Tāpat MSI lepojas, ka displejam sānos ir pavisam mazas 5mm platas apmales un 2 x 2W Dynaudio veidoti stereo skaļruņi. Tiesa, spēles visdrīzāk izbaudīsim ar austiņām un varēsim novērtēt Nahimic 3D telpiskās skaņas efektus. Sadarbībā ar SteelSeries, šis dators ir ticis pie lieliskas tastatūras, kurai katrs taustiņš ir RGB izgaismots to var kontrolēt ar SteelSeries Engine 3 programmu.

Datoru var aprīkot ar jaunākās 10. paaudzes Intel Core procesoriem līdz pat Intel Core i9 un līdz pat 64GB DDR4-3200 operatīvo atmiņu.

Videokaršu frontē mums būs izvēles iespējas starp trīs datora versijām:

  • GeForce RTX 2080 SUPER Max-Q 8GB GDDR6 (10SGS modelis)
  • GeForce RTX 2070 SUPER 8GB GDDR6 (10SFS modelis)
  • GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 (10SF modelis)

MSI ir parūpējies, lai uz datora būtu visas nepieciešamās pieslēgvietas, lai varam ērti pieslēgt līdz trīs ārējiem monitoriem, izmantot atmiņas kartes vai citus aksesuārus.

Tāpat šis dators ir ticis pie ietilpīgas 99.9 Wh baterijas, kas ir maksimālais izmērs ar ko vēl var ceļot ar lidmašīnām. Pat neskatoties uz lielo akumulatoru, datora svars ir pieņemami 2.38 kilogrami.

Pozitīvi, ka dators saņēmis pieklājīgu Full HD izšķirtspējas priekšējo kameru, tāpēc mums nevajadzēs līdzi staipīt atsevišķu tīmekļa kameru. Par stabilu savienojumu atbildēs Killer E3100 Gigabit Ethernet un Killer Wi-Fi 6 AX1650 tīkla kartes.

MSI GE66 Raider cena Latvijā būs sākot no aptuveni 1900 eiro par vienkāršāko 10SF modeli.

MSI GS66 Stealth – iespaidīga jauda neuzkrītošā dizainā

Ja neraujamies visus apžilbināt ar krāšņām RGB apgaismojuma diodēm, tad tehniski līdzvērtīgs, bet krietni neuzkrītošāks ir jaunais MSI GS66 Stealth modelis.

Datoram ir 15.6 collu liels IPS tipa displejs ar Full HD (1920×1080) izšķirtspēju un 240Hz vai pat 300Hz atsvaidzes ātrumu. Būs pieejams arī tāda paša izmēra displejs, bet ar krietni augstāku UHD (3840×2160) izšķirtspēju. Tāpat MSI lepojas, ka displejam sānos ir pavisam mazas 5mm platas apmales un 2 x 2W Dynaudio veidoti stereo skaļruņi. Tiesa, spēles visdrīzāk izbaudīsim ar austiņām un varēsim novērtēt Nahimic 3D telpiskās skaņas efektus. Sadarbībā ar SteelSeries, šis dators ir ticis pie lieliskas tastatūras, kurai katrs taustiņš ir RGB izgaismots to var kontrolēt ar SteelSeries Engine 3 programmu.

Datoru var aprīkot ar jaunākās 10. paaudzes Intel Core procesoriem līdz pat Intel Core i9 un līdz pat 64GB DDR4-3200 operatīvo atmiņu.

Videokaršu frontē mums būs izvēles iespējas starp četrām datora versijām:

  • GeForce RTX 2080 SUPER Max-Q 8GB GDDR6 (10SGS modelis)
  • GeForce RTX 2070 SUPER Max-Q 8GB GDDR6 (10SFS modelis)
  • GeForce RTX 2070 Max-Q 8GB GDDR6 (10SF modelis)
  • GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 (10SE modelis)

Arī šim datoram ir 99.9 Wh akumulators, kas ļaus to droši pārvadāt lidmašīnās un nodrošinās ilgu darbību ar vienu uzlādi. Kopējais datora svars ir mazliet mazāks – 2.1 kilogrami.

Ierīcei ir HD izšķirtspējas priekšējā kamera un tāds pats Gigabit Ethernet un Wi-Fi 6 tīkla karšu komplekts kā GE66 Raider modelī.

MSI GS66 Stealth cena Latvijā būs sākot no aptuveni 2000 eiro par vienkāršāko 10SE modeli.

Mazliet pacietību, būs šo datoru apskati

Ar MSI esam vienojušies, ka jau tuvākajā laikā saņemsim uz testu abus datorus un varēsim padalīties ar saviem iespaidiem par tiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: