Ir patīkami reizēm pamēģināt savā ikdienas rutīnā ko jaunu, un tieši to sniedz Opera interneta pārlūks, kuram iespējams ērti pievienot dažādu sociālo tīklus kontus, lai tos pārskatītu vienkārši no sānu malas, speciāli neatverot jaunu cilni. Tagad šim klāstam pievienojies arī Twitter.

Man kā ikdienas Chrome lietotājam šis bija ļoti interesanti, jo ar Opera principā saskāries neesmu, tāpēc lejupielādēju to uz sava datora un izmēģināju jauno Twitter iespēju. Jāatzīmē, ka viss process patiešām ir ļoti viegls, jo instalējot programmu, nepieciešams to vienkārši atvērt, ieslēgt Twitter papildinājumu un tajā ielogoties. Pēc tam sānu malā parādās zilais putniņš, uz kura uzklikšķinot vienmēr atvērsies lietotāja Twitter ziņu plūsma. Ļoti ērti un pārskatāmi, ko gribas salīdzināt ar platformas lietošanu mobilajā lietotnē. Protams, būs iespējams veikt ierakstus un atbildēt citiem, tas viss kā parasti.

Reklāma

Noklusējuma iestatījumos Opera piedāvā uzreiz pieslēgt Facebook Messenger, Instagram un WhatsApp kontus, ko arī ir ļoti ērti izdarīt. Tie nav nekādi papildinājumi kā tas būtu Google Chrome gadījumā, bet jau pārlūkā iebūvēti risinājumi. Man par patīkamu pārsteigumu viss tiešām darbojas lieliski un ērti, līdz ar to var teikt, ka Opera varētu būt noderīgs risinājums tiem, kuru profesionālās ikdienas gaitas ir ļoti piesaistītas šiem sociālajiem tīkliem. Vēl iespējams pievienot Telegram un VK platformas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Kas ir Opera saimnieki?

Janis Murnieks

Golden Brick Capital Private Equity Fund no Draudzīgās Ķīnas … :D

p.s. meklējot atbildi uzzināju skumju ziņu – chromium . fui pē .

LAN

Vēl noderīgās fīčas operā:
Ekrānšāviņš gatavs ielīmēšana (ctrl+shift+5)
Flow
VPN
Reklāmbloķēšana

1213

šāviņš))