Ja esi ar mieru iztērēt ap 50 000 eiro par savu kāroto Mac Pro datoru pilnā aprīkojumā droši vien vēlēsies par šo vesela īpašuma cenā esošo ierīci parūpēties kā par īstu dārgumu. Jaunākie piedāvājumi šajā jomā ietver īstam darba zirgam piemērotu aksesuāru – visai ekskluzīvu seglu somu, kas noteikti būs viens no stilīgākajiem veidiem, kā uzglabāt Mac Pro aparatūru.

Gadiem ilgi WaterField Designs izstrādājis luksusa somas un futrāļus, lai palutinātu uz statusu orientētos Apple ierīču īpašniekus un elegantā veidā ar lauciniecisku pieskaņu ļautu uzglabāt savus Macbook, iPad un citus rīkus. Nu uzņēmums papildinājis sortimentu ar glaunām Apple aparatūras uzglabāšanas iespējām. Viens no svaigākajiem ir ap 350 eiro vērtais, no govs ādas darinātais Mac Pro Gear Saddle, kas ir sava veida seglu soma Mac Pro aparatūras glabāšanai.

Somas kabatu izmērs ir pielāgots specifiskiem Apple aksesuāriem, piemēram, Magic Keyboard, Magic Mouse un Magic Trackpad. Taču tajā droši ietilps arī dažas pirmās nepieciešamības preces, kā, piemēram, kola vai kāda uzkodiņa.

Avots: sfbags
Avots: sfbags
Avots: sfbags

Vienlaikus pastāv bažas, vai seglu soma neveicinās Mac Pro pārkaršanu. Lai arī uzņēmums skaļi pieteica ierīces atdzesēšanas sistēmu ar unikālo ventilācijas režģi, kam palīdz arī sānos esošās dzesēšanas iespējas, masīva ādas soma šo procesu varētu apgrūtināt.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
0935

Auto par 5000, man domāt, ir savā finiša taisnē. Sakņu rīve arī nav racionāls pirkums, bet vismaz nebūs jāremontē kā būmers par šo cenu.

Labi, ka Keitija saskata potenciālo dzesēšanas problēmu, bet likt uz kompja ēdienu…? Nu, kā var nodzīvoties līdz tam? Ko vēl – izkārt izmazgāto veļu?)

Last edited 19 days ago by 0935
Uldis Valters

Vo, vo !Ja nespīd korekta funkcionalitāte, tad vismaz saknes var sarīvēt, vai bērniem par zirdziņu!

Martins

Datora cena pilnā aprīkojumā patiesībā ir ap 50 000$

Krotow

Šī pircēji ir vnk ar galvu slimi.

Kristaps Skutelis

Tā nav smuki runāt.

Krotow

Ne varu ne gribu izteikties politkorekti. Vnk maksāt tādu naudu par galda datoru un vēl viena prasta datora cenu par apkarekļiem ir… nu labi – nenopietni. Lai gan kas man tur par daļu. Galvenais lai nodokļus samaksā.