Lielie tehnoloģiju uzņēmumi jau paziņojuši, ka savos birojos neatgriezīsies līdz pat oktobrim, taču Google un Facebook ir spēruši soli tālāk, atļaujot saviem darbiniekiem fiziski neapmeklēt biroju līdz pat šī gada beigām.

Kamēr ražošanas nozare ASV cīnās par atgriešanos darba vietās, piemēram, Teslas auto rūpnīca Kalifornijā, tikmēr tie, kuriem nepieciešams vien dators, elektrība, internets un pirksti, var deldēt taustiņus arī no mājām. Jau iepriekš Facebook bija ziņojuši, ka nesagaida ātrāku atgriešanos birojā kā 6. jūlijā, taču tagad apstiprināts, ka darbinieki var to nedarīt visu gadu. Tas attiecas uz tiem, kuriem tiešām nav akūta nepieciešamība pēc darba telpām, pārējiem nodrošināt pēc iespējas drošākus darba apstākļus.

Reklāma

Amazon un Microsoft tikmēr ir minējuši oktobri, kā mēnesi, kad varētu atgriezties pie fiziskas klātbūtnes darbavietās. Lielo kompāniju rīcība iezīmē to, ka nākotnē ierastais 8 stundu dardabienas režīms esot uz vietas ofisā varētu palikt elastīgāks. Tā vietā varētu nākt video konferences un citi kopā strādāšanas rīki, lai nodrošinātu darba uzdevumu izpildi.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdis

Sāciet krāsot sētu no šejienes līdz vakaram

Kristaps

Tātad varu necerēt, tikt savā kontā. Manā kontā radās gļuks. Stāsts labs. Vienu dienu (pirms gandrīz 20 dienām), izdomāju formatēt savu datoru un telefonu. Kad gribēju ieiet Facebook no PC, man paziņo, ka esmu ielogojies no sveša datora, tāpēc uz manu Messenger atnāks drošības kods. Joks tāds… Messenger saka to pašu, un telefona Facebook arī saka to pašu. Tāteik… Drošības kods ir nosūtīts man uz vietu, kur man nav piekļuves. Esmu mēģinājis gan caur epastu, gan tel nr. Visur viens. Mēģināju arī draugu telefonus un datorus. Uzrakstīju Facebook šo bēdu, nosūtīju ekrānšāviņus. Tur neviens neatbild jau 14 dienas . Jaunu… Read more »

Kristaps

Arī šis izmēgināts. Un tur ir tikai ID dokumenta funkcija. Selfija funkcijas vispār nav.