Pie ray-tracing vizuālajiem uzlabojumiem pēdējā laikā tikušas vairākas jau padzīvojušas, bet ļoti populāras spēles, piemēram, Call of Duty: Modern Warfare un Minecraft. Nav arī nekāds lielais brīnums, ka ray-tracing uzlabojumus saņem MMO klasika World of Warcraft.

Šobrīd World of Warcraft: Shadowlands spēles paplašinājuma pakotne ir alpha testu stadijā, ray-tracing ēnas ir iespējojamas iestatījumu sadaļā. Ray-tracing efekti redzami fair, good un high vizuālajos režīmos. Tiek gan ziņots, ka šobrīd ray-tracing efektus iespējot nevar, tiek lēsts, ka Blizzard šobrīd strādā pie spēles varoņu tēlu izskata pielāgošanas, lai tie pareizi attēlotos ar iespējotiem ray-tracing efektiem.

World of Warcraft: Shadowlands gala versijai pie spēlētājiem būtu jānonāk kaut kad vasarā. Sagaidāms, ka Blizzard tuvākajā laikā precizēs World of Warcraft: Shadowlands oficiālo pieejamības laiku.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Arthurio Zandonus

Battle for azeroth nemaz tik slikti neizskatījās un kopā ar “jaunajiem” personāžu modeļiem ir pat ļoti skaisti.

Vislielāko labumu no šādas labākas izgaismošanas saņemtu tieši populārais wow:classic, kas neietver nevienu no papildinājumiem. Būtu līdzīgs vizuālais baudījums kopā ar klasisku geimpleju kā ar Minecraft un quake 2 rtx.