Navigācijas lietotnes Waze lietošana paliks vēl interesantāka un dzīvi atvieglojošāka, jo tā sāks piedāvāt joslu attēlojumu, kad būs nepieciešams nobraukt no ceļa, lai laikus spētu ieņemt pareizo nobrauktuvi. Šis, protams, padarīs šoferus vēl atkarīgākus un atslābinātākus.

Jaunā iespēja šobrīd pieejama Izraēlā, un pakāpeniski nonāks pie Waze lietotājiem visā pasaulē. Precīzu joslu norādīšana jau bijusi ilgi gaidīta un loģiska funkcionālitāte. Īpaši paskatoties uz to, ka Google Maps jau iepriekš bija pieejama šāda iespēja. Līnijas tiks attēlotas lietotnes augšējā daļā, un tās attiecīgi parādīsies 1 km iepriekš pirms manevra veikšanas uz lielceļiem, bet pilsētās tie būs 500 metri. Iespēja gan nebūs pieejama apļveida krustojumos. Lai autovadītājs saprastu, kurā joslā viņš atrodas, tā būs papildus izcelta un iekrāsota.

Google acīmredzami vēlas Waze lietotni pielīdzināt Google Maps lietotnei, jo tā nesen saņēmusi jaunu mūzikas straumēšanas servisu integrāciju, kā arī Google Assistant vadības atbalstu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Murnieks

hehe , nepagāja i ne X gadu ..

Evalds Malahovskis

Būs vairāk avāriju, vismaz sākumā.

Janis

Būtu labi ja būtu prieks smagiem arī waze