Viens no populārakajiem mobilo banku servisiem Revolut ierakstījis jaunu pieturas punktu savā attīstībā, oficiāli piedāvājot lietotni Amerikas Savienotajās Valstīs, kur līdz šim tieši vecajā kontinentā veidotajiem servisiem nav bijis tik viegli attīstīties.

Revolut testa režīmā ASV darbojās jau no 2019. gada vasaras, izmantojot 60 000 lietotāju pieredzi un saņemot novērtējumu. ASV lietotāji saņems savu kompānijas Mastercard bankas karti (Latvijā tā ir VISA karte), ar kuru veikt maksājumus. Lietotne pāri okeānam sadarbosies ar Ņujorkā bāzēto Metropolitan Commercial Bank. Galvenās iespējas paliek tādas pašas kā jau šobrīd, taču viena no lielākajām atšķirībām ir saņemt algu 2 dienas pirms oficiālās izmaksas caur tiešo depozītu.

Tāpat tiks piedāvāta Premium versija par 9,99 USD un Metal versija maksās 14,99 USD, bet tā gaidāma vēlāk. Kompānija uzsver, ka naudas pārskaitījumi starp Eiropu un ASV notiks vienā mirklī, kā jau tas notiek šobrīd, ja pārskaitām naudu kādam Latvijā, saglabājot arī pievilcīgus naudas maiņas kursus un bez papildus darījuma maksas.

Tāpat Revolut pēdējo nedēļu laikā nomainījis savu vizuālo identitāti, kā arī izveidojis savu risinājumu Revolut Junior, kas ļauj vecākiem kontrolēt savu bērnu kabatas naudu.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
rudzu rikas Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
rudzu rikas
Viesis
rudzu rikas

Nez vai bija jēga uzsākt to tieši tagad, kad visa uzmanība ir kur citur.