Quantcast
More
  Reklāma

  Pieejama vēsturiskā VW busiņa elektrificētā versija

  Jaunākie raksti

  Vācijas uzņēmums eClassics, sadarbojoties ar Volkswagen, piedāvās pilnībā elektrificētu jau vēstures grāmatās ierakstīto Transporter mikroautobusa modeli, kurš labāk pazīstams ar apzīmējumiem “Bulli” vai “hipiju busiņš”. Šim modelim dots vārds e-BULLI, par godu vēsturiskajai iesaukai.

  Elektriskā busiņa pamatā tiek izmantots 1966. gadā ražotais T1 Samba Bus modelis, kas bijis radīts tieši Amerikas ceļiem. Tas būs aprīkots ar 61 kW jaudīgu elektrisko motoru, pārveidotu priekšējo un aizmugurēju asi, sasniedzot maksimālo ātrumu 130 km/h. Mikroautobuss saņems 45 kWh ietilpīgu bateriju, kas ļaus nobraukt aptuveni 200 km. Nav pārāk daudz, bet arī baterija nav no tām ietilpīgākajām. e-BULLI būs aprīkots ar jaunām disku bremzēm, kuras veicinās plūstošu braukšanas pieredzi, kuru nodrošinās arī jaunā amortizācijas un balstiekārtas sistēma.

  Avots: eClassics

  Elektrificēto mikroautobusu būs iespējams lādēt ar 50 kW lielu jaudu, kas 80% bateriju ļaus uzlādēt 40 minūtēs. Tā cena būs 64 900 EUR. Kompānija piedāvā iespēju iegādāties oficiālās Volkswagen detaļas, lai pašu spēkiem pārveidotu, iespējams, savā īpašumā jau esošu Transporter busiņu vai to spēs izdarīt meistari no eClassics. Kā norāda kompānija, tad pārveidošanā tiekot izmantotas visas jaunākās detaļas, kādas atrodas gan ID3, gan eGolf modeļos, norādot uz autentiskumu un kvalitāti.

  Avots: eClassics

  Jāpiezīmē, ka Volkswagen savas jaunās elektroauto līnijas ietvaros gatavo arī pavisam jaunu mikroautobusu, kura nosaukums būs ID.Buzz. Tam uz ceļiem būtu jānonāk 2022. gadā.

  Avots: eClassics
  Avots: eClassics
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  25.03.2020 10:27

  Varēja labāk neaiztikt šo klasiku. Ielikt vēl to passat automātiskās kārbas kloķi vispār ir pizdec.

  AC/DC
  25.03.2020 14:19

  Jā, viss labi, bet nu tas kloķis :facepalm:

  samba rumba
  25.03.2020 14:55

  bremzes nodrošinās plūstošu braukšanas pieredzi….eeee?
  neļaus elektromotoram paātrināt busu pārāk dinamiski, vai?)

  Reklāma