Finanšu jomas jaunuzņēmums Revolut saviem maksājošajiem klientiem piedāvās iespēju investēt arī zeltā, papildinot savu pakalpojumu klāstu. Pagājušā gada vasarā parādījās iespēja ikvienam lietotājam investēt akciju tirgū.

Vēl februāra beigās uzņēmums piesaistīja investīcijas 500 miljonu USD apmērā, sasniedzot savu vērtību 5,5 miljardu USD vērtībā. Pietiekami iespaidīgi, taču nevar nepamanīt Revolut aktīvās darbības un ierasto veco banku tirgus sakustināšanu, radot veselīgu konkurenci. Tad nu šoreiz tas panākts ar iespēju investēt zeltā, kas vienmēr nozīmē stabilas un drošas investīcijas.

Reklāma

Revolut sadarbojas ar London Bullion Market Association, caur kuru ieguldītā nauda tiek sasaistīta ar reālu zeltu, bet pats ieguldītājs to gan nesaņems fiziski. To ir iespējams iegādāties par reālo tirgus cenu, uzstādīt automātisko iegādi, kad sasniegta noteikta cena vai saņemt naudas atmaksu tieši zeltā (pieejams tikai Metal programmas lietotājiem). Jebkurā laikā investēto iespējams atgriezt pret naudas ekvivalentu vai kriptovalūtā, ko arī piedāvā Revolut. Tāpat zeltu iespējams pārsūtīt citiem lietotājiem.

Kompānijas maksa par pakalpojumu ir 0,25%, bet no sestdien līdz pirmdienas pusnaktij tas ir 1%. Jāatzīmē, ka šī investīcija zeltā nav pilnībā aizsargātā, kas nozīmē, ka nauda var tikt pazaudēta. Revolut dod savu goda vārdu, ka jebkurā gadījumā cēlmetāla turētāja nauda tiktu atgriezta.

Tā kā lietoju parasto bezmaksas versiju, tad sīkāk par zelta ieguldījumiem nespēšu analizēt, bet visai nesen no lietotāja pieredzes parādījās jauna iespēja pie lietotnes Notifications sadaļas saņemt ieskatu par saviem tēriņiem, kur tērēts vairāk, kur mazāk. Katrā ziņā vizuāli pievilcīgs un uzrunājošs veids, kad runa ir par naudas plūsmas analīzi. Šobrīd versijas, kurās var ieguldīt zeltā maksā attiecīgi 5,99 EUR (speciālais piedāvājums Premium) un 13,99 (Metal). Ieguldījumi akciju tirgū gan ir pieejami visiem, kur patiešām iespējams iegādāties akcijas no ļoti plaša uzņēmumu klāsta.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Aldis Esmits

“Galu galā visa naudas sistēma ir balstīta uz zelta ekvivalentu” – tas jau sen vairs tā nav..

Nacists

Zeltu gan ir labi iepirkt gadījumā lai ja kāda valūta aiziet pa dirsu lai būtu drošības boja. Reserves. Diversifikācija.

nazis raus

Ja viss aiziet pa kanti, kluci varēs sazāģēt un salikt zelta zobus. Tiesa, nav saprotams vai būs ko košļāt.

Skābene

Bet vai Revolut pārdod reāļu zelta stieni ar piegādi mājās, jeb virtuālas daļas no kaut kāda zelta krājuma, ko uzrāda revolut aplikācija?

Viro

“jo galu galā visa naudas sistēma ir balstīta uz zelta ekvivalentu.”
WTF???

Uldis

Šobrīd izmantoju akciju sadaļu. Ļoti ērta,praktiska un lēta. Diezgan liels nodoklis gan aiziet Asv. No dividendēm viņi uzreiz nosmeļ 30% :) tajā pat laikā akciju uzturēšana maksā praktiski neko,salīdzinājumā ar bankām.